Keresés

Részletes keresés

shu14 Creative Commons License 2024.03.01 -2 0 47132

Igen, Fidesztroll lett, mondjuk pont ettől az ürgétől nem is vártam mást, elég csak a sunyi róka képére nézni.

Előzmény: Elhaym1 (47131)
Elhaym1 Creative Commons License 2024.03.01 0 0 47131

Dombi Rudolf meg a 2. kerület jelöltje.

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (47116)
Elhaym1 Creative Commons License 2024.03.01 0 0 47130

Meglepett, hogy indul. Fura lesz a szavazólapon az ő nevét látnom majd.

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (47116)
Elhaym1 Creative Commons License 2024.03.01 0 0 47129

Kriston Peti meg házasodik március 18-tól.

Előzmény: Lord Viktor (47123)
Elhaym1 Creative Commons License 2024.03.01 0 0 47128

Szerintem Wald Ákos volt.

Előzmény: shu14 (47127)
shu14 Creative Commons License 2024.02.29 -1 0 47127

A töriből kapufa srác nem exatlonos volt az Ugrásban?

shu14 Creative Commons License 2024.02.24 -1 0 47126

Nem neked szól, de esküszöm letiltatnám ennek az agyhalálnak az említését is itt a topikban.

Előzmény: Julienkirály (47125)
Julienkirály Creative Commons License 2024.02.24 0 0 47125
Peti817172M Creative Commons License 2024.01.05 0 0 47124

Ráadásul az Exatlonban a bajnok csapatban volt.

Előzmény: Lord Viktor (47123)
Lord Viktor Creative Commons License 2024.01.04 0 0 47123

Lilla a Szerencsekerékben haknizott egyet. Nyilván ő nem egy hű de nagy ismert ember, de hogy a civil vonalat erősítette és TV2-s műsor ellenére meg se lett említve az Exatlon (azokban a snittekben, amit végig bírtam nézni), az számomra furcsa, főleg hogy Verrasztó Dávid volt a sztárvendég, aki szintén nem celeb, hanem ugyanúgy élsportoló - csak nyilván pár polccal magasabban van.

 

Amúgy Kasza Tibi annyira fárasztó, hogy végig se bírtam nézni az adást. 😁

A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.12.27 -1 0 47122

Szerintem nagyobb eséllyel veszi meg az RTL, és csinál természetesen celebverziót. Foci-BL, Majkáék, kinyitották a pénztárcát.

Január-február elég is, 30-40 versenynap, a művészhölgyek és urak ilyenkor jobban ráérnek. Sztárbox biztos lesz 2-3 évig, lehetne átjárás mindkét irányba.

Most például adná magát egy Istenes és Rácz csapat. Lennének beszólások, majdnem verekedések a kispadoknál :)

Előzmény: Lord Viktor (47121)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.12.27 0 0 47121

Szokásos interjú Fisher Gáborral, Exatlonról szó sincs, szóval ebből 2025 lesz leghamarabb.

 

Esetleg lehetne jövő ősszel, de akkor a szokásos őszi műsorokat (Ázsia, Séfek illetve az interjúban említett, hétköznapra tervezett újdonságok) át kéne hozni tavaszra, az úgyis hamar ki fog derülni, hogy nem így lesz.

 

Az Exatlon szerintem innentől egy Jolly Joker, ha felsülnek pár bejáratott formátummal. Avagy kukázva lett az egész, és majd egyszercsak leporolják.

A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.12.26 0 0 47120

Nem lett az :)

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (47119)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.12.14 0 0 47119
N3wnick Creative Commons License 2023.12.08 0 2 47118

https://www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/exatlon-foghuzas-serules-toth-janka/pdwgh7r

 

Janka basszus... Az is brutális volt amin a verseny alatt ment keresztül, bár semmiségnek volt beállítva. Ott a bölcsességfog műtétje után egy ponton magának akarta kiszedni a varratokat azért, hogy minél hamarabb vissza tudjon állni a versenybe (más meg kiült akkor amikor nem tetszett neki az időjárás...)
Nem akartam, hogy úgy végződjön neki az all star évad mint ahogy a 3. évadból kényszerült távozni, félreértés ne essék. De tényleg nem értettem hogy tudott egy ilyen beavatkozás után visszaállni. Már akkor is azt gondoltam, hogy felelőtlenség volt szinte varratokkal a szájában a pályára lökdösni őt (és ráadásul nem is 1-2 futamot kellett mennie amikor visszaállt, mert olyan helyett is futnia kellett aki mindössze azért nem volt hajlandó a pályára állni mert fázott).

