Keresés

Részletes keresés

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.05.21 -1 0 59

Jó gagyi lett ez a kezdeményezés is és persze, hogy átment demagógiába mára már.

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.12.24 -1 0 58

+ beÍrás:

 

@Kovacs Nocraft Jozsefne:


Sok hülye pénzosztásért gürcölő propaganda blog, ami néhány éve van nem véletlen. Tanultam politikát a seregben 1,5 év sorkatonaságom alatt. Még piros diplomát is kaptam belőle. Agyat akar is mindenki mosni .... csak hát már nem megy a régi módszerekkel. Ez a legyünk lazák, de azért ZombiJézuska frankó csávó ... módszertan is elvetélt. Most jelent meg a Trükkös Mém című e-könyvem, bővített tartalommal már egy nagyobb könyvterjesztőnél. Leírom és bizonyítom benne mi a gond. A vallások járványszerűen terjedtek el, de már köbö 20-22 éve a gyógyító vakcina mém is járványszerűen terjed. Már nem lehet megállítani a KIGYÓGYULÁST.

 

 

Előzmény: ErkölcsTan (57)
ErkölcsTan Creative Commons License 2020.12.24 -1 0 57

Bevezetik a keresztet a magyar reformátusok?

 

beírtam:

 

Arra a rövid időre, ameddig még lesznek, már tényleg felesleges az üzleti céglogó váltás.

Tömeges kigyógyulások Isten mémből


"Magyarországon főként a fiatalokat, ami jelen esetben 16-tól 29 évesig korosztályt jelent, nem érdeklik már a vallások . 67% -ukat egyik vallás sem."


"hazánkban 2001 és 2011 között cirka 2,1 millió ember gyógyult ki csak a legnagyobb három hazai ZombiJézuska imádó vallásból."

vilagnezet.blog.hu/2020/10/14/tomeges_kigyogyulasok_isten_membol

 

 

 

MemetikaTan Creative Commons License 2020.11.19 -1 0 56

Szólj Be Te is a népbutító Papoknak, teológusoknak!!!

 

Ezen az online Apologetikai Konferencián, elégé gyér az érdeklődés,

de a kommentekben már bepróbálkoznak. Persze nagyon bénán.

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.11.17 0 0 55

Huszonegy év után búcsúzhat névadójától a gödöllői Szent István Egyetem

 

Háááát .... akinek van valódi erkölcse és tud józan-szerűen gondolkodni, annak eddig is fura volt, ha más nem az, hogy hogyan lehet egy olyan király "szent", aki leölette vagy megcsonkítatta a hatalomszerzésért a saját rokonsága és családja nagy részét is? A magyarság többi részét nem is említve, ami szintén jelentős. Ha esetleg marad is és nem változtatják át 'Véreskezű István Egyetemre', akkor legalább a "szent" jelzőt, a valóságot, a tudományt és a tényeket nem kellene jobban lejáratni. Legyen csak I. István Király Egyetem. --- ez legalább igaz.

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.11.03 0 0 54

Dr. Csókay András, a pozitív provokátor

 

Beszóltam:

 

Az ateizmus is hasonló emberi butaság, mint a JahveZsidóSátánIsten és a ZombiJézuska, ja megh Szűzmariska és SzentSzellentés és háromazegybenistenhit.
Értelmes ember tehát egyik hülyeséget sem választja....

... de miért választja valaki az ateizmust, vagy a JahveIsten hitet? - a magyarázat egyszerű. Ezek mémek, mém komplexek, azaz agyi vírusok. Tehát simán el lehet kapni, mint a náthát.

... ja és ki is lehet gyógyulni mindkettőből.

 

MemetikaTan Creative Commons License 2020.10.16 0 0 53

Mitől nő a lelkésznő?

 

Beszóltam nekik itt is. Szóljatok be Ti is!

Ritka dolog, ahol eltűrik és nem tiltanak le, vagy szüntetik meg eleve a kommentelést.

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.10.05 0 0 52

Milyen lesz a testünk a feltámadás után?

 

Ezt sem tudjátok?
Hát zombi.

Törölt nick Creative Commons License 2020.07.25 0 0 51

Be bizony

Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.25 0 0 50

be

Sgeck0 Creative Commons License 2020.06.30 0 0 49

Dagobert bácsi szeret téged, fogadd el

Előzmény: MemetikaTan (48)
MemetikaTan Creative Commons License 2020.06.30 0 0 48

Neked kell is ilyesmire figyelni, hogy hol osztják az ...

Nekem nem ...

Előzmény: Sgeck0 (47)
Sgeck0 Creative Commons License 2020.06.30 -1 0 47

Aki önmagát reklámozza az kurva. Akit mások az meg zseni.

