Keresés

Részletes keresés

Betty.Ford Creative Commons License 2020.03.07 0 0 155

Ket nap alatt legyurtem a 8 reszt. 

Egyszeruen imadom az egesz nyomaszto dark legkoret. Igy masodszorra meg jobban lebilincselt.

Betty.Ford Creative Commons License 2020.03.06 0 0 154

Ujra fenn van rtlmost-on😌👌🏼

Betty.Ford Creative Commons License 2020.02.04 0 0 153

Ja😒 En is szivesen neznem.

Előzmény: Leghűségesebb Társunk a k (152)
Leghűségesebb Társunk a k Creative Commons License 2020.02.04 0 0 152

Kár, hogy nincs folytatás..

Elhaym1 Creative Commons License 2019.06.11 0 0 151

Nem szerepel olyan sokat, hogy zavaró legyen. Meg ehhez a karakterhez illett is. 

 

Előzmény: Ilhilla (150)
Ilhilla Creative Commons License 2019.06.11 -2 1 150

Sokat hallottam már a sorozatról, gondoltam is rá, hogy megnézem, egyelőre Szabó Győző személye (sajnos ő semmiből nem maradhat ki) tart vissza, nagyon nem kedvelt színész számomra.

Előzmény: Törölt nick (148)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.10 0 0 149

Na, ezt nem tudom. Viszont szerintem Steve volt a legkarakteresebb szereplő. Magát adta, még ha egy szerencsétlen alak is volt. Meg kokainfüggő. De az megint egy másik kérdés. De az életéért küzdött, ennyire futotta tőle! :o

Előzmény: bk_barát (146)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.10 0 0 148

Nekem ez nagyon tetszett! Mondom is, hogy miért! :)

 

Pozitív dolgok:

 

– a kiváló helyszínek: a Duna-part, a kikötő, a raktár, a sztráda közelében lévő helyek vagy egyszerűen a budapesti életképek 
– a jó színészi játékok > Veres Nóra (Balsai Móni), Veres Natasa (Bujáki Zsófi), Radnai Ervin (Hevér Gábor), Baranyai Steve (Molnár Levente), Rusznyák (Szabó Győző) és Milán (Rajkai Zoltán). 
– a drogmaffia hiteles bemutatása 
– a rendőr világ és az alvilág harca 
– hihető sztori 
– a cselekmények jó variálása 
– a bérgyilkosok hiteles szerepeltetése 
– szuper kocsik 
– szép képi -és látványvilág 
– sok szerethető és szimpatikus karakter

 

Negatív dolgok:

 

– kiszámítható történet 
– kisebb hibák, amin a fanatikus sorozatrajongók fennakadhatnak 


– lehetett volna humorosabb. tehát több vicces dolgot beletenni. :o Bár tudom, hogy ez egy bűnügyi sorozat, ami nem erről szól!

Tehát ez az RTL Klubtól egy jól megcsinált sori. Engem lenyűgözött és örömmel néztem! ;)

Betty.Ford Creative Commons License 2019.04.11 0 1 147

Azon en is kibuktam. A sajat apja!

Előzmény: schanc (144)
bk_barát Creative Commons License 2019.04.11 -1 0 146

Vajon mennyit kaphat Janó, amiért lelőtte Stevet? Elég sok az enyhítő körülmény. Talán megússza egy-két évvel, és még élhet normális életet... Igazából csak őt sajnálom, meg persze Mariannt...

bk_barát Creative Commons License 2019.04.11 -1 0 145

Miután rájött, hogy az apja ölette meg a férjét, és a bátyja rángatta bele a nagy bizniszbe, ez azért nem annyira meglepő...

Előzmény: schanc (144)
schanc Creative Commons License 2019.04.10 0 1 144

Én is kicsit csalódott vagyok, kicsit olyan érzésem volt, hogy listaszerűen mentek végig a szálakon: ez is elvarrva, ez is megoldva stb. Így pláne nagyon egyértelmű volt a vége. A nyomozó karakterét illetően is maradt bennem hiányérzet.