 

Az is elég rossz volt.

 

De ez... borzalmas. Egy arcüreggyulladás vagy bármilyen betegség ami az arcüreget érinti mennyire fájdalmas... hát még egy kilyukadt arcüreg.

 

Érdekes módon, mellette áll és az elkúrt műtétből való felépülésben segít neki ahogy csak tud az a gonosz gonosz rossz Busa Gabi aki mindössze azért barátkozott vele a 4. évadban, mert így akart gyengíteni/kiközösíteni/kitaktikázni valaki mást. Milyen kitartó, hogy majdnem 2 év elteltével is képes úgy tenni mintha valóban barátok lennének. És a verseny alatt is ő volt az egyetlen aki egy fikarcnyit is törődött Jankával őszintén és aggódott érte. Mire nem képes azért, hogy a taktikázása és az ármánykodása célt érjen.

shu14 Creative Commons License 2023.12.06 -2 0 47117

Szerintem Dorináék nélkül arról se lett volna fogalmam, hogy ez a későesti trash reality van-e egyáltalán. Bár azt kötve hiszem, hogy őket gondolták itt húzónévnek. Szerintem Stohl még a vezetéknevüket se tudta.

 

Ez a Busagabis sztori érdekes. Mórádi Zsolt után ő is politikai babérokra tör? Legalább nem a legkönnyebb ellenállás irányába ment...

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (47116)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.12.06 0 0 47116

Belenéztél volna nélkülük? Pont ezért mennek onnan is ilyen műsorba.

Jó alaphelyzet, a tornából felmentettek tartanak tőlük, mehet rájuk a hátráltatás agy nélkül.

 

https://telex.hu/belfold/2023/12/05/csepel-borbely-lenard-polgarmester-onkormanyzati-valasztas-fidesz-nemeth-szilard

 

Nem akarok spammelni, Gabi egy érdekes csepeli meccsben a jelenlegi polgármester csapatában indul önkormányzati képviselő-jelöltként.

Előzmény: shu14 (47115)
shu14 Creative Commons License 2023.12.06 -2 1 47115

Gondolom itt is megosztom:

 

Index - Mindeközben - Véget ért a Párharc, a nyertesek elárulták, hova utaznak a fődíjból

 

Örülök, hogy Dorkát ennyi év után kompenzálta a sors (Tv2) az önhibán kívül elvesztett 1. évados győzelemért. Vacak egy műsor volt, méltatlan zárójátékkal, de a győztesek ezúttal megérdemelten kapták az utazási lehetőséget. Végig tisztán, korrektül játszottak. Egészen vicces volt, hogy pont Győzike is hangosan nekik drukkolt.

 

Vicces, hogy az utolsó évad hírhedt Krisztián vs Jodi párbajából mindkettő megnyerte ezt a műsort.

 

Amúgy régóta feszít a gondolat, hogy a nemnyertes Exatlonisták kapnak ilyen kompenzációt, és által élni is tudnak vele. Azok, akik sérülés miatt hagyták abba, akiket esetleg tisztára akar mosni a Tv2 (Buzás, Zalán), stb. Tóth Dávidnál pl. azt éreztem, hogy az Amerika Ázsia Expressz győzelem kicsit a Nagy Ő utáni rossz hírnév tisztára mosásáról szólt.

Peti817172M Creative Commons License 2023.11.20 0 0 47114

Meg az Exatlon nem produkált olyan kimagasló nézettséget, hogy megérje több hónapig sugározni.

Előzmény: Lord Viktor (47113)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.11.17 0 0 47113

Azért az Exa esetében kemény pénzt kell fizetni a licenszért, pályahasználatért és a külföldi szervezők munkájáért, akik felveszik az anyagot és feldolgozzák.

 

A párkereső limonádékhoz szerintem csak a helyszínért kell perkálni nekik egy kicsit, kb. mintha az Exatlonból csak a reality részt csinálnák meg.

 

Nem egy súlycsoport a két műsor.

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (47112)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.11.17 -1 0 47112

Nem nagyon vagyok képben, hogy az a Szorcsik Vikis valami az hogy néz ki, mennyien készítik. Sorozatwiki szerint 66 rész.

Büdzsében túl nagy különbség nem lehet. El kell küldeni max 10 embert Dominikára, plusz játékosokat. Presztízs miatt nézne ki szarul nem az anyacsatornán.

Előzmény: shu14 (47110)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.11.17 0 0 47111

Kizártnak tartom én is. Ismétlés maximum.

Előzmény: Elhaym1 (47109)
shu14 Creative Commons License 2023.11.17 -1 0 47110

Ez egy nagy költségvetésű műsor, elég gáz lenne egy partikuláris csatornára száműzni.

Előzmény: Elhaym1 (47109)
Elhaym1 Creative Commons License 2023.11.17 0 0 47109

Ha lesz még, akkor szerintem a SuperTV2-n. Ott nem okozna gondot a 3 hónap. Jövőre oda is kell tartalom őszre.

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (47108)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2023.11.08 0 0 47108

"Rövid" évad, 60 versenynap, az 3 hónap tévében. Hosszú évad, 100 rész, nem is számolom.

2-3-4 hetes műsorokat csinálnak hétköznapokra. Már tavaszra is. Ez ennyi volt.

N3wnick Creative Commons License 2023.11.08 0 0 47107

Nekem jobban bejöttek az egyszerű, homokban futó, kúszó, úszó, nagycsúszdás, meg egyéb pályák. Nem a pályáktól függ elsősorban, hogy jó-e a műsor vagy sem, de amikor még jó volt az első két évad, akkor pont ilyen pályák voltak, szóval ezekre emlékszem vissza szívesen. De ha az elfogultságom félreteszem, akkor azt mondom, hogy a látványos is jó lenne. Viszont pont ezek az (éjszakára tervezett), úgymond látványos pályák mint pl. a tengeralattjáró, konténeres, vagy mondjuk a tűzzel kivilágított pálya balesetveszélyes volt. A bányapályát is utálta mindenki, mert hol van a labda a víz alatt, meg nehéz a csille. Ha csak szenvelegnek meg csúszkálnak, esnek-kelnek a pályán, azt nem jó nézni.

 

Az első résszel meg teljesen egyetértek. Reality szempontjából sosem lesz már olyan a műsor mint mondjuk az első évad, mert jóformán "színészek" érkeznek a műsorba.

 

" Ráadásul a 2-3. évadban direkt kicsesztek a bajnokokkal (...)"

 

Hát még a 4.-ben, de a múltkor sem sült el jól, hogy ezt megemlítettem. Pedig az "álarc" kapcsán azért idetartozik az is, hogy aki nárcisztikus és áldozat komplexussal küzd, az magára húzza az áldozat szerepét azért, hogy a többieket lejárassa.

Ez a legundorítóbb, legveszélyesebb viselkedésforma ami ebben a műsorban jelen volt.

Előzmény: shu14 (47106)
shu14 Creative Commons License 2023.11.07 -3 0 47106

Azért fulladt ki a műsor, mert folyton összevissza belenyúltak, és fake realityt csináltak belőle. Az se segített, hogy a 3. évadra már álarcban érkeztek a versenyzők, tudták, hogy milyen retorziók várnak a rosszul viselkedésre itthon, ezért megjátszották magukat, és a nézettség is ekkor zuhant be, mert minden megnyilvánulás erőltetett és mesterkélt volt. Ráadásul a 2-3. évadban direkt kicsesztek a bajnokokkal, mert a Facebookos nyanyák alapvetően tanulatlanok-iskolázatlanok, a keresztény konzervatív tévé pedig a proliságra nagyon rájátszva nyomatta a látszólagos kisembereket.

 

Sokakkal ellentétben nekem tetszettek az új pályák (kivéve a city, az egy baromság volt), nem volt baj, hogy volt egy kis változatos látvány az egészben. A formátum szerintem csak akkor tudna visszatérni, ha a sportjellege erősödne, és tényleg mindenki, aki kimegy, az nagyon felkészült és erős, és a pályatempó döntene, nem a dobás, egy hiba, és bukta a meccs.

Előzmény: N3wnick (47105)
N3wnick Creative Commons License 2023.11.07 0 0 47105

Ha azt beszélik, hogy 2025-ben térhet vissza, akkor az már 3 év szünet, jó sokáig van pihentetve azért, hogy ne fulladjon ki.
Viszont jolly jokernek bevetni valóban jó ötlet lehet.

 

Egyébként nekem mindegy, hogy lesz-e. Olyan úgysem lesz mