Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 0 0 124

ssy, majd ha tanácsra lesz szükségem hozzád fordulok ...

Előzmény: Kígyóssy Prím János (123)
Kígyóssy Prím János Creative Commons License 2019.01.06 -6 0 123

Egy tanács, "fö dakota": ha be akartok jutni a gyodán, akkor ne atomrészegen üvöltözzetek, retkes kezetekkel rángassátok a drótot.

Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 0 0 122

Mond cicmic5.0, nálad.ez a "D" vmi nyomaték jelző?

Vagy még csak 2.-os vagy az általánosban, és elakadt a tű a D használatánál?

Előzmény: nagyanyo5:0 (121)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.06 -2 0 121

Már a harmadik karakter sor az urlben hazugság:DDDDD

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.04 0 0 120

https://civilhetes.net/mondjanak-le-a-szankokrol-hazudozo-politikusok?fbclid=IwAR1WQkbct8IutmhGSavr6ydHz-o0YyLdfcKj_4CYoyc34zy3RaS3Ll5SQTI

 

 

 

Megint egy ordas hazugság!

Vagy csak annyira nincsenek szegény gyerkek, h nincs kinek odaadni a ródlikat?

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.29 -2 0 119

Brühühü.

Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.29 0 0 118
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.29 0 1 117

Mészáros nem keres semmit, csak egy kis jutalékot kap.

Előzmény: Törölt nick (116)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.29 0 0 116
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.27 0 0 115
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.12.25 -1 0 114

Karácsonyi ajándékként az ellenzékieknek:)))))

Előzmény: Törölt nick (113)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.25 0 0 113
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.23 0 0 112
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 0 110

Jajj perizer!

Ne álmodj pickszalámit!

Előzmény: marmariss (109)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 0 108

Nem.

Csak szimplán sorosbérenc.

Meg komcsi.

Meg ballib.

Meg illib.

Meg ftcmtk.

Előzmény: marmariss (107)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 0 106

Mondjad!

Na lécciiii!

Előzmény: marmariss (104)
Kód 001 Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 103

Makikám..... 

 

 

-elnéző mosoly-

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 0 102

Nem, a jobboldali kép róla készült!:)

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (101)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -8 0 101

Annyi esze sincs "Iraknak", mint "medve talp"-nak, hogy legalább olyan méretű képeket tároljon az archívumában, amelyeken ki lehetne venni, hogy mit is ábrázolnak.

 

A jobb oldali képen vagy kutyaszar van, vagy mosott kolbász, vagy érlelt barna sajt, de nem kivehető, hogy végül is mivel akar itt házalni.

Előzmény: Törölt nick (100)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 0 100

Jó a jobboldali kép rólad, előnyösebb, mint a valóság!

Előzmény: Kód 001 (77)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -8 0 99

Nem Soros írja a "leveleket", hanem robotprogram.

 

Újabban már újságcikkeket is írnak így.

Előzmény: Kód 001 (98)
Kód 001 Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 98

Soros ügynök ez mind, igaz?

 

Rossz hírét akarják kelteni ennek a tsuda erős és rohamosan fejlödő országnak. 

Besenyő Pifta bácsi is megmondta. 

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (93)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -7 1 97

Egy óvónőképző főiskolán szinte semmi követelmény nincs. A felvételi is umtatta. Ezek az óvónő-jelöltek a négy év során éjt nappallá téve a pasizással vannak elfoglalva, és mind gazdag férjet akar magának fogni.

 

Aki oda képtelen állami hallgatóként bejutni, és fizetős diák ott, az alighanem retardált.

 

Ez nem a részecskefizika- vagy a geofizika-szak.

Előzmény: ThoorPapi (96)
ThoorPapi Creative Commons License 2018.12.17 0 0 96

Szerintem elég normálisan lehet élni, csak ugye itt az internet és mindenki álmodozik és kurva nagyok lettek az igények. Mindenkinek joga van. Kötelessége nincs.

Ez az idézett munkáslevelező, marxista kapukat dönget. 
Az, hogy "normálisan" lehessen élni, az csak és kizárólag az igényektől függ és relatív.

 

 

Előzmény: ThoorPapi (94)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -7 0 95

Az EU-csatlakozási népszavazás kampányában az SZDSZ nyomatta a populista demagóg dumát, hogy pár év, és utolérjük a sógorokat.

 

"Te is nyithatsz cukrászdát Bécsben, te is lehetsz grafikus Párizsban, ismét három tengerünk lesz."

Előzmény: ThoorPapi (94)
ThoorPapi Creative Commons License 2018.12.17 0 0 94

De ez nem a kormányon múlik. Hülye volt aki elhitte, hogy itt valaha nyugati életszínvonal lesz. Pont a nyugat miatt nem lesz az.

Mindenki csak követel, kurva nagyok az igények. Tessék lejjebb venni az igényekből és mindjárt élhetőbb lesz mindenkinek a személyes élete.

Előzmény: Törölt nick (-)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -7 0 93

Mindegyik robotlevél visszatérő eleme az állandó ismételgetés.

 

Legalább 25-ször közölni kell a robotlevélben, hogy "22 éves vagyok", vagy hogy "Kedves fideszes barátom!"

 

Erősen kilóg a lóláb.

Előzmény: Kód 001 (74)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 0 92

Tökéletesen fogalmaztad meg, érdemes idézni: 

 

"Ehhez képest elég nehezen értitek meg, hogy az értelmes ember nem fog azért leváltani egy kormányt, hogy egy szarabb jöjjön a helyébe.

 

Ettől függetlenül szívesen tüntetek minden fasz döntésük ellen, de mivel ti kormányt akartok váltani, ezért nem segíthetek:))"

Előzmény: Árpádné,Pehely (23)
Kód 001 Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 91

Te nem olvasod a topikban a Fidesz tudatú hívek megnyilvánulását?

 

 

NOS, történtesen nekem már közölte az 3gyik, hogy a kritikán al 'kiiratkoztam a nemzetböl'.

 

Ugye nem csodálkozol, ha a birkázásod nem rólam szól? 

Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 1 90

Ugye nem sértődsz meg, amikor lebirkáznak az ilyenekért?

Előzmény: Kód 001 (89)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!