"Szóval megmutathatná hogy mit tud.
A kormány családtámogató rendszerében egyre több elhivatott ovónőre van szükség."
Az kicsit érdekes lehet, tekintve, hogy meredeken csökken a születések száma Mo on.
"Két kézzel kapkodnak a képzett munkaerő után..."
Jah. Hála annak, hogy egymillió ember elmenekült már. A kormány persze azt harsogja, hogy
ŐK
oldották meg a foglalkoztatást, csak hát az a Valóság, hogy már nincs ember , mert
ELMENTEK.
Egész osztályok szűnnek meg az egészségügyben, jó helyen lévő éttermek zárnak be, szinte minden építőipaőri projekt csúszik, mert
ELMENEKÜLTEK AZ EMBEREK
ebből a nagyszerű, erősödő Mo-ról.
Ahogy az egykori kommerek rendeletben akarták előírni, hogy mennyit kell a malacnak ellenie,mostani utódaik azt akarják előírni, hogy nincs már ember:
nem baj, majd dolgoznak napi 10 órát.
A kivándorlási hullám is egyre nő, már elérte a kritikus tömeget. A fiatalok több mint fele menni akar.
Természetesen hatalmas a siker.
Mondani is felesleges.