Ezeket a híreket miérf nem juttatják el a t. választókhoz a narancsos médiafelületek?
Hátha még a borsodi kocsmákban is megértenék (néhányan!)?
Nem mellesleg, bizonyára a t. (fiezetett) trolloknak is leesik, h mi történik az adóforintjaival??? Vagy ezek a milliárdocskák még beleférnek a kényes ízlésükbe?