Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 0 1 41

Szerepesssy, tudod te egyáltalán miket irsz le?

 

Előzmény: Herepessy (29)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 40

Nem az a visszatarto erö: az  a visszatarto erö,  hogy az EU gazdasági és katonai nagyhatalom ami körbeveszi az országot.

 

Két lehetőség van:

 

 

Mo. nem szol bele a döntésekbe, de az EU gazdasági és katonai sulyánál fogva diktál

Mo. népessége és gazdasága arányában beleszol az EU döntéseibe.

 

 

Előzmény: Törölt nick (34)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 39

Igy van.

 

Két választás van:

 

EU diktál Mo engedelmeskedik, különben gerincrefekteti

EU diktál és Mo-nak népessége és gazdasága arányában beleszolása van a döntésekbe

 

Előzmény: franky29 (38)
franky29 Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 38

Lehetni lehet máshol is gyárakat építeni. Csak ez EU olyan szintű függőséget jelent Mo-nak, a német félnek pedig olyan előnyöket, ami ebben a kombinácóban a legelőnyösebb a gyártók és a globalista tulajdonosi kör számára.

 

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -1 0 37

Természetesen fontos Orbánnak a pénz, te csak egy bizonyos ideig. Eljöhet(ett volna) az az idő, mikor az EU által szabott korlátok jobban zavarják őt, mint amennyire a pénznek örül.

Előzmény: Cicc Imre (35)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.21 -12 2 36

Orbán ráadásul már csak hétfőig van, és jön újra az európai oldal.

Előzmény: Törölt nick (34)
Cicc Imre Creative Commons License 2018.12.21 -1 2 35

"Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre"

 

pár éves kampány és elég érett lesz, csak fel kell fűzni sorosra, meg migránsokra. De amíg onnan dől a pénz ész nélkül hülye lesz Viktorka kilépni.

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -1 1 34

Simán ki lehet lépni autógyárastól, vagy anélkül. Vannak gyárak EU-n kívül is.

 

Az egyetlen visszatartó erő Orbán részéről, hogy a nép még nem "érett" a kilépésre, EU-részről pedig, hogy talán könnyebben kontrollálható így Orbán, mint kizárólagosan Putyin seggében.

Előzmény: franky29 (33)
franky29 Creative Commons License 2018.12.21 0 1 33

"ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ..."

 

Erről van szó. Ha már így összebútoroztak, egyhamar nem lesz válás.

 

Nekem tetszene a huxit, de erre legközelebb akkor lesz lehetőség, ha bedől az EU centrum. Valamennyi valószínűsége azért ennek is van.

 

Előzmény: Törölt nick (7)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.21 -10 0 32

A tételes lebontást a költségvetési törvényben és a zárszámadásban olvashatod, balliberális.

 

A rövid összefoglaló április 8-án vált hozzáférhetővé.

Előzmény: Törölt nick (30)
szenyor Lakatos Creative Commons License 2018.12.21 -1 2 31

Számomra teljesen irreleváns - az a fontos, hogy a családom EU polgár legyen, és nem az, hogy minden magyar állampolgár.  Megoldható?  Hát persze!  Baj az nekem ha Orbán nem akar EU polgár lenni? Dehogy baj!

Előzmény: Törölt nick (-)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.21 -8 1 29

Ezek szerint nem a putridra költöttük a külföldön dolgozó polgártársak utáni képzési hozzájárulást.

 

Miért nem pályáztál?

Előzmény: Törölt nick (27)
IVPetya Creative Commons License 2018.12.21 -1 1 28

Ami jár az jár!

Előzmény: máregyszerkirugottnikk (20)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.21 -9 2 26

Az EU-nak nincsenek cégei, jobbikos.

 

Van egy isiászos elnöke viszont, aki eléggé hasonlít rád. Főleg, ha a félfogú elvtársadat is hozzágondoljuk.

Előzmény: Törölt nick (25)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.21 -9 2 24

Nekem ugyan nincs sem kenyéradó, sem másmilyen gazdám, jobbikos.

 

Főleg nem az a cashback kreditkártyám.

Előzmény: Törölt nick (23)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.21 -9 2 22

Nem azzal haknizott az elmúlt pár hétben a balliberális, hogy történelmi lesz a hiány, mert nem utalja át határidőre a szerződés szerint járó pénzeket az ügyfelünk?

Előzmény: máregyszerkirugottnikk (20)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.21 -9 2 21

Az nem ugyanez a pofa?

 

Az megvan, hogy visszajött a wizenyős eléggé felturbózva. Igencsak hasonló hozzá ez a "fö venyes" is.

Előzmény: John Doe(520i) (13)
máregyszerkirugottnikk Creative Commons License 2018.12.21 0 1 20

Pont most lépnénk ki?

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -1 0 19

Kicsit czinkesnek erzem eszt!!

Előzmény: IVPetya (18)
IVPetya Creative Commons License 2018.12.21 -1 0 18

Nehéz eligazodni az EU kapcsolatokon!

A kereszténydemokrata indításból ma már a "liberálisok" féktelen tombolása lett.

Az országok gazdasági és politikai együttműködésből a központi vízfej uralkodása.

A kereszténydemokrata értékrend helyett a melegházasságok támogatása.

Még szerencse, hogy ellenzékünk nem mindenben követi az EU irányokat és sikerült megakadályoznia, hogy túlóraplafon nálunk 416 óra helyett csak 400 óra lett!

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -1 0 17

Majd ...

Előzmény: John Doe(520i) (16)
John Doe(520i) Creative Commons License 2018.12.21 -1 0 16

Majd, ha szépen kéred.

Ilyen ÁVÓ-s vallatótiszt sztáljjal otthon szerepelhetsz.

Esetleg.

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -2 1 15

Ahogy mondod.

 

Ballib.

Illib.

IQ huszár.

ssy.

hp.

Előzmény: panthera nera (14)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.21 -1 1 14

köszi és lehet válogatni a jobbnál jobb huxit topikok között. 

 

 

Előzmény: John Doe(520i) (9)
John Doe(520i) Creative Commons License 2018.12.21 -1 2 13

A saller wizes topicja.

:D

Előzmény: Herepessy (10)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -2 1 12

Serepessy!

Ma hány topic-ot nyitottál?

132?

133?

255?

Előzmény: Herepessy (10)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -3 1 11

Végre vmi kis hasznod is van!

 

Most már csak a HUXIT-os véleményedet bontakoztassad ki ilyen kis lelkesen!!

Nos?

Előzmény: John Doe(520i) (9)
Herepessy Creative Commons License 2018.12.21 -8 2 10

Lendületben a "fö dakota" nick.

 

saller topikja is nagyot fut, akárcsak a hasonló című műsor.

John Doe(520i) Creative Commons License 2018.12.21 -2 3 9
Előzmény: panthera nera (3)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -2 1 7

Vmi azt súgja, h tavaszra ez a kérdés felerősödik majd, ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ...

Előzmény: panthera nera (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!