 

Donald siralmai 12,54

 

 

Ha benéznél párszor a kacsatemplomba, ott Dagobert bácsi tanai után mindig van észosztás, észvacsora. Alkalom zárásaként. Nem kötelező, csak mondom,

Előzmény: MemetikaTan (46)
MemetikaTan Creative Commons License 2020.06.30 0 0 46

Beszóltam:

 

Másold át a keresődbe, és keress rá hogy:

 

"Apologetika végső bukása logikailag"

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.04.09 0 0 45

Beszóltam:

 

Csak Isten mentheti meg a Földet?

Környezetszennyezésről, vírusokról, háborúkról tabuk nélkül

 

 

IGe:

 

Isten tudományosan nem más, mint egy idegrendszeri vírus/mém. Nagyon is hasonlít sok mindenben a korona vírusra. Bővebben:https://vilagnezet.blog.hu/2019/12/24/tudomanyon_atszurt_isten

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.02.08 0 0 44

Isten természetesen a Mindenek Előtt Lévő Határtalan Karakutty teremtette, az igazsággal együtt. Úgy hogy ez igaz. Cáfolni is lehetetlen.

Nincsen Istennek bőrkéje, így színe sem.

- Az hogy valaki nem tudja felfogni a Mindenek Előtt Lévő Határtalan Karakutty létét, aki Istent teremtette, az csak az Ő problémája. A bibliai előtti időkből származik az információ, amikor az emberek még sem írni, sem beszélni nem tudtak. Egyébként teljesen logikus a dolog; Hogy a manóba keletkezhetett volna csak úgy Isten magától? Isten nagyon bonyolult és összetett valami, így csak egy nála hatalmasabb és nagyobb és intelligensebb valami teremthette. Egyébként Karakutty létét nem lehet emberi elmével megcáfolni, mert ő felül van a felfoghatóságon. Próbálja meg valaki ha tudja. Karakutty létét csak a szuperintelligens sávban gondolkozó, felturbózott qwdró elme képes felfogni. Azt pedig egyenlőre csak keveseknek adatik meg.

Előzmény: ErkölcsTan (43)
ErkölcsTan Creative Commons License 2020.02.08 0 0 43

Isten fekete, vagy fehér bőrű?

 

 

Az fb oldalon a képeken csak ZombiJézuska szerepel. Ő meg csak 1/3-ad Isten.

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.02.05 0 1 42

Mit gondolnak a papok az evolúcióról?

 

Indexponthu főoldali ajánlással fut a blogbejegyzés és megindult a komment vita is rendesen miatta.

 

Beszóltam:

Főbb vallások evolúciós fája

Az emberiség fő vallásainak az evolúciós fáját láthatjuk a következő ábrán, de lehetne ilyet készíteni ma már az ateizmusról is. Persze sok értelme nincs, hiszen már a különféle vallások is jellemzően ateisták egymással szemben. Ezért is van az ateizmus a legtöbb rendszerben és lexikonban is a vallások alá és ahhoz sorolva, teljesen jogosan.

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.01.26 0 0 41

"Közeleg a Virrasztás az éhezőkért! Tomy Ruha humorista már készülődik az eseményre."

 

 

Veletek tartunk!!! Mi meg rávesszük a kutyusainkat, hogy vakkantsanak ugyan ezen célból a világba. Az eredményességünk körülbelül azonos, de együtt még is csak jobb.

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.01.23 0 0 40

Az Egely-kerék vitát is nyilvános IRL viták és tévéműsorok nélkül oldottam meg.

Pedig volt róla, hogy többen is szereplek.

1. X-Aknák - atv

2. VNTV- netes tv

... stb

Előzmény: magyarpityu (38)
ErkölcsTan Creative Commons License 2020.01.23 0 0 39

Saját és racionális döntésem az,

hogy élő, IRL vitákban nem veszek részt sem monoteistákkal, sem ateistákkal.

Mert nincs értelme a "kényszerképzeteik" miatt.

Előzmény: magyarpityu (38)
magyarpityu Creative Commons License 2020.01.23 0 0 38

A Bölcs és a Biztos nem hátrál ki az olyan meghívás elől, ahol egymás szemébe nézve lehet beszélgetni. Nem a Bölcs és a Biztos jellemzője a közösségi fórumokon való gúnyolódás.

 

Korunk egyik (ha ugyan nem a) legnagyobb elméjének tartalak, aki embermilliók szemét nyitottad fel, mikor zseniális éleslátásoddal, lenyűgöző tudásoddal, átfogó kutatómunkáddal, időt és energiát nem kímélve bizonyítottad, hogy az Egely-kerék csupán átverés, és ezzel a leleplezéssel élhetőbbé tetted a világot és vitathatatlanul kivívtad a helyed minden idők legragyogóbb és legnagyobb hatású tudósai között! Ütős lenne, ha (rosszindulatúak szerint csupán vélt) igazad meg tudnád védeni, vagy legalább ütköztetnéd azokkal, akik készek a párbeszédre...

