Keresés

Részletes keresés

TotalBike címlap TotalBike fórumok
Lonesome Rider Creative Commons License 13 órája 0 0 5174

Nem kellett volna engedélyt kérni.:))))És nem szoltam soha bele ki hová kirándul.Valszeg benézek én is..ha időm engedi.

Előzmény: Shevinon (5172)
Lonesome Rider Creative Commons License 13 órája 0 0 5173

Ne kapkodj!:)))))

Előzmény: Kelcsiapu (5171)
Shevinon Creative Commons License 1 napja 0 0 5172

Sziasztok,

 

Mint tudjátok, a Ténéré klub idén ünnepli fennállásának 20. évfordulóját.

A szeptemberben megrendezésre kerülő jubileumi rendezvényre való regisztráció 05.12-én kedődik és 08.20.-án ér véget.

 

további részletek:

Jubileumi rendezvény – 20 éves a magyarországi Tenere Klub | Yamaha Ténéré Owner's Club Hungary

 

 

Üdv:

Shevinon (az egyik szervező)

 

U.i.: Sztívtől előzetesen engedély kértem.

Kelcsiapu Creative Commons License 1 napja 0 0 5171

 

...... pedig Neki is megígértem anno, hogy amikor össze lesz rakva, akkor majd elmegyek, és megmutatom, hogy rendben van a motor, amit Zoli, a Gondos Gazda is oly nagy becsben tartott. A Ténéré most is tökéletes állapotban van (ott pihen a portól is óvva a ponyva alatt a DR mellett a garázsban), és remélem, hogy hamarosan eljutok majd vele Makóra, hogy megmutathassam Nektek! 😊

 

Előzmény: Lonesome Rider (5170)
Lonesome Rider Creative Commons License 1 napja 0 0 5170

Zoli felesége kérdezte a hétvégén hogy "akimegvette"a motort hogy viseli gondját?Megnyugtattam hogy a motorparadicsomban van a 3AJ.

Előzmény: Kelcsiapu (5169)
Kelcsiapu Creative Commons License 2 napja 0 0 5169

 

😊

 

......... egyébként pedig milyen szerencsém van, hogy nem a gyógyszer gurult el....... 😊

 

Előzmény: Gyöször (5168)
Gyöször Creative Commons License 2 napja 0 0 5168

Erre valóak a barátok, segítünk megkeresni :-)

Előzmény: Kelcsiapu (5167)
Kelcsiapu Creative Commons License 2 napja 0 0 5167

 

 

Ezt én is tapasztaltam!!!

 

A múlt héten kiesett a zsebemből egy 100-as, elgurult, és azóta sem találom........ elnyelte a ház!

 

 

Előzmény: Lonesome Rider (5166)
Lonesome Rider Creative Commons License 2 napja 0 0 5166

A ház az mindig pénznyelő.

 

Előzmény: WRS (5164)
Lonesome Rider Creative Commons License 2 napja 0 0 5165

Na na!  Az ember a szájával hazudik ,a kezével pedig lop.

 

Előzmény: Gyöször (5163)
WRS Creative Commons License 2 napja 0 0 5164

Valóban aztmondtam. De így hozta az élet hogy muszáj.

Előzmény: Lonesome Rider (5162)
Gyöször Creative Commons License 2 napja 0 0 5163

Az én vagyok a DRel :-)

Előzmény: Lonesome Rider (5162)
Lonesome Rider Creative Commons License 3 napja 0 0 5162

Azt mondtad soha nem adod el.

 

Előzmény: WRS (5160)
Kelcsiapu Creative Commons License 3 napja 0 0 5161

 

 

Gyönyörű!!!!! 😊

 

 

Előzmény: WRS (5160)
WRS Creative Commons License 4 napja 0 0 5160

Elvitték a super tenerét.

Most eladó az xt is hátha valakit érdekel.

 

https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/xt_600/yamaha_xt_600-20653302#sid=351e20be-e36f-446c-a797-39e16bb1a86b

Előzmény: WRS (5159)
WRS Creative Commons License 2024.04.27 0 0 5159

Azert van több hogy addig átülök másikra.

 

Amugy az egyik xtz hely hiány miatt eladó ha valakit érdekel.

Elsősorban a szebbik de végülis mindegy csak egy maradjon.

Előzmény: Gyöször (5158)
Gyöször Creative Commons License 2024.04.26 0 1 5158

Nyugi, majd kinövöd!

Család gyerek mellet jó az ha nyikorog mint egy kenetlen talicska csak 'mennyen :-D

 

(én is ilyen voltam, mindig büvöltem ha csak egy kicsit is hibádzott a hangja))

Előzmény: WRS (5157)
WRS Creative Commons License 2024.04.26 0 0 5157

Engem kifejezetten kikészít ha nem olyan a hangja mint amilyennek megszoktam.

A legkisebb dolog is zavar. Emiatt elég sűrűn mókolok valamit a gépeken.

Előzmény: Lonesome Rider (5155)
Gyöször Creative Commons License 2024.04.26 0 0 5156

A zörejjel nem lenne bajom, csak általában olyan zörejeket hallok, ami megbízhatóság kárára megy. Mikor kihúztatok az árokból (a románok meg toltak) megszakadt egy csavaron a menet a bukócső első bekötési pontjánál, egy nagyon szar nyikorgó hangot hallatott a gép hazáig meg aztán is. Elöször azt hittem valami hengerfej.