Plusz a kérdés: hogyan és mikor rajta Steve Nóra autójába a bombát?

 

Egyedül arra nem számítottam, hogy Nóra felnyomja a családját.

Fürstenberg Creative Commons License 2019.04.10 0 1 143

Rusznyák a neve Szabó Győző karakterének. Azt hittem, hogy neki is lesz valami szerepe az utolsó részben, de nem így volt.

Előzmény: Kr.Kr. (129)
Betty.Ford Creative Commons License 2019.04.10 0 1 142

Nekem sem adta ugy igazan ez az utolso resz. Nem tudom, mi volt a nagy fordulat benne🙄

 

bk_barát Creative Commons License 2019.04.10 0 0 141

Ne viccelj pontosan tudom, ki Zséda,  a Fekete rúzst meg egy tök jó szám... Csak nem igazán emlékszem már az esküvőre...

Előzmény: dekopir (131)
Kr.Kr. Creative Commons License 2019.04.10 0 1 140

Ez nem szokása a ker. tévéknek, hogy előre leforgatják a következő évad részeit anélkül, hogy lemérnék az első fogadtatását. Ahhoz ez elég drága sorozat volt.

 

A Válótársakat is csak akkor kezdték forgatni, amikor az első eredményeivel elégedettek voltak.

 

Előzmény: Beavis Butt-Head (138)
Kr.Kr. Creative Commons License 2019.04.10 0 0 139

A csavar miatt a Mariann halála még akár maradhatott volna is, tetőzve, hogy nem mutatják meg, ki ölette meg. Steve-re itt nem is gondoltunk, többnyire Schneider volt a jelölt. Ezzel lehetett volna nyitni a 2. évadot, hogy ezt helyre teszik.

 

A többivel egyetértek, simán belefért volna még +10 percbe a 7. rész végére a tegnapi epizód.

 

A 8. rész elején úgy éreztem, hogy Balsai Móni sem tudta visszaadni azt a testvért, aki épp most veszítette el a húgát egy értelmetlen leszámolás miatt.

 

A két öreg közötti vita, Fanni elüldözése sem kapott semmiféle értelmet. Ezért is vártam, hogy a Nagyi valami váratlant húz és felhívja a saját bérgyilkosát vagy mittudomén.. :)

Előzmény: bk_barát (137)
Beavis Butt-Head Creative Commons License 2019.04.10 0 0 138

A második széria szerintem már le van forgatva, legfeljebb a retekkettőre vagy a kúltévére paterolják ki, ha a mindenhol elérhető csatorna közönségének nem jött be...

Előzmény: Kr.Kr. (136)
bk_barát Creative Commons License 2019.04.10 -1 0 137

Azért nem gondolnám, hogy a történtek után Máténak még volna kedve bűnözgetni... Hisz pont arról szólt az egész film, hogy a jólétnek, luxus villának, medncének, hajónak hatalmas ára van, és ők ezt most csúnyán meg is fizették...

Egyébként én így zártam volna le a sztorit, még a 7. rész végén. Miután Milán lelőtte Schneidert, Nóra hazamegy, és Bence elmondja, mit tudott meg Milánról. Nóra azonnal leveszi a nyilvánvalót, hogy a drága édesapja ölette meg a férjét, fogja a pendrive-ot és kiviszi a nyomozónak. Utána lehet pár rövid snitt, ahogy a kommandósok elviszik a banda tagjait, (röhej, hogy pont szerencsétlen Janóra vonultak ki tizen.. :P) aztán a család felkerekedik és elindul az új élet felé... Ennyi... A kissé beteges szerelmi szál az öregek között, Mariann halála, Janó lealjasítása sztem mind tök felesleges...

Előzmény: Kr.Kr. (129)
Kr.Kr. Creative Commons License 2019.04.10 0 1 136

Kérdés, hogy az itthoni alacsony nézettségi adatok miatt lesz-e folytatása.

Előzmény: Imrikfalva (135)
Imrikfalva Creative Commons License 2019.04.10 0 1 135

Nézem, a holland széria már 5 évadot ért meg. Az első 8-as blokk után minden évad 10-10 rész volt! Hiába hullottak ki annyian az elején, a történet ment tovább! Nem árulok el nagy  titkot, hogy a második évad elején visszajön a család, aztán bele a sűrűjébe!

Imrikfalva Creative Commons License 2019.04.10 0 0 134

A holland változat "Nórája"...

Előzmény: luci87 (133)
luci87 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 133

Nagyon bejott ez az utolso resz...bar titkon remenykedtem,hogy megiscsak el Á....csak megrendezte a halalat...Nagyon szomoru dolog ez,a csalad szethullasa,egymas legyilkolaszasa,barat arulasa...,stb...

Kr.Kr. Creative Commons License 2019.04.10 0 0 132

Azok hamis útlevelek voltak, új nevekkel, én úgy értettem. Ezt sem így szokták, nyilván :) De akkor már mindegy volt, mert ezt a részt nagyon elszúrták..

Előzmény: Imrikfalva (130)
dekopir Creative Commons License 2019.04.10 0 0 131
Előzmény: bk_barát (126)
Imrikfalva Creative Commons License 2019.04.10 0 1 130

Biankó repjegy, meg vitte a 4 útlevelet. Már az csak úgy szokás...

Amikor szem. igazolvánnyal is már elég messzire el lehet jutni...

Előzmény: Kr.Kr. (121)
Kr.Kr. Creative Commons License 2019.04.10 0 1 129

Visszatérnek 10 év múlva: akkorra kiszabadul Ervin és Mátéval szövetkezik. Az látható volt, hogy Máté az, aki a legjobban élvezte azt a luxust, amiben éltek és a pénz elég motiváló erő tud nála lenni.

A Szabó Győző által bemutatott karakter (a nevét nem tudom) akkorra Schneider helyére lép, ő lesz a Főnök.

 

Nagypapa még talán él, de már fényét vesztette, a Nagyi már meghalt, Natasa pedig vagy egyedül beáll a bandába, hogy megbosszulja az apja halálát vagy összejön az akkor már elismert festővel és ő viszi tovább a Mariann-féle naiv vonalat.

 

Aztán ezek az új maffia csoportok újra egymást fogják marni.

 

Nóra és Bence szerepét meg már találja ki a forgatókönyvíró :))))

Előzmény: Beavis Butt-Head (127)
bk_barát Creative Commons License 2019.04.10 -1 0 128

Stem az újabb évad, ha lesz egyáltalán, egész más sztori lesz, egy másik családdal. Csak annyi lesz közös, hogy ők is a bűnből élnek, bár nem tudom van-e értelme uezt megmutatni pepitában...

Előzmény: Beavis Butt-Head (127)
Beavis Butt-Head Creative Commons License 2019.04.10 0 1 127

Inkább az az érdekes, hogy ezak után ebből hogyan lehet(ne) még egy vagy több évadot kihozni. Megint csak az Aranyélettel tudok jönni, ahol mind az első, mind a második széria vége teli volt olyan utalásokkal, hogy lesz még ennek folytatása...

 

...de itt? Az összes fontosabb szereplő vagy halott, vagy megkerülhetetlenül hosszú börtön vár rá, vagy látványosan elhúzott jó messzire. És széthullott az emberi kapcsolatok mellett az egész bűnözői hálózat is, ami még összetartó erő volt. Talán csak ott hagyták nyitva, hogy Milánt nem tartóztatták le a temetésen, és hiába van rá is elég terhelő bizonyíték a pendrive-on, attól még lehet elég rutinja, hogy elrejtőzzön az igazságszolgáltatás elől.

 

De ebből mit lehet kihozni?! Hogy önállósodva a tengerentúlon kergeti egy rakás jugoszláv katonatársával a Veres családot? Mert többet egyszerűen nem tudok elképzelni...

Előzmény: Kr.Kr. (121)
bk_barát Creative Commons License 2019.04.10 -1 0 126

Hát akkor elég érdekes, hogy az nem szerepel a stáblistában...

Előzmény: dekopir (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!