Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2018.12.08 0 0 51

https://www.portfolio.hu/gazdasag/itt-a-rendkivuli-bejelentes-tizszeresere-emelik-magyarorszag-aranytartalekat.301422.html

2018. október 16. 10:12

A jegybank vezetése alapos vizsgálatot tartott, arra jutottunk, hogy első lépésben helyes hazahozni a korábbi 3,1 tonnás aranytartalékot, ez már itthon volt, amikor a Monetáris Tanács döntött arról, hogy tízszeresére emeljük a tartalékot. Ez a megemelt mennyiség, 31,5 tonna arany már itthon van - jelentette be az MNB elnöke.

Előzmény: Second Wave (49)
Second Wave Creative Commons License 2018.12.08 0 0 50

Vegyél néhány elméleti tesiórát (gy.k.: meccs nézés, angol és matekóra helyett). Ha nincs a suliban projektor -esélyes- tarts egy lépcsőzős tesiórát.

 

Futbalistákat nevel a fidesz. Aki tehetségtelen a fociban, az mehet a gépsor mellé 16 évesen. Annyit i sér.

Előzmény: IL........ (36)
Second Wave Creative Commons License 2018.12.08 0 0 49

Azok az aranyrudak már rég Svájcban vannak. Ráchel sulija (tandíj: 15 MFt) volt a fedősztori.

Előzmény: ooloo (43)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 48

ez a kis hamis meg fogja tamadni valamelyik szomszedunkat trianon miatt

Előzmény: panthera nera (46)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 47

allitolag macedoniaban kert menedekjogot meg tegnap es most a dublore van csak pesten

Előzmény: ooloo (43)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.08 0 0 46

"Szép lassan akkora repülőgép flottája lesz miviktorunknak, h felmerül a kérdés, mikor, és hová készülnek velük?"

  

Most például akár segithet Macronnak és menekültjogi státust is adhat hamarosan. 

 

 

fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 45

Végre van egy rendes repülőgépe a Honvédségnek! Hogy ezt is megérhettem! :))

Előzmény: ooloo (43)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 44

Híresen buta ember! :D 

Előzmény: Qqberci (42)
ooloo Creative Commons License 2018.12.08 -1 0 43

igen  orban veszte a szotyi es a palinka lesz

...vagy a meneküléskor az aranyrudakkal túlterhelt repülőgép...

Előzmény: IL........ (40)
Qqberci Creative Commons License 2018.12.08 0 0 42

agysebeszek

 

gOrbánnak ilyesmire nem lehet szüksége...

Előzmény: IL........ (38)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 41

Áttérhetne a tökmagra néha... Paradicsomlével jót tesz a dülmirigynek.

Előzmény: IL........ (40)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 40

igen  orban veszte a szotyi es a palinka lesz

Előzmény: fülepzsolt (39)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 39

Orbán annyira érthetetlen számomra. Nekik azok a migránsok sem kellenek, akiket Merkel már kiképeztetett, és már tudnak németül!!!! Sok páleszt iszik...

Előzmény: IL........ (38)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 38

pedig ott a sok afrikai meg azsia orvos roszkenel es az orban nem engedi be oket mert allitlag nem tudnak magyarul pedig agysebeszek

Előzmény: fülepzsolt (37)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 37

Nem tudnak ezek az orvosok semmit. Itt ez a sok orbánfób, mind kezeletlen! :((

Előzmény: IL........ (36)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 36

csak az a baj hogy ingyenes dializalasra varolista van      magan dializatorok meg elvetve akadnak es draga   sok penzbe kerul    minden faluba dializalo gepet akarok es lelegezteto gepet a sok sportolasi lehetoseg helyett   nem akarok sportolni   beteg akarok lenni

Előzmény: IL........ (35)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 35

azt nagyon szeretek   kimeli a veset a dializalas

Előzmény: fülepzsolt (33)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 34

Gyűlnek a bonusz májkrémek a pártközpontban.

Vagy inkább a nyalókák?

 

fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 33

Dializálásnál előny!

Előzmény: IL........ (32)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 32

koveren is lehet sokaig elni csak rizikosabb 

Előzmény: fülepzsolt (31)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 31

Vannak, akik megfékezzék a hajlamait. Szerintem van annyira hiú, hogy mérsékelje magát.

Előzmény: IL........ (30)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 30

egy baj van  sokat eszik es hizik

Előzmény: fülepzsolt (29)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 29

Szerintem szereti a harcot, és még jobban a győzelmet. A dicsőségről nem is beszélve! Már most beírta magát a történelembe, de még nincs vége!!

Előzmény: IL........ (28)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 1 28

valoban    menekul a vereseg elol      antallt nem erdekelte hogy vereseget fog szenvedni     amugy gyurcsanyt se   

Előzmény: fülepzsolt (27)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 27

Orbán egy menekülő típus! :D

Előzmény: A pupák pék pókja (7)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 26

Jé! Egy trollozó főtroll! :D

Előzmény: Törölt nick (23)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 25

Nátrium-acetát: kézmelegítőkben, és egyéb, kémiai reakció által fűtött melegítőkben, mert kristályosodása exoterm, és jelentős hőtöbblettel jár[2][3][4]

Előzmény: fülepzsolt (22)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 24

lassan olyan leszel mint a krokodilok     honapokig hibernalnak es akar 200 evig el-elnek

Előzmény: fülepzsolt (22)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 23

Édesdrága incuri-pincuri trollok.

 

Elegendő csak kiszórni az udvarra a magot, és ti szép rendesen felcsipegetitek.

Majd jóllakva facán megideologizáljátok azt, amiről halványlila fingotok sincs.

Mert a szemináriunon is pont annyi magot szórnak elétek, h itt el tudjatok sertepertélni.

fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 22

Újabban nem bírom a hideget. Kaptam két sóoldatos kézmelegítő szívet a páromtól.Már csak langyos -(((

 

Előzmény: IL........ (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!