Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2019.01.24 0 0 44

A kormány  luxus életvitelét az adózóknak?

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (41)
Paater Altenburg Creative Commons License 2019.01.24 0 0 43

"Jó az irány". Szánalom.

Előzmény: holli gold (39)
-kozi- Creative Commons License 2019.01.24 0 0 42

Ne állj féllábon addig labanc!

Előzmény: Varju1999 (22)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2019.01.24 0 0 41

Tehát úgy gondolod hogy az egyén életvitelét a kormánynak kell biztosítania?

Előzmény: MrJones512 (38)
King_of_Giants Creative Commons License 2019.01.23 0 0 40

A lopott pénzből inkább ....... kórházakat épít, "

 

Szíriában!

Pedig ott  egy stadion, mint egy falat kenyér kellene

Előzmény: Se pénzem, se baltám (1)
holli gold Creative Commons License 2019.01.23 -1 1 39

Visít a sok retek libsi, tehát jó az irány. Persze nem csoda: nyolc éve szopóágon tengôdik és láthatóan semmi remény, hogy a következő 15 évben a nemzeti vagyon közelébe jusson. És ha erre - ne adj Isten - egyszer, a távoli jövőben mégis sor kerülne, a magyar államvagyon teljes mértékben a nemzeti oldal tulajdonában lesz. A libsinek meg marad a gonzó média, ott faszozhat meg bazmegelhet meg lakájmédiázhat, amíg fel nem dobja a pacskert, mert a komintern hatalomtól - balfaszsága okán - már a bolsi Nyugat támogatásában sem reménykedhet. Szopás.

MrJones512 Creative Commons License 2019.01.23 0 0 38

"Aki beéri ugyanazzal a fossal egész életében, az proli."

 

Te is elég régóta fideszes vagy, ami azt illeti...

Előzmény: Kalácsossy Géza (27)
MrJones512 Creative Commons License 2019.01.23 0 0 37

"Tehát te elfogadod hogy az általad tamogatott pártok nulla teljesítményt nyujtanak."

 

Aranydrágabogaram!

Tegyük fel, hogy valóban nulla (nem az, de tegyük fel... má' csak hogy ne kelljen lehazugoznom téged - pedig fidesznyik vagy és az azért az ilyesmit eléggé khmm... determinálja.) 

 

Nekem a kormányom teljesítménye konkrétan eléggé mínuszos.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (13)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.01.23 -4 0 36

Hehehe.

 

Hiába fenyegette dr. Magyarügyvédúr a biztonsági őröket sittel, most a védenceinek néz ki tömlöc.

Előzmény: nagyanyo5:0 (4)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.23 0 0 35

úgy látom, megtetszett neked, mert hetek óta átvetted és használod... :-DDDDD

 

 

Előzmény: püfffneki (34)
püfffneki Creative Commons License 2019.01.23 0 0 34

Ha te az együtt érzést nyígásnak hívod.

Neked legalább választékos a stílusod, ajvékol, nyíg, ...

Előzmény: ásítósmacska (32)
püfffneki Creative Commons License 2019.01.23 0 0 33

Aki meg beéri azzal hogy ez a 2 szó a szókincse, az valszeg az úr.

Vagy nem tom hogy híjják magukat a nem prolik.

Előzmény: Kalácsossy Géza (27)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.23 0 0 32

Hát pont ti ballibek szoktatok nyígni a mélyszegénység miatt... :-DDDDD

 

 

Előzmény: Törölt nick (30)
püfffneki Creative Commons License 2019.01.23 0 0 31

És milyen igaza van. De a nyertesek is sírnak -rínak, hogy Soros tehet mindenről.

Csak a mutatott példát követik.

Soros fizet mindent akkor miért nem ő a vezér, kérdezé egy bölcs öreg.

Előzmény: ásítósmacska (28)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.23 -1 0 29

egyszerűbben fogalmazva... :))) 

 

Előzmény: Kalácsossy Géza (27)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.23 -1 0 28

aki meg elvan a langyos sz.rban, és nem vágyik többre, nem akar kilépni a komfortzónájából,  az sír-rí, hogy a kormány a hibás a szegénységéért...

 

LOL 

Előzmény: püfffneki (26)
Kalácsossy Géza Creative Commons License 2019.01.23 -5 1 27

Aki beéri ugyanazzal a fossal egész életében, az proli.

Előzmény: püfffneki (26)
püfffneki Creative Commons License 2019.01.23 0 1 26

Aki mindig többre vágyik az kielégületlen.

Előzmény: ásítósmacska (25)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.23 -1 0 25

nna, már meg kielégülés-szakértővé avanzsáltál? :-DDDDDD

Előzmény: püfffneki (23)
epres túróhab Creative Commons License 2019.01.23 0 0 24

Minek?

 

Úgyse nézik el nekik.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (-)
püfffneki Creative Commons License 2019.01.23 -1 1 23

Nagyon kielégületlen a 2/3 os nyertes.

Bocsánatkérés hiányzik neki.

Varju1999 Creative Commons License 2019.01.23 0 0 22

Te is a hozzá szólásodért!

Előzmény: -kozi- (7)
Varju1999 Creative Commons License 2019.01.23 0 0 21

A haverod.

Előzmény: Paater Altenburg (19)
Paater Altenburg Creative Commons License 2019.01.23 -1 0 20

A Don-kanyarra, és a zsidóvonatokra gondolsz, vagy símán a fehérterrorra? Ne haramkodd el a buta válazt.

Előzmény: Emporio Ármányi (9)
Paater Altenburg Creative Commons License 2019.01.23 0 0 19

Ki ez az ősz harcos?

Előzmény: ooloo (10)
Paater Altenburg Creative Commons License 2019.01.23 0 0 18

Buzogj még, friss nick, buzogj!

Előzmény: party fecske (16)
iseeu Creative Commons License 2019.01.23 0 0 17

Hát de azért voltak cirka 500-an mert mostanra kb. ennyi ember támogatja ezeket gusztutalanságokat. Most ettől a pár marék embertől kérjenek bocsánatot? Ennyiért már ezek se mozdulnak meg.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (-)
party fecske Creative Commons License 2019.01.23 -1 0 16

A Varjú féle rohammentő kihívás egyelőre mindent alulmúlt. Ha ilyen szarházi genny alakok az ellenzék hangadói, az önmagában hiteltelenít mindent, amihez hozzányúlnak.

 

 

Azért az alulmúlás versenyből nehogy már kifelejtsük a külföldi zsoldosokat: Niedermüllert, Újhelyit és Szanyi kapitányt.

Előzmény: vásárhelyi lendület (8)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.23 0 1 15

.... és mindezek után bután néznek ki a fejükből, hogy megint kétharmad... :)))))

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (13)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.23 0 0 14

:-)))

 

 

Előzmény: nagyanyo5:0 (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!