Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 1 65

Nem barátom! 

Szinte kizárólag csak a ballib hazugsággyár propagandáit engedélyezted a bemásolt kép alapján! 

 

 

Gondolom mostantól engem is ignorálsz. Szia! 

Előzmény: F1 Hierro (64)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 -2 1 64

Igazad lehet, irreális képet nyújthat, ha az ember nem szembesül vele, mekkora ordenáré taplók tudnak lenni a Fidesz propagandistái.

Előzmény: Törölt nick (62)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 1 63

A szoclibeknek már régóta elviselhetetlen a valóság.

Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 62

Szóval ignoráljátok a valóságot. 

 

Így már mindent értek :D

Előzmény: F1 Hierro (59)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 1 61

Szóval felvetted a baller rózsaszín szemüveget. Ez így már mindent megmagyaráz :D:D:D

Előzmény: Törölt nick (57)
Jaka46 Creative Commons License 2018.12.08 0 0 60

Mennyi marad a ciklus végére?

Előzmény: ooloo (51)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 -1 2 59

Van, hogy egy újonnan nyílt fikatopikban egyetlen hozzászólást sem látok. :D

Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 -1 0 58

Igy néz ki egy oldal trollmentesítve.

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 -1 0 57

F1 Hierro Creative Commons License 2018.12.08 0 0 56

Vagy aki tehetségtelen a gépsor mellé, mehet focizni.

Előzmény: Second Wave (50)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 55

Mindenki jól járna! :D

Előzmény: fülepzsolt (54)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 54

Ha lenne eszük a romáinknak, akkor eldobnák a papírjaikat és beállnának afgánnak.

IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 53

ugyan     mindenhol van egy egy kilo aranytudja    minden orszagban    nemcsak europaban   azsiaban es afrikaban is   egyedul az usa-ban nincs mert oda nem hivtak meg meg    konnyen lehet hogy a nagy hasa is csak alca es oda meg keszpenzt rejtetett el

Előzmény: Ugrik.Borbála (52)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2018.12.08 0 0 52

Ez persze mostanra már Orbán magánvagyona lett, egy kis szatyorban hordja magával, ha menekülnie kell, legyen miből megvesztegetnie a határőröket.

Előzmény: ooloo (51)
ooloo Creative Commons License 2018.12.08 0 0 51

https://www.portfolio.hu/gazdasag/itt-a-rendkivuli-bejelentes-tizszeresere-emelik-magyarorszag-aranytartalekat.301422.html

2018. október 16. 10:12

A jegybank vezetése alapos vizsgálatot tartott, arra jutottunk, hogy első lépésben helyes hazahozni a korábbi 3,1 tonnás aranytartalékot, ez már itthon volt, amikor a Monetáris Tanács döntött arról, hogy tízszeresére emeljük a tartalékot. Ez a megemelt mennyiség, 31,5 tonna arany már itthon van - jelentette be az MNB elnöke.

Előzmény: Second Wave (49)
Second Wave Creative Commons License 2018.12.08 0 0 50

Vegyél néhány elméleti tesiórát (gy.k.: meccs nézés, angol és matekóra helyett). Ha nincs a suliban projektor -esélyes- tarts egy lépcsőzős tesiórát.

 

Futbalistákat nevel a fidesz. Aki tehetségtelen a fociban, az mehet a gépsor mellé 16 évesen. Annyit i sér.

Előzmény: IL........ (36)
Second Wave Creative Commons License 2018.12.08 0 0 49

Azok az aranyrudak már rég Svájcban vannak. Ráchel sulija (tandíj: 15 MFt) volt a fedősztori.

Előzmény: ooloo (43)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 48

ez a kis hamis meg fogja tamadni valamelyik szomszedunkat trianon miatt

Előzmény: panthera nera (46)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 47

allitolag macedoniaban kert menedekjogot meg tegnap es most a dublore van csak pesten

Előzmény: ooloo (43)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.08 0 0 46

"Szép lassan akkora repülőgép flottája lesz miviktorunknak, h felmerül a kérdés, mikor, és hová készülnek velük?"

  

Most például akár segithet Macronnak és menekültjogi státust is adhat hamarosan. 

 

 

fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 45

Végre van egy rendes repülőgépe a Honvédségnek! Hogy ezt is megérhettem! :))

Előzmény: ooloo (43)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 44

Híresen buta ember! :D 

Előzmény: Qqberci (42)
ooloo Creative Commons License 2018.12.08 -1 0 43

igen  orban veszte a szotyi es a palinka lesz

...vagy a meneküléskor az aranyrudakkal túlterhelt repülőgép...

Előzmény: IL........ (40)
Qqberci Creative Commons License 2018.12.08 0 0 42

agysebeszek

 

gOrbánnak ilyesmire nem lehet szüksége...

Előzmény: IL........ (38)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 41

Áttérhetne a tökmagra néha... Paradicsomlével jót tesz a dülmirigynek.

Előzmény: IL........ (40)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 40

igen  orban veszte a szotyi es a palinka lesz

Előzmény: fülepzsolt (39)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 39

Orbán annyira érthetetlen számomra. Nekik azok a migránsok sem kellenek, akiket Merkel már kiképeztetett, és már tudnak németül!!!! Sok páleszt iszik...

Előzmény: IL........ (38)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 38

pedig ott a sok afrikai meg azsia orvos roszkenel es az orban nem engedi be oket mert allitlag nem tudnak magyarul pedig agysebeszek

Előzmény: fülepzsolt (37)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 37

Nem tudnak ezek az orvosok semmit. Itt ez a sok orbánfób, mind kezeletlen! :((

Előzmény: IL........ (36)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 36

csak az a baj hogy ingyenes dializalasra varolista van      magan dializatorok meg elvetve akadnak es draga   sok penzbe kerul    minden faluba dializalo gepet akarok es lelegezteto gepet a sok sportolasi lehetoseg helyett   nem akarok sportolni   beteg akarok lenni

Előzmény: IL........ (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!