Van annak realitása, h ezt a mindig, és mindenre "soros"-t benyeli még vki?
Pedig ez a helyzet.
A libsik érzik, hogy rövidesen követik a magyar SZDSZ-t....
És jól be vannak rezelve, ezért most semmi se számít.
Soros nyilván nem akarja, hogy utópiája a történelem szemétdombjára kerüljön, és mások pénzét nem kímélve mindent elkövet, hogy a libsuket hatalmon tartsa.
Most az fog eldőlni, hogy az EU megy a levesbe libsi vezetéssel, vagy konzervatív hagyományaiból újjáéled és megint talpra áll.
No, de legyél kormánypárti politikus, és onnan kezdve a kutyát nem érdekli, ha a 2 éves lányodnak 100 millás háza születik ..., a 88 éves nagymutterodnak ugy szaporodnak a többszázmillás cégei, mint a nyulak ...
De én, a hagalmas fővezír tutira bemondom a tuttit a parlamentben, a világ, mit a világ? A galaxis legeslegeslegszigorúbb vagyonbevallása a miénk!!!