Keresés

Részletes keresés

medve talp Creative Commons License 2019.01.02 0 0 83

Inkabb meglattada az orjongo ellenzek fenyegeto videojat az a baja :-)

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Aqq6gHBmq00

 

 

ORBAN VIKTOR: „Az a politikai rendszer, ami nem hajlandó tárgyalni, nem hajlandó a társadalom megszerveződő erőivel tárgyalni, az csak önmagának tehet szemrehányást később, amikor rálőnek. Csak magának! És nem a lövöldözőket kell, hogy terhelje a felelősség, hanem azokat, akik nem voltak hajlandóak a békés szándékúakkal tárgyalni. Elismerni azokat, és működni hagyni. Erről van itt szó. A felelősség őket terheli. Elzárkóznak a párbeszédtől, lehetetlenné teszik azt, hogy azokat az indulatokat, amik felgyülemlenek ebben a társadalomban, normális, civil polgár módjára, szerveződve levezessék. Ezt teszik lehetetlenné. Aztán amikor majd kergetik őket az utcákon, azt fogják mondani, hogy akik kergetik őket, azokat terheli a felelősség. Egy nagy fenét! Őket terheli, akik belekényszerítik az embereket, hogy csak elkergetni lehessen őket.”

Előzmény: Törölt nick (-)
medve talp Creative Commons License 2019.01.02 -2 0 82

 hatalmas önbizalom, az évezredes sikereket harsogva esetleg mégis tele a gatya, és épül a menekülési útvonal??!

 

 

fel hogy mar Ferihegyig sem jut el? :-))

 

 

Bárhol felállítható repülőgéphangárt vesz a Magyar Légierő

Index 2018.12.31. 16:07

  • a hangár 48 óra alatt, 11 munkással bárhol könnyen felállítható majd,
  • a standard 37 méter hosszú hangárban (amit egyébként bővíteni is könnyen lehet majd) legalább két repülőt tudnak egyszerre javítani, vagy pedig négyet egyszerre tárolni.

 

Előzmény: Törölt nick (-)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.02 -5 1 81

Nem élhetek muzsikaszó nélkül:))))))

martinaxe7 Creative Commons License 2019.01.02 -1 0 80
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.02 -5 1 79

Ja, májusban döntünk:))))) Új €t hozunk létre!!!!!! A kereszténység még eddig mindig győzni tudott!!!!!

martinaxe7 Creative Commons License 2019.01.02 -1 2 78

Idén dönteni kell

 

Mielőtt késő lesz...

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.02 0 0 77
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -1 0 76
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 0 0 75
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 0 0 74
püfffneki Creative Commons License 2018.12.09 -1 0 73

DE.

Csak valakik esetleg némi fizuért eljáccák.

 

Előzmény: fülepzsolt (72)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.09 0 0 72

De azt ugye nem állítod, hogy ilyenek (pl.: ordenárétaplózó soroscsicska) nem is léteznek?!

Előzmény: F1 Hierro (68)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 71

Az nemúgy van!

Ő balra szavazott, csak közben megvilágosodott.

Azután jelentkezett a trollképzőbe.

Azután ellátták útravaloval (nem részletezném!), és azóta legalabb a napi betevő májkréme meg van.

Néha még 1973-ban gyártottat kap ... akkor kicsit agreszivabb.

De nem kell tőle félni ..., mert olyan kis birkácska.

Előzmény: Aki mer az (70)
Aki mer az Creative Commons License 2018.12.08 -1 1 70

látom mára is megkaptad az eligazítást te nem fideszes.

Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 69

Ez 1000%! 😂

Előzmény: F1 Hierro (67)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 0 0 68

Olyanokra, akik a velük egyet nem értőket hazaárulónak, soroscsicskának, migránsszopónak, buzinak, kreténnek stb. nevezik.

Előzmény: fülepzsolt (66)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 0 1 67

Benézted, a bemásolt kép nem az én képernyőm! :D

Előzmény: Törölt nick (65)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 66

Olyanokra gondolsz, akik ordenáré taplózzák a másikat??

Előzmény: F1 Hierro (64)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 1 65

Nem barátom! 

Szinte kizárólag csak a ballib hazugsággyár propagandáit engedélyezted a bemásolt kép alapján! 

 

 

Gondolom mostantól engem is ignorálsz. Szia! 

Előzmény: F1 Hierro (64)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 -2 1 64

Igazad lehet, irreális képet nyújthat, ha az ember nem szembesül vele, mekkora ordenáré taplók tudnak lenni a Fidesz propagandistái.

Előzmény: Törölt nick (62)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 1 63

A szoclibeknek már régóta elviselhetetlen a valóság.

Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 62

Szóval ignoráljátok a valóságot. 

 

Így már mindent értek :D

Előzmény: F1 Hierro (59)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 1 61

Szóval felvetted a baller rózsaszín szemüveget. Ez így már mindent megmagyaráz :D:D:D

Előzmény: Törölt nick (57)
Jaka46 Creative Commons License 2018.12.08 0 0 60

Mennyi marad a ciklus végére?

Előzmény: ooloo (51)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 -1 2 59

Van, hogy egy újonnan nyílt fikatopikban egyetlen hozzászólást sem látok. :D

Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 -1 0 58

Igy néz ki egy oldal trollmentesítve.

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 -1 0 57

F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 0 0 56

Vagy aki tehetségtelen a gépsor mellé, mehet focizni.

Előzmény: Second Wave (50)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 55

Mindenki jól járna! :D

Előzmény: fülepzsolt (54)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 54

Ha lenne eszük a romáinknak, akkor eldobnák a papírjaikat és beállnának afgánnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!