 

Aztán nagysokára kiderült, hogy ez a menet nem tart, megtákoltam, nagyon boldog voltam, hogy nincs új baja a gépnek, biztos voltam benne, hogy ez volt csak. De aztán ugyan úgy nyikorog bizonyos fordulaton.

 

Remélem nagy baját nem találok, meg az ismert hibák is javíthatóak lesznek.

 

Mindig bennem volt a félsz mikor mentünk, hogy ritkán is jövök, megkotlik alattam a tekknika, nemisakármelyik hanem a _legnagyobb_ hogy logisztikázom én azt ki, nincs egy ismerősöm aki értem tudna jönni.. pláne ha valahová a bakkecskék közé kellene elnavigálni.

 

De ismerem a traktort annyira, hogy tudtam nem hagy ott. Most a szelepek szerintem már tulipán alakúak, vagy beverődik a fészek, mert kb 500 kmenként elment a szelephézag nullára.

 

De kibírta így is az utat, meg haza is hozott.

 

Előzmény: Lonesome Rider (5155)
Lonesome Rider Creative Commons License 2024.04.26 0 0 5155

Amúgy én azért nem vagyok kényez a zörejekre a régi motorjaimon:))Nem makulátlanok,de mennek.

Előzmény: Gyöször (5153)
Lonesome Rider Creative Commons License 2024.04.26 0 0 5154

Igazad van .Ilyenek nincsenek már.Most én eladnék XT blokkokat amik vagy bontatlanok vagy bontható mert nincs benne a dugó.A tisztelt vevők(hogy így nevezzem őket)A km futással és az állapottal baszakszanak,pedig csak el kellene jönniük és megnézni a cuccot:)))Nincs pénzük a sutykóknak és beszélgetni akarnak valszeg mert mást már nem tudok gondolni róluk.

Ami használt az használt.ami új azt meg meg kell fizetni.Sajnos ez van.

Előzmény: Gyöször (5153)
Gyöször Creative Commons License 2024.04.25 0 0 5153

Pld vezérműtengely az nincs normális, bontottban is  vashulladék jellegűeket találok. Talán egyet láttam 250ért ami jó lett volna, de körülbelül annyit ér a motorom kompletten :-D

Előzmény: Lonesome Rider (5147)
WRS Creative Commons License 2024.04.25 0 0 5152

Gabeszt én sem láttam jó régóta.

Előzmény: Lonesome Rider (5149)
WRS Creative Commons License 2024.04.25 0 0 5151

Mindenképpen be fogjuk pótolni. Neharagudj

Előzmény: Lonesome Rider (5148)
Lonesome Rider Creative Commons License 2024.04.25 0 1 5150

Előzmény: Lonesome Rider (5147)
Lonesome Rider Creative Commons License 2024.04.25 0 0 5149

Tegnap előtt Szélpál Gabi látogatott meg:)Nagyon örültem neki...nem is tudom mikor találkoztunk utoljára..talán amikor az üléseket vittétek Dani.Több éve.

Lonesome Rider Creative Commons License 2024.04.25 0 0 5148

benézhettél volna hozzám is(bíztam benne)amikor erre jártatok a tavasszal..

Előzmény: WRS (5140)
Lonesome Rider Creative Commons License 2024.04.25 0 0 5147

Én bízom a régi gépekben(meg persze az újabbakban is)Januárban vettem egy Transalp 600-ast.(kb a 90'évek óta vágyam volt ez a motor.)Most ezt csinosítgatom.

A duplalámpásom (3aj) valszeg eladó lesz...Egyszerűen nem használom.Vagy 5 éve már nem járok vele.

Marad a 34L a TT ,a Transalp,..meg van egy két újabb masina is ami nem clasic,de nagyon jó gép:)

Alkatrész van dögivel mindenhez.Nem is értem hogy mit nem találtok.Persze lehet hogy nem Japán már de alkatrész.

Lonesome Rider Creative Commons License 2024.04.25 0 0 5146

Örülök hogy vannak akik benéznek ide.Én már feladtam hogy itt lesz még élet.

 

Gyöször Creative Commons License 2024.04.24 0 0 5145

Ami ebayen sincs az nála sincs. Ami ebayen van, azt ő 2x esen árulja, de pld dugó olyan van nála ami csak a 750esbe jó egyéni kényszerképzeteim alapján. A 800asokba így az enyémbe is másfajtát rakott a gyártó. Tehát vele nem vagyok kisegítve. Meghátugye csapszegje sincs.. nekem meg van :-) igazából fütyi voltam mert mikor tavaly rendelgettem a Hondához az apróságokat akkor még a Suzukinál volt gyári csapszeg de pld dugó gyűrű már nem. Azt hittem azért van még csapszeg mert más tipusba is való és van sz@rásig. Vagy így volt vagy nem de elfogyott mire kitaláltam, hogy na akkor DRre kezdek szedelőcködni össze. Pedig már tavaly is kellett volna a csapszeg. És akkor gyári lett volna...

 

Nem baj ez van de van. Legalább.

 

Egyre nehezebb lesz suzuki classicolni

De még nem nézegetem az új aprilia tuareget :-D se az új Afrikát. Pláne, hogy abból az adventure sportsot visszabutították vagy hogyismondjam. Használtat meg még egyszer nem veszek, de újatse mer minek... :-) tehát DRBIG.

Előzmény: Kelcsiapu (5144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!