Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.29 0 0 116
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.27 0 0 115
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.12.25 -1 0 114

Karácsonyi ajándékként az ellenzékieknek:)))))

Előzmény: Törölt nick (113)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.25 0 0 113
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.23 0 0 112
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 0 110

Jajj perizer!

Ne álmodj pickszalámit!

Előzmény: marmariss (109)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 0 108

Nem.

Csak szimplán sorosbérenc.

Meg komcsi.

Meg ballib.

Meg illib.

Meg ftcmtk.

Előzmény: marmariss (107)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 0 106

Mondjad!

Na lécciiii!

Előzmény: marmariss (104)
Kód 001 Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 103

Makikám..... 

 

 

-elnéző mosoly-

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 0 102

Nem, a jobboldali kép róla készült!:)

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (101)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -8 0 101

Annyi esze sincs "Iraknak", mint "medve talp"-nak, hogy legalább olyan méretű képeket tároljon az archívumában, amelyeken ki lehetne venni, hogy mit is ábrázolnak.

 

A jobb oldali képen vagy kutyaszar van, vagy mosott kolbász, vagy érlelt barna sajt, de nem kivehető, hogy végül is mivel akar itt házalni.

Előzmény: Törölt nick (100)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 0 100

Jó a jobboldali kép rólad, előnyösebb, mint a valóság!

Előzmény: Kód 001 (77)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -8 0 99

Nem Soros írja a "leveleket", hanem robotprogram.

 

Újabban már újságcikkeket is írnak így.

Előzmény: Kód 001 (98)
Kód 001 Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 98

Soros ügynök ez mind, igaz?

 

Rossz hírét akarják kelteni ennek a tsuda erős és rohamosan fejlödő országnak. 

Besenyő Pifta bácsi is megmondta. 

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (93)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -7 1 97

Egy óvónőképző főiskolán szinte semmi követelmény nincs. A felvételi is umtatta. Ezek az óvónő-jelöltek a négy év során éjt nappallá téve a pasizással vannak elfoglalva, és mind gazdag férjet akar magának fogni.

 

Aki oda képtelen állami hallgatóként bejutni, és fizetős diák ott, az alighanem retardált.

 

Ez nem a részecskefizika- vagy a geofizika-szak.

Előzmény: ThoorPapi (96)
ThoorPapi Creative Commons License 2018.12.17 0 0 96

Szerintem elég normálisan lehet élni, csak ugye itt az internet és mindenki álmodozik és kurva nagyok lettek az igények. Mindenkinek joga van. Kötelessége nincs.

Ez az idézett munkáslevelező, marxista kapukat dönget. 
Az, hogy "normálisan" lehessen élni, az csak és kizárólag az igényektől függ és relatív.

 

 

Előzmény: ThoorPapi (94)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -7 0 95

Az EU-csatlakozási népszavazás kampányában az SZDSZ nyomatta a populista demagóg dumát, hogy pár év, és utolérjük a sógorokat.

 

"Te is nyithatsz cukrászdát Bécsben, te is lehetsz grafikus Párizsban, ismét három tengerünk lesz."

Előzmény: ThoorPapi (94)
ThoorPapi Creative Commons License 2018.12.17 0 0 94

De ez nem a kormányon múlik. Hülye volt aki elhitte, hogy itt valaha nyugati életszínvonal lesz. Pont a nyugat miatt nem lesz az.

Mindenki csak követel, kurva nagyok az igények. Tessék lejjebb venni az igényekből és mindjárt élhetőbb lesz mindenkinek a személyes élete.

Előzmény: Törölt nick (-)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -7 0 93

Mindegyik robotlevél visszatérő eleme az állandó ismételgetés.

 

Legalább 25-ször közölni kell a robotlevélben, hogy "22 éves vagyok", vagy hogy "Kedves fideszes barátom!"

 

Erősen kilóg a lóláb.

Előzmény: Kód 001 (74)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 0 92

Tökéletesen fogalmaztad meg, érdemes idézni: 

 

"Ehhez képest elég nehezen értitek meg, hogy az értelmes ember nem fog azért leváltani egy kormányt, hogy egy szarabb jöjjön a helyébe.

 

Ettől függetlenül szívesen tüntetek minden fasz döntésük ellen, de mivel ti kormányt akartok váltani, ezért nem segíthetek:))"

Előzmény: Árpádné,Pehely (23)
Kód 001 Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 91

Te nem olvasod a topikban a Fidesz tudatú hívek megnyilvánulását?

 

 

NOS, történtesen nekem már közölte az 3gyik, hogy a kritikán al 'kiiratkoztam a nemzetböl'.

 

Ugye nem csodálkozol, ha a birkázásod nem rólam szól? 

Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 1 90

Ugye nem sértődsz meg, amikor lebirkáznak az ilyenekért?

Előzmény: Kód 001 (89)
Kód 001 Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 89

Balliberális, Soros ügynök, migránpárti. 

 

Tasak a szokásos. 

 

(régi zsargon szerint a nép ellensége, befurakodott imperialista ügynök. A címke változik, a módszer maradt.) 

Előzmény: Törölt nick (88)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 1 88
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.12.17 -2 0 87

Nem kevesn, nagyon kevesen!!!!!

Előzmény: Árpádné,Pehely (9)
Kód 001 Creative Commons License 2018.12.17 -1 3 86

"Szóval megmutathatná hogy mit tud.

A kormány családtámogató rendszerében egyre több elhivatott ovónőre van szükség."

 

Az kicsit érdekes lehet, tekintve, hogy meredeken csökken a születések száma Mo on.

 

"Két kézzel kapkodnak a képzett munkaerő után..."

 

Jah. Hála annak, hogy egymillió ember elmenekült már. A kormány persze azt harsogja, hogy 

 

ŐK

 

oldották meg a foglalkoztatást, csak hát az a Valóság, hogy már nincs ember , mert 

 

ELMENTEK.

 

Egész osztályok szűnnek meg az egészségügyben, jó helyen lévő éttermek zárnak be, szinte minden építőipaőri projekt csúszik, mert

ELMENEKÜLTEK AZ EMBEREK

 

ebből a nagyszerű, erősödő Mo-ról.

 

Ahogy az egykori kommerek rendeletben akarták előírni, hogy mennyit kell a malacnak ellenie,mostani utódaik azt akarják előírni, hogy nincs már ember:

 

nem baj, majd dolgoznak napi 10 órát.

 

A kivándorlási hullám is egyre nő, már elérte a kritikus tömeget. A fiatalok több mint fele menni akar.

 

 

Természetesen hatalmas a siker.

 

Mondani is felesleges.

 

 

Előzmény: tejet iszok és pipázok (80)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 1 85

Csak ismételni tudom magam: menni fog?

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 2 84

Igen. És ígérem visszafogom magam. 

Előzmény: fedőnevén Fasírt (82)
Fakenuban Kuramuki Creative Commons License 2018.12.17 0 0 83

Mert miért is ?

 

India

Előzmény: tejet iszok és pipázok (80)
fedőnevén Fasírt Creative Commons License 2018.12.17 0 0 82

Kialudtad magad?

Előzmény: Törölt nick (81)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!