ugyan mindenhol van egy egy kilo aranytudja minden orszagban nemcsak europaban azsiaban es afrikaban is egyedul az usa-ban nincs mert oda nem hivtak meg meg konnyen lehet hogy a nagy hasa is csak alca es oda meg keszpenzt rejtetett el
A jegybank vezetése alapos vizsgálatot tartott, arra jutottunk, hogy első lépésben helyes hazahozni a korábbi 3,1 tonnás aranytartalékot, ez már itthon volt, amikor a Monetáris Tanács döntött arról, hogy tízszeresére emeljük a tartalékot. Ez a megemelt mennyiség, 31,5 tonna arany már itthon van - jelentette be az MNB elnöke.
Orbán annyira érthetetlen számomra. Nekik azok a migránsok sem kellenek, akiket Merkel már kiképeztetett, és már tudnak németül!!!! Sok páleszt iszik...