Hat vegül is ez is egy alternativa... a szombathelyiek biztosan rabolintananak kb 80 %-ban, Veszpremet nem tudom, talan a fele mondana igent... Pecsieknek lenne tengerpartjuk, az mindig jo.... Szegediek rab...nanak...
a huxitre főleg azért van szükség, hogy bulvárviktor megtámadhassa ukrajnát és romániát az elcsatolt területek visszaszerzése céljából. (amit természetesen putyin fog visszaadni, de Mo-nak is részt kell vennie katonailag benne)