Keresés

Részletes keresés

rllako Creative Commons License 2020.04.12 0 0 5

Köszi az infót. Pont az ilyen infókert hoztam létre a topikot. De akkor alairattak valamit a birtokbaadason veletek hogy lemondtok a kotberrol? Mert amugy gondolom birtokba vétel után is lehetne igényelni? 

Előzmény: nincskötbér (4)
nincskötbér Creative Commons License 2020.04.06 0 1 4

Tudom még nem vagytok a birtokbaadás közelében sem, de a beruházó előző projektjénél a kp-s és piaci hiteles vásárlóknak gond nélkül megtörtént a kötbér kifizetés. 
A CSOK támogatást/hitelt igénylő vásárlóknál birtokbaadáson kijelentette a beruházó képviselője, hogy az a beruházó álláspontja szerint nem fizetünk kötbért. Ha ezt nem fogadjuk el, akkor nem tudja átadni a kulcsokat!
Mi már elbuktuk ezt az ügyet, remélem ti felkészültebben fogtok majd megjelenni a birtokbaadáson. Erősen ajánlott ügyvédet magatokkal vinni :)

Előzmény: rllako (3)
rllako Creative Commons License 2019.12.13 0 0 3

már több mint a 80 %-át eladták a lakásoknak.

rllako Creative Commons License 2019.05.24 0 0 2

ha minden igaz a honlapon található információk alapján már több mnt a felét eladták a lakásoknak, 90 / 152 

rllako Creative Commons License 2019.02.21 0 0 1

Nehéz értelmezni a kérdésedet.

"ez a topic él-e még valahol?"

Ez a topik itt él.

A paskal rose-nak meg van egy honlapja. Onnan lehet tájékozódni vásárlással kapcsolatban. :)

 

Előzmény: vXo (0)
vXo Creative Commons License 2019.02.14 0 0 0

Esetleg tudtok róla, hogy ez a topic él-e még valahol? Szeretnék lakást vásárolni a Pascal-Rose-ban.

Előzmény: paskalrose1 (-)
paskalrose1 Creative Commons License 2018.12.19 0 0 topiknyitó

Paskál Rose lakópark topikja.

Jelenleg épül. Várható beköltözés jelenleg : 2020.03

Infók megosztása miatt hoztam létre a lakók általi zárt csoport létrehozásáig. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!