Keresés

Részletes keresés

Hun az ősanyám? Creative Commons License 2018.12.25 0 0 68

Legközelebb nem marad belőletek. Mert addig jár a korsó....

Előzmény: Mr. Limburger (49)
szenyor Lakatos Creative Commons License 2018.12.24 0 0 66

Nagyon egyszerű a megoldás, már eleve a győztesek oldalán kell belevágni és akkor túl nagy baj nem lehet.

Előzmény: Falk,a vezér (57)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.24 0 1 64

Milyen érdekes egyébként, hogy nem pl. Kolozsvár hovatartozásáról fantáziál a balliberális, hanem Pécséről!

Herepessy Creative Commons License 2018.12.24 0 1 63

Te ugye gondolkodás nélkül igennel szavaznál Magyarország felosztására, balliberális?

Előzmény: hummel8 (61)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.24 0 1 62

Pécset nem a szerbeknek próbáltátok átjátszani linder béla bátyáddal?

Előzmény: Mr. Limburger (49)
hummel8 Creative Commons License 2018.12.24 -1 0 61

Hat vegül is ez is egy alternativa... a szombathelyiek biztosan rabolintananak kb 80 %-ban, Veszpremet nem tudom, talan  a fele mondana igent... Pecsieknek lenne tengerpartjuk, az mindig jo.... Szegediek rab...nanak...

Előzmény: Mr. Limburger (49)
arnyekxxx Creative Commons License 2018.12.24 0 0 60

már megint?

 

nem bir ez a zorb án magával, 2010 óta minden héten kilépteti az orzágot az euból. Már ha épp nem bukik meg kedden.

Falk,a vezér Creative Commons License 2018.12.24 -2 0 57

Ha netalán világháború lesz abból úgysem tudunk kimaradni.

Előzmény: díplómáss (56)
díplómáss Creative Commons License 2018.12.24 -1 1 56

abból is ki lehet lépni. úgyis egyre nagyobb divat hogy minden ország kilép mindenhonnan. készül már a következő világháború

Előzmény: Falk,a vezér (54)
Falk,a vezér Creative Commons License 2018.12.24 -1 1 54

Neked nem mondták, hogy NATO tagok vagyunk?

Előzmény: díplómáss (45)
IVPetya Creative Commons License 2018.12.24 -2 0 53

A HUXIT egy gumicsont. Jó szórakozást, és egyébként kellemes karácsonyt!

Előzmény: díplómáss (45)
Mr. Limburger Creative Commons License 2018.12.24 -2 0 52

Túróra.

Előzmény: díplómáss (48)
Mr. Limburger Creative Commons License 2018.12.24 -2 0 51

Ezt majd akkor beszéld meg velük.

Előzmény: díplómáss (48)
Mr. Limburger Creative Commons License 2018.12.24 -2 0 50

A liga az liga.

Előzmény: díplómáss (48)
Mr. Limburger Creative Commons License 2018.12.24 -2 1 49

Ez a kép már egyszer lefutott.

Eredmény?

Ismert.

Legközelebb Szolnok román, Szeged szerb, Pécs horvát, Szombathely osztrák, Veszprém meg szlovák lesz.

Mert addig jár a korsó....

Előzmény: díplómáss (45)
díplómáss Creative Commons License 2018.12.24 0 2 48

miért ne maradna? sőt még olcsóbbak is lehetünk mint most, ha nem kell mindenféle eu-s szabályt betartani, pl környezetszennyezésre vonatkozóakat

Előzmény: Mr. Limburger (47)
Mr. Limburger Creative Commons License 2018.12.24 -1 1 47

S mind ez jön a német melós zsebéböl. Nekik kellene kiszállni.

 

El tudja valaki képzelni, hogy egy HUXIT esetén egyetlen nyugati cég is MO-on marad?

 

Előzmény: máregyszerkirugottnikk (20)
drótbólhajlítottFoxiMaxi Creative Commons License 2018.12.24 -2 0 46

a fidesz? nem zorbán személyesen?

Előzmény: Törölt nick (44)
díplómáss Creative Commons License 2018.12.24 -1 2 45

a huxitre főleg azért van szükség, hogy bulvárviktor megtámadhassa ukrajnát és romániát az elcsatolt területek visszaszerzése céljából. (amit természetesen putyin fog visszaadni, de Mo-nak is részt kell vennie katonailag benne)

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.24 0 1 44

"miért nem pályáztál"

 

Pályázatunk, nyertünk, majd a fidesz elvette a pénzt és a cégünket is. 

De buktak, mert a találmányt elvittük. Így a volt cégünk csak seggtörlésre jó másnak. 

Előzmény: Herepessy (29)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.24 0 0 43
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.12.22 -4 0 42

2027ig biztosan nem és megvárjuk, hogy mi lesz májusban????

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 0 1 41

Szerepesssy, tudod te egyáltalán miket irsz le?

 

Előzmény: Herepessy (29)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 40

Nem az a visszatarto erö: az  a visszatarto erö,  hogy az EU gazdasági és katonai nagyhatalom ami körbeveszi az országot.

 

Két lehetőség van:

 

 

Mo. nem szol bele a döntésekbe, de az EU gazdasági és katonai sulyánál fogva diktál

Mo. népessége és gazdasága arányában beleszol az EU döntéseibe.

 

 

Előzmény: Törölt nick (34)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 39

Igy van.

 

Két választás van:

 

EU diktál Mo engedelmeskedik, különben gerincrefekteti

EU diktál és Mo-nak népessége és gazdasága arányában beleszolása van a döntésekbe

 

Előzmény: franky29 (38)
franky29 Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 38

Lehetni lehet máshol is gyárakat építeni. Csak ez EU olyan szintű függőséget jelent Mo-nak, a német félnek pedig olyan előnyöket, ami ebben a kombinácóban a legelőnyösebb a gyártók és a globalista tulajdonosi kör számára.

 

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -1 0 37

Természetesen fontos Orbánnak a pénz, te csak egy bizonyos ideig. Eljöhet(ett volna) az az idő, mikor az EU által szabott korlátok jobban zavarják őt, mint amennyire a pénznek örül.

Előzmény: Cicc Imre (35)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.21 -12 2 36

Orbán ráadásul már csak hétfőig van, és jön újra az európai oldal.

Előzmény: Törölt nick (34)
Cicc Imre Creative Commons License 2018.12.21 -1 2 35

"Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre"

 

pár éves kampány és elég érett lesz, csak fel kell fűzni sorosra, meg migránsokra. De amíg onnan dől a pénz ész nélkül hülye lesz Viktorka kilépni.

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -1 1 34

Simán ki lehet lépni autógyárastól, vagy anélkül. Vannak gyárak EU-n kívül is.

 

Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre, EU-részről pedig, hogy talán könnyebben kontrollálható így Orbán, mint kizárólagosan Putyin seggében.

Előzmény: franky29 (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!