Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.05.07 -4 0 385

Amíg ki nem rúgták nem tudtuk mily óriás is volt ő:DDDDDD

Előzmény: halottcash (384)
halottcash Creative Commons License 2019.05.06 0 0 384
King_of_Giants Creative Commons License 2019.05.06 0 0 383
Előzmény: halottcash (382)
halottcash Creative Commons License 2019.05.06 0 0 382

https://444.hu/2019/05/06/a-fidelitas-sokkolo-akcioval-hivta-fel-a-figyelmet-a-fidesz-es-az-mszp-sotet-parkolasi-balhejara

 

 

bds kis fidelitas patkányok épp csak a saját helyi képviselőiket felejtették ki a felsorolásból ...

És ki az az egyetlen képviselő, aki tartózkodott??

Na ki??!

halottcash Creative Commons License 2019.05.02 0 0 381
halottcash Creative Commons License 2019.05.02 0 0 380

OSTOBA VAGY!

Előzmény: nagyanyo5:0 (379)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.05.02 -2 0 379

Csupán a düh teszi, jobban mondva a tehetetlen düh:(((( Gondold el, hogy 3x 1másután pofán b@sszáK!!!!

Előzmény: Bokrétás (373)
halottcash Creative Commons License 2019.05.02 0 0 378

🐑

Előzmény: Bokrétás (375)
halottcash Creative Commons License 2019.05.02 0 0 377
halottcash Creative Commons License 2019.04.29 0 0 376

Jééé, idepottyant bájerzsóti?

A stílus maga az ember.

Igaz, ha troll a lelkem, akkor a stilust ne keressük, ne várjuk.

2bit, osztjónapot!

Előzmény: Bokrétás (375)
Bokrétás Creative Commons License 2019.04.29 -1 0 375

KUSS

Előzmény: halottcash (374)
halottcash Creative Commons License 2019.04.29 0 0 374

Ez vmi olyan nálatok mint a patkányozás?

Mitől és miért kellene rángani?

A kényszercselekvés különben is a ti asztalotok. LOL

 

De tudod mit sggfj? Majd szólok, ha rángok ( a röhögéstől! ) ...

Előzmény: Bokrétás (373)
Bokrétás Creative Commons License 2019.04.29 -1 0 373

Mi van, CEU-s harci droid, idegrángásod van? :-D

Előzmény: halottcash (363)
halottcash Creative Commons License 2019.04.29 0 0 372
halottcash Creative Commons License 2019.03.19 0 0 371

Jajaja!

DDDDD!

Előzmény: nagyanyo5:0 (370)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.03.19 0 0 370

Ja, de nincs több, mert kevesen vannak az ellenzéki magyarok:)))

Előzmény: halottcash (369)
halottcash Creative Commons License 2019.03.19 0 0 369

Mégmégmégmég!!!

Előzmény: nagyanyo5:0 (368)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.03.19 0 0 368

Ja, az ellenzéki magyarokat:))))

Előzmény: halottcash (366)
halottcash Creative Commons License 2019.03.19 0 0 367

Hiàba az állandó sikerpropaganda, nagyon úgy néz ki, h ez az év nem vikgorviktor éve lesz.

Igaz, szegény, szerenycsétlen izlandiak mit tudhatnák a demomráciáról, törvénykezésről, igazságszolgáltatásról?!!

 

https://m.hvg.hu/itthon/20190319_izlandi_sofor_hando_tunde_birosagok?fbclid=IwAR3e7N9i2izc2jLVGY09klc9UzZowdtx0uypV0G5zDCSNW_6eOrCNO-NYT8

halottcash Creative Commons License 2019.03.03 0 0 366

Bármilyen évszámhoz köthetném.

A feldakota miniszterelnök magamagáé ez is:

 

https://civilhetes.net/hulyenek-nezi-orban-a-magyarokat

Alf,a hím Creative Commons License 2019.03.02 0 0 365

A kérdésre, hogy szerinte ezek szerint büntetésből küldték-e ki, a fideszes EU-biztos azt mondta:

"Sokan mondták nekem, eleinte azt mondtam, hogy nem hiszem, most már nem vagyok benne annyira biztos, hogy nem."

 

Csak nem a sértettség beszél belőle?

Öt év lebzselés pár millióért, közben kint is leértékelték a teljesítményét.

Kötelező sem volt, átülhetett volna itthon is máshova.

Előzmény: halottcash (364)
halottcash Creative Commons License 2019.03.02 0 0 364
halottcash Creative Commons License 2019.02.28 0 0 363
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.02.22 -1 0 362

Nagy nap lenne!!!!!

Előzmény: halottcash (358)
halottcash Creative Commons License 2019.02.22 0 0 361
Qrbacsov Creative Commons License 2019.02.14 0 0 360

Kemény év lesz ez az ellenzéknek.

halottcash Creative Commons License 2019.02.13 0 0 359

Ezeket a híreket miérf nem juttatják el a t. választókhoz a narancsos médiafelületek?

Hátha még a borsodi kocsmákban is megértenék (néhányan!)?

Nem mellesleg, bizonyára a t. (fiezetett) trolloknak is leesik, h mi történik az adóforintjaival??? Vagy ezek a milliárdocskák még beleférnek a kényes ízlésükbe?

 

https://m.hvg.hu/kkv/20190213_Nem_cafolja_a_kormany_hogy_az_adofizetok_alltak_az_Eliosszamlakat?fbclid=IwAR0n8wXEUmyQTpZ6Zyc4KsFDNTo97Uh_yG2M6UaP8tG56Li_HcJUDNKY0Hk

halottcash Creative Commons License 2019.02.12 0 0 358

Megannyi  naccerű narancsos trollunk bizonyára szakszerű, és minden tekintetben kimerítő választ tud adni arra is, ami az MTA-val történik.

 

https://civilhetes.net/ezt-mar-tenyleg-nehez-elhinni-a-ceu-utan-szechenyi-magyar-tudomanyos-akademiajat-is-a-levesbe-apritana-a-kormany

 

 

Nos???!

halottcash Creative Commons License 2019.02.08 0 0 357

Melyik országban is élünk?

Csak nem az Illiberális-orbánisztániában?

Csak de!

Akkor minden rendben ... és különben is soros ...

 

https://168ora.hu/itthon/a-fideszes-polgarmesternek-nem-tetszett-egy-cikk-modositani-akarja-a-kozerdeku-adatok-kozlesenek-felteteleit-163292?fbclid=IwAR1zVqpOXdwz6ZYup6E20tuwlSr0dl8ICr-TpQCcuzSsWO4_73VPNRknqP8

Alf,a hím Creative Commons License 2019.02.07 0 0 356

Alf,ahír?

Előzmény: halottcash (355)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!