Keresés

Részletes keresés

Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.01.20 -7 0 132

Akkor busz- és villamosfoglalás is minden nap van. Meg vonatfoglalás is.

Előzmény: P. Elenka (129)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.20 -3 0 131

Holnap meg hétfő lesz, bukik O1G:DDDD

Előzmény: A pupák pék pókja (127)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.19 0 0 130
P. Elenka Creative Commons License 2019.01.18 0 0 129

Mindennap van metrofoglalás. A Momentumos kölykök fellökik az öregeket, hogy ők érjenek előbb az ülőhelyhez, mert ülve kényelmesebb fészbúkolni.

Előzmény: Terépcsecsős bódé (115)
epres túróhab Creative Commons License 2019.01.18 0 0 128

Nacsak vigyázz!

Előzmény: A pupák pék pókja (127)
A pupák pék pókja Creative Commons License 2019.01.18 0 0 127

Azért csak legyetek éberek, hiszen holnap jön a levitezlett csepurago Budapest Blokádja.

 

Ne idegejjé mán !

 

 

 

Előzmény: epres túróhab (125)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.18 0 0 126

Gyerek(ek)  kozt nehez az este eljutni a vacsiig.  Ehenhalok a tunti (meg a fürdetés)  oltaran. 

Előzmény: Pacemaker (120)
epres túróhab Creative Commons License 2019.01.18 0 1 125

Azért csak legyetek éberek, hiszen holnap jön a levitezlett csepurago Budapest Blokádja.

 

Kő kövön nem marad...

Előzmény: Pacemaker (120)
A pupák pék pókja Creative Commons License 2019.01.18 0 1 124

Á dehogy !

 

Ezek csak nem mernek kimenni a Körút belsőből, mert  nem találnak haza....

Ezeknek a Pillangó utca már Ázsia.

 

Előzmény: Pozitív Visszacsatolás (123)
Pozitív Visszacsatolás Creative Commons License 2019.01.18 0 2 123

Lehet, hogy a CEU gender szakán most a leszbikus svábbogarak postmenstruációs nehézségeiről volt szó, és ez annyira lekötötte őket, hogy elfelejtették a gigatüntit.

 

 

kinetikus Creative Commons License 2019.01.18 0 2 122

ma este 10 órától reggel hétig éhségsztrájkolok, remélem a patás beszarik

Előzmény: Pacemaker (120)
kinetikus Creative Commons License 2019.01.18 0 1 121

Sajnos elmúlt már az a tátorjános világ, amikor rákosi eftárs meztelenül napozott Szegeden a Csillag udvarán nyugágyban amit a mellé rendelt rab állított fel.

Hiába a romkocsmából nem megy még nyugágyban sem

Pacemaker Creative Commons License 2019.01.18 0 0 120

Mindjárt megvacsizok és váltalak

Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.18 -1 0 119

A nyito kartacs valtson le,  es delegálja a feladatot kicsit masra.  Este 11-tol reggel 8-9-ig tudom ujra vallalni!!!  Ram lehet szamitani! 

Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.18 -1 1 118

Mar orak ota sztrajkban vagyok!!!!  Borzalmas!!!! 

Előzmény: ásítósmacska (116)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.18 0 0 117

:-)))

 

 

Előzmény: Terépcsecsős bódé (115)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.18 0 1 116

:-)))

 

Remélem, a topiknyitó olvtárs is csatlakozik ehhez a remek éhségsztrájkhoz! :-D

 

 

Előzmény: Törölt nick (112)
Terépcsecsős bódé Creative Commons License 2019.01.18 -6 1 115
Igy délután négykor akkora a kormanyellenes metrofoglalas a kettesen, hogy még ülőhely is van :D
Emporio Ármányi Creative Commons License 2019.01.18 0 3 114

 

"Csatlakozhatnék, némi "gördülő sztrájkkal"...???"

Volt egy ilyen DK-s éhségsztrájk. Kétóránként váltották egymást. :-)))

Előzmény: ásítósmacska (106)
Pozitív Visszacsatolás Creative Commons License 2019.01.18 0 2 113

Hát igen.

A szegény liberális atombombája a Facebookos metrófoglalás...

 

Mindegyik azt hiszi, hogy az elég, ha ő csak szervez a romkocsmában a tabletjén... A többi hasznos idióta dolga meg az hogy kimenjen ebben a zimakóban meg metrózzon a sok büdös dolgára siető utas között ... (brrr) 

Ezek még egymást is lenézik...

Előzmény: Pozitív Visszacsatolás (107)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.18 -1 0 112

Negy,  hisz epp villamost foglalok.  :D

Előzmény: ásítósmacska (111)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.18 0 0 111

:-D :-D :-D

 

Már hárman vagyunk, ez TÖMEGsztrájk! :-D

 

 

Előzmény: AeNau (109)
panthera nera Creative Commons License 2019.01.18 0 0 110

miyen érdektelenség? Aok ott a képen mind szrtájkolók? 

Előzmény: Törölt nick (95)
AeNau Creative Commons License 2019.01.18 0 1 109

oké macsek!!

 

Én vállalom a reggeli és ebéd közötti időszakot!!!  Rettegjen a patás! országosan sztrájkolok ez idő alatt.  

 

A sztrájk alatt karácsonyfa bontás lesz, a klerikális kurzus elleni tiltakozásul duzzogva eszem meg a maradék szalon cukrot!!

 

Ebéd után fél órás, vízszintes helyzetben elkövetett fekvő!!! sztrájkot hirdetek. (országosat természetesen) . Gyerekeim spontán flashmobot szerveznek a nappaliban PS4 adta kereteken belül....

 

Ha ez nem dönti be a rendszert akkor semmi...

 

:))

Előzmény: ásítósmacska (106)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.18 0 0 108

:)

 

 

Előzmény: AeNau (104)
Pozitív Visszacsatolás Creative Commons License 2019.01.18 0 1 107

Hmm, kongott, teljes érdektelenség a résztvevők fotói alapján.

 

Pedig a romkocsmában a negyedik konyak után nagyon jól hangzott... Az összes gender szakosnak benedvesedett a bugyiaj...

Előzmény: Törölt nick (95)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.01.18 0 0 106

:-DDDDD

 

Csatlakozhatnék, némi "gördülő sztrájkkal"...??? Te vacsoráig, én meg vacsora és reggeli között, egész éjszaka.

 

:-D

 

 

Előzmény: Emporio Ármányi (105)
Emporio Ármányi Creative Commons License 2019.01.18 0 2 105

 

Én ma éhségsztrájkolni fogok.

Uzsonnától vacsoráig. Na jó, lehet, hogy közben lesz egy kis nasi, de hát ki bírna ki anélkül  egy ilyen megpróbáltatást?

Előzmény: AeNau (104)
AeNau Creative Commons License 2019.01.18 0 2 104

Apám ma reggel csatlakozott a sztrájkhoz. Nappaliban felszólított, hogy foglaljak helyet. 

 

reggel 9-től 1/2 10-ig sztrájkoltam a nappaliban. Megittam egy kávét, egyeztettünk az unoka szállítási projektről.

 

Mindenki ment utána a dolgára. A sztrájk lefolyása rendőri biztosítás nélkül békésen véget ért......

Előzmény: Törölt nick (89)
AeNau Creative Commons License 2019.01.18 0 0 103

Dehogynem.  Antianyagot már állítottunk elő. Csak drága és nem sokáig tart....

Előzmény: Törölt nick (99)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!