Hat vegül is ez is egy alternativa... a szombathelyiek biztosan rabolintananak kb 80 %-ban, Veszpremet nem tudom, talan a fele mondana igent... Pecsieknek lenne tengerpartjuk, az mindig jo.... Szegediek rab...nanak...
a huxitre főleg azért van szükség, hogy bulvárviktor megtámadhassa ukrajnát és romániát az elcsatolt területek visszaszerzése céljából. (amit természetesen putyin fog visszaadni, de Mo-nak is részt kell vennie katonailag benne)
Lehetni lehet máshol is gyárakat építeni. Csak ez EU olyan szintű függőséget jelent Mo-nak, a német félnek pedig olyan előnyöket, ami ebben a kombinácóban a legelőnyösebb a gyártók és a globalista tulajdonosi kör számára.
Természetesen fontos Orbánnak a pénz, te csak egy bizonyos ideig. Eljöhet(ett volna) az az idő, mikor az EU által szabott korlátok jobban zavarják őt, mint amennyire a pénznek örül.
Simán ki lehet lépni autógyárastól, vagy anélkül. Vannak gyárak EU-n kívül is.
Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre, EU-részről pedig, hogy talán könnyebben kontrollálható így Orbán, mint kizárólagosan Putyin seggében.