Keresés

Részletes keresés

IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 19

ott a helyed

Előzmény: fülepzsolt (17)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 1 18

Van az 10x is...

Előzmény: Törölt nick (13)
fülepzsolt Creative Commons License 2018.12.08 0 0 17

Az Antarktiszon sokkal több hely van.

Előzmény: IL........ (16)
IL........ Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 16

miert ne     az ensz es gyui soros is biztat     meg ingyen bankkartyat is adnak   csak az a franya orban es trump ne lenne      az alfoldon boven elferne 3 millio afrikai a tanyakon

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.12.08 -2 0 15

Oszt kitől kellene tartani???? Clooney feleségétől?????

Előzmény: Törölt nick (-)
Lomtalanítás ünnepe Creative Commons License 2018.12.08 0 1 14
Nem pubikam epphogy az a hozzaallasom hogy a sajat eletemet epitem a penzem rám eső 85 szazalekabol es bem arra varok hogy majd abbol lesz jolet ha nem megy meccsre.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 13

Viszont az külön vicces, hogy mindenbe képesek vagytok Fidesz bukást vizionálnk.. ha fele ekkora energiát fektetnétek pl. egy normális alternativa felépitésére, már rég nem ez a szutyok vezetné az országot..

 

Csakhogy barátocskám jelenleg ez a szutyok is 3x jobb mindenkinek, mint az ellenzék, ami kizárolag a tiédhez hasonlo összeesküvések épitéséhez ért. Ebböl nem lehet országot vezetni.. 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 12

Istenen ekkora barom topikot...

 

Amugy ha már szobajött a téma, az esztelen luxusra költés, korlátlan pénzpazarlás (pl luxus magángép) nem a menekülés jele! Azt sunyiba csinálnák egy filléres géppel, hogy senkinek ne tünjön fel a beszerzés... egy 200millios gép már alkalmas afrikába menekülni, nem kell ehhez 6milliárdos luxus gép...

 

Sokkal inkább azt mutatja, hogy biztosra veszik a helyüket az elitben, söt elszámoltatásra vagy ellenállásra sem számitanak a közeljövöben...

 

De a remény hal meg vészmadár cuncukám, 8éve arra vered, hogy orbán megbukik.. egyszer tán igazad lesz, ilyen ellenzék mellett ugy 2030 táján...

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 0 0 11

Ez a fajta hozzáállásod azt tükrözi, h te megelégszel a langymeleg huggyal egy jó kis sör helyett a nyári forróságban ...

Előzmény: Lomtalanítás ünnepe (10)
Lomtalanítás ünnepe Creative Commons License 2018.12.08 0 0 10
Mintha nem lenne a te eleted szempontjabol kurvara mindegy
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 0 0 9

Mindenféle Q fontosTALAN okokból, annyiszor repül, ahányszor hazánk számára fontosTALAN ..., ámde a hobbista számára minimum nemzetérdeket überelő football mérkőzésre kell röppennie ...

Előzmény: pert2 (8)
pert2 Creative Commons License 2018.12.07 0 0 8

A hovedsegnek van ket repuloje amiket havonta max ketszer tud sajat celra hasznalni, gazdasagossagi okokbol meg napi ketszer kene repkedniuk.

Előzmény: Törölt nick (-)
A pupák pék pókja Creative Commons License 2018.12.07 -4 1 7

Mintha a miniszterelnök előrefelé menekülne ...

 

Újabb tuti nedves álom...

Be kell ismerni, fantáziátok az van...

 

 

Előzmény: Törölt nick (-)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2018.12.07 0 2 6

Nem katonai.

 

Nem a katonaság rendelkezik vele.

Pl az amcsi Air Force One gépével nem szállítanak Afganisztánba utánpótlásokat - márpedig a mi két gépünk elsődleges feladata az ilyesmik lebonyolítása.

 

Vagy nem?

Előzmény: Lomtalanítás ünnepe (4)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 0 1 5

Demagogia One ...

Előzmény: Lomtalanítás ünnepe (4)
Lomtalanítás ünnepe Creative Commons License 2018.12.07 -2 0 4
Air Force One, mond valamit?

Egy kormanygep mindenhol katonai gep, akkor is ha a sziluett egyezik a Wizzair gepekkel.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 0 1 3

Azért annyira nem ...

De mindenképp érdekes évet zár a beszerzések terén, és az értehetetlen külföldi csillárdokéban.

Előzmény: neversay (2)
neversay Creative Commons License 2018.12.07 -2 1 2

szerintem megrettent a csúti a karigeri sárgmellényes fotójától...

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 -1 1 1

Az igazság pillanata mindig eljő!

Előzmény: Drótvágó (0)
Drótvágó Creative Commons License 2018.12.07 0 2 0

A Nemzet pOtyautasa. (by HarangOzó)

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 -1 2 topiknyitó

Mintha a miniszterelnök előrefelé menekülne ...

Afrikában, Ázsiában eszement pénzeket szór el a kormány, minden komolyabb indoklás nélkül.

Közben előbb honvédségi felhasználásúnak hazudnak olyan repülőket, amiket kifejezetten a min.elnök és sleppje repked, majd érkezett a 3. is, ami már civil lajstromot kapott.

 

A hatalmas önbizalom, az évezredes sikereket harsogva esetleg mégis tele a gatya, és épül a menekülési útvonal??!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!