Keresés

Részletes keresés

yellowduckbear Creative Commons License 2019.05.05 0 0 1

Hi,

 

Katalon studio-ban van 1 global settings ahol be tudom állítani a futás közbeni várakozást másodpercben. Minden lépés között x mp-t vár. Ezt szeretném "implementálni" C#-os környezetben, Web UI tesztelés esetén.

1. A Web UI source nem elérhető számomra és nem is aharok belenyúlni

2. A selenium tud ilyet, de nem szeretném minden egyes oldal/DOM frissülés után beleírni a kódba, hogy várjon x mp-et

3. Ha megeröltetem magam rájövök mikor történt teljes, részleges oldal frissítés és ebben az esetekben beépíteni a várakozást. De ez szerintem a bonyolultabb, időigényesebb megoldás.

 

THX

KiT

Előzmény: lxt (0)
lxt Creative Commons License 2019.04.12 0 0 0

Több ok miatt sem értem a problémát – de ez most mellékes.

Ha azt akarod, hogy bizonyos elemek (objektumok) elérése ne legyen engedélyezett, amíg nem töltődik be (nem frissül) az oldal (form vagy mindegy), akkor egész egyszerűen, addig ne legyenek engedélyezettek a kritikus objektumok, amíg be/fel nem töltődik minden adat.

<body onload=”myobj_enabled()”> ha DOM. (Van, létezik más megoldás is, de ez tűnik a legegyszerűbbnek – amennyiben nem feltétlenül ragaszkodsz az objektumonként történő eseményvezérléshez.)

Ebben az esetben tehát elegendő egy script, valamint nem várakozik többet a rendszer és nem mellékesen a felhasználó sem, mint amennyi ideig az valóban szükséges.

Thread vonal nagyon munkás, szinkronizációs problémákkal teli...

Bár, mint azt már említettem, lehet tökéletesen félreértem a problémát.:-)

Előzmény: yellowduckbear (-)
yellowduckbear Creative Commons License 2019.04.11 0 0 topiknyitó

C# globális sleep hogyan megoldható?

Kezdő C#-os kérdése.

Mit kell még ide írni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!