Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.02 0 0 77
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -1 0 76
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 0 0 75
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 0 0 74
püfffneki Creative Commons License 2018.12.09 -1 0 73

DE.

Csak valakik esetleg némi fizuért eljáccák.

 

Előzmény: fülepzsolt (72)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.09 0 0 72

De azt ugye nem állítod, hogy ilyenek (pl.: ordenárétaplózó soroscsicska) nem is léteznek?!

Előzmény: F1 Hierro (68)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 71

Az nemúgy van!

Ő balra szavazott, csak közben megvilágosodott.

Azután jelentkezett a trollképzőbe.

Azután ellátták útravaloval (nem részletezném!), és azóta legalabb a napi betevő májkréme meg van.

Néha még 1973-ban gyártottat kap ... akkor kicsit agreszivabb.

De nem kell tőle félni ..., mert olyan kis birkácska.

Előzmény: Aki mer az (70)
Aki mer az Creative Commons License 2018.12.08 -1 1 70

látom mára is megkaptad az eligazítást te nem fideszes.

Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 69

Ez 1000%! 😂

Előzmény: F1 Hierro (67)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 0 0 68

Olyanokra, akik a velük egyet nem értőket hazaárulónak, soroscsicskának, migránsszopónak, buzinak, kreténnek stb. nevezik.

Előzmény: fülepzsolt (66)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 0 1 67

Benézted, a bemásolt kép nem az én képernyőm! :D

Előzmény: Törölt nick (65)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 66

Olyanokra gondolsz, akik ordenáré taplózzák a másikat??

Előzmény: F1 Hierro (64)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 1 65

Nem barátom! 

Szinte kizárólag csak a ballib hazugsággyár propagandáit engedélyezted a bemásolt kép alapján! 

 

 

Gondolom mostantól engem is ignorálsz. Szia! 

Előzmény: F1 Hierro (64)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 -2 1 64

Igazad lehet, irreális képet nyújthat, ha az ember nem szembesül vele, mekkora ordenáré taplók tudnak lenni a Fidesz propagandistái.

Előzmény: Törölt nick (62)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 1 63

A szoclibeknek már régóta elviselhetetlen a valóság.

Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 62

Szóval ignoráljátok a valóságot. 

 

Így már mindent értek :D

Előzmény: F1 Hierro (59)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 1 61

Szóval felvetted a baller rózsaszín szemüveget. Ez így már mindent megmagyaráz :D:D:D

Előzmény: Törölt nick (57)
Jaka46 Creative Commons License 2018.12.08 0 0 60

Mennyi marad a ciklus végére?

Előzmény: ooloo (51)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 -1 2 59

Van, hogy egy újonnan nyílt fikatopikban egyetlen hozzászólást sem látok. :D

Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 -1 0 58

Igy néz ki egy oldal trollmentesítve.

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 -1 0 57

F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 0 0 56

Vagy aki tehetségtelen a gépsor mellé, mehet focizni.

Előzmény: Second Wave (50)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 55

Mindenki jól járna! :D

Előzmény: fülepzsolt (54)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 54

Ha lenne eszük a romáinknak, akkor eldobnák a papírjaikat és beállnának afgánnak.

IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 53

ugyan     mindenhol van egy egy kilo aranytudja    minden orszagban    nemcsak europaban   azsiaban es afrikaban is   egyedul az usa-ban nincs mert oda nem hivtak meg meg    konnyen lehet hogy a nagy hasa is csak alca es oda meg keszpenzt rejtetett el

Előzmény: Ugrik.Borbála (52)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2018.12.08 0 0 52

Ez persze mostanra már Orbán magánvagyona lett, egy kis szatyorban hordja magával, ha menekülnie kell, legyen miből megvesztegetnie a határőröket.

Előzmény: ooloo (51)
ooloo Creative Commons License 2018.12.08 0 0 51

https://www.portfolio.hu/gazdasag/itt-a-rendkivuli-bejelentes-tizszeresere-emelik-magyarorszag-aranytartalekat.301422.html

2018. október 16. 10:12

A jegybank vezetése alapos vizsgálatot tartott, arra jutottunk, hogy első lépésben helyes hazahozni a korábbi 3,1 tonnás aranytartalékot, ez már itthon volt, amikor a Monetáris Tanács döntött arról, hogy tízszeresére emeljük a tartalékot. Ez a megemelt mennyiség, 31,5 tonna arany már itthon van - jelentette be az MNB elnöke.

Előzmény: Second Wave (49)
Second Wave Creative Commons License 2018.12.08 0 0 50

Vegyél néhány elméleti tesiórát (gy.k.: meccs nézés, angol és matekóra helyett). Ha nincs a suliban projektor -esélyes- tarts egy lépcsőzős tesiórát.

 

Futbalistákat nevel a fidesz. Aki tehetségtelen a fociban, az mehet a gépsor mellé 16 évesen. Annyit i sér.

Előzmény: IL........ (36)
Second Wave Creative Commons License 2018.12.08 0 0 49

Azok az aranyrudak már rég Svájcban vannak. Ráchel sulija (tandíj: 15 MFt) volt a fedősztori.

Előzmény: ooloo (43)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 48

ez a kis hamis meg fogja tamadni valamelyik szomszedunkat trianon miatt

Előzmény: panthera nera (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!