Keresés

Részletes keresés

hhf Creative Commons License 2019.10.10 0 0 1

A TV-kre igaz lehet  ezen megállapítás...de  a fényképezőgépekre nem gondolnám.    nekem  3  Sony gép van....ebből  2  db  11-12 éves darab és  még megy. 

Foto téren odapakolta magát a Sony. Persze ez csak egy vélemény. 

Sony-Zeiss obik vannak, ..... vázat nem váltok.----max.ujabb gépek jöhetnek Sonyban.

Előzmény: Endre2006 (0)
Endre2006 Creative Commons License 2019.10.08 0 0 0

Szia!

 

Bocsi, nekem nincs ilyen eszközöm, de van egy SONY tv-m, és így van tapasztalatom a SONY termékekkel, és ami a legfontosabb a SONY terméktámogatással kapcsolatban.

Drága SONY TV-t vettem (SONY KD-55X8005C, persze viszonylagos, hogy kinek mi a drága, nekem akkor az volt) kb. 4 évvel ezelőtt. Kb. 15-20 kapcsolatfelvételem volt az ügyfélszolgálatukkal, tehát tapasztalatom van, és az alapján csak azt tudom mondani:

 

SONY terméket soha ne vegyél!

 

Hidd el, nagyon gyatra konstrukció, csak a marketingre költött pénz tarthatja őket életben.

Az ügyfélszolgálatuk gyenge, nem segítőkész nem fogod érezni azt a támogatást amit ígérnek.

 

Nekem előtte volt SONY tv-m, SONY PS3, SONY vitám, minden eladtam, azóta XBOX van, SAMSUNG TV-k és minden másban is próbálom lecserélni ezt a gyártót.

 

Üdv,

 

E

Photo+ Creative Commons License 2019.03.12 0 0 topiknyitó

Sziasztok! Akinek ilyen "vasa" van, ossza meg velünk a véleményét, tapasztalatát, javaslatát, stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!