halottcash
2019.04.29
0 0
376
Jééé, idepottyant bájerzsóti?
A stílus maga az ember.
Igaz, ha troll a lelkem, akkor a stilust ne keressük, ne várjuk.
2bit, osztjónapot!
Előzmény: Bokrétás (375)
halottcash
2019.04.29
0 0
374
Ez vmi olyan nálatok mint a patkányozás?
Mitől és miért kellene rángani?
A kényszercselekvés különben is a ti asztalotok. LOL
De tudod mit sggfj? Majd szólok, ha rángok ( a röhögéstől! ) ...
Előzmény: Bokrétás (373)
Alf,a hím
2019.03.02
0 0
365
A kérdésre, hogy szerinte ezek szerint büntetésből küldték-e ki, a fideszes EU-biztos azt mondta:
"Sokan mondták nekem, eleinte azt mondtam, hogy nem hiszem, most már nem vagyok benne annyira biztos, hogy nem."
Csak nem a sértettség beszél belőle?
Öt év lebzselés pár millióért, közben kint is leértékelték a teljesítményét.
Kötelező sem volt, átülhetett volna itthon is máshova.
Előzmény: halottcash (364)
halottcash
2019.02.05
0 0
354
Elég régóta mondogatom, h a bérek a multiknak vannak belőve.
A németek se azért hozzák ide az ótógyáraikat, mert a magyar oly ügyes nép...
Ahogy a minimálbér, a rokipénz is mesterségésen van alacsonyan tartva.
És akkor vót miniszter, aki szerint 46 ezerből meg lehet élni ...
De az is egy érdekes kérdés, h hogy a halálba nem fontos Mo.-nak, és Európának, h nálunk is € legyen végre.
Előzmény: Mr. Limburger (353)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!