Előzmény: ErkölcsTan (35)
ErkölcsTan Creative Commons License 2020.01.22 0 0 37

Előzmény: magyarpityu (33)
ErkölcsTan Creative Commons License 2020.01.22 0 0 36

Előzmény: magyarpityu (33)
ErkölcsTan Creative Commons License 2020.01.22 0 0 35

Kinevetés. A Bölcs és a Biztos eltűri.  

 

A nevetés része az egyetemes szókincsnek, az emberi társadalom minden tagja megérti, anélkül hogy tanulta volna. A kisgyerek előbb nevet, mint beszél.

Aki többet is meg akar tudni a nevetés lélektanáról és működéséről, annak ajánlom ezen írás végén lévő cikk elolvasását. Abból megtudhatjuk, hogy mi emberek nem is a humoros dolgokon nevetünk elsősorban, hanem valamiféle összetartozást elősegítő szokásunk. Tehát elsősorban összetartozásunkat fejeznénk ki a nevetéssel? Akkor viszont mi van a kinevetéssel? Az ezen logika szerint meg valamiféle elkülönülés jele lenne? Szeretik-e az emberek, ha nevetnek rajtuk és szeretik-e, ha kinevetik őket? A magyar nyelvben jelentős a különbség a két fogalom között.

 

Szerintem érdemes lenne a kinevetés filozófiáját is körbe járnunk. Ki az aki el tudja tűrni, hogy magát, mások kinevessék, és ki az aki nem? Természetesen itt most hosszasan írhatnék a humoristákról, akiknek a nevetés, mind a kinevetés a siker jele, de inkább a szakterületemet érintem, mégpedig a világnézeti és valláskritikai kérdéskört. Ez már a legtöbb embernél nagyon kényes kérdés.

Ki az aki el tudja tűrni, hogy saját eszméjét, világnézetét, esetleg vallását mások kinevessék, és ki az aki nem?

 

Saját álláspontom szerint a bölcs és a biztos eszmék/vallások eltűrik, hogy mások nevessenek rajtuk, hiszen tudja/tudják, hogy ettől semmi sem változik. 

 

A bizonytalan/ingatag eszmék/vallások és emberek nem tűrik, nem szeretik ha kinevetik Őket, mert ez árthat a sokszor mesterségesen, erőszakosan, vagy manipulatívan felépített nimbuszuknak. Tehát a kinevethetőség egyben egy próbakő is egy eszme, világnézet, vallás valódi, vagy ál értékére.

Előzmény: magyarpityu (33)
ErkölcsTan Creative Commons License 2020.01.22 0 0 34

Előzmény: magyarpityu (33)
magyarpityu Creative Commons License 2020.01.22 0 0 33

A hozzászólásaid alapján nem eldönthető, hogy van-e humorérzéked, sőt, az sem világos, mit értesz humor alatt, ezért az a kérésem (hangsúlyozottan: kérés, ami nem kötelez téged semmire), hogy írj be valamit, amit viccesnek, humorosnak, szórakoztatónak gondolsz, hogy lássuk, mit értesz a fogalom alatt. Azt tudjuk, miként szólsz be, már csak az nyitott kérdés, mi humoros szerinted. Azért merül fel a kérdés, mert ha csak a röhögésre korlátozod a humorra adható reakciót, akkor nagyon szűk körben vagy kénytelen forgolódni (az igaz humor nem merül ki a röhögésben, van olyan is, de az nem feltétlenül az, amit humor alatt érteni szoktunk).

Előzmény: ErkölcsTan (32)
ErkölcsTan Creative Commons License 2020.01.22 0 0 32

Szabad a templomban humorizálni?

 

beszóltam:

 

Eleve azért építették. A pap kitalált karakterekről mond képtelen meséket. Csak a közönségnek nincs kellő humorérzéke, hogy röhögjenek a poénokon.

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.12.20 0 0 31

@math0:

Az ateizmus egy monoteista/ábrahámita trükkös mém.
Hasznos ellenségkép. ... és te is beszopáltad, tövig
... de minden jel szerint élvezed.
... hagyom ... magánügyed..

Előzmény: ErkölcsTan (30)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.12.20 0 0 30

Ja a beszólásom neki:

 

@math0:

Mátyás egyértelmű, hogy a mai tudományos kutatások és eredmények alapján agyZombi vagy.
Nincs egy önálló gondolatod az ateizmus másolt zagyvaságain kívül.

Előzmény: ErkölcsTan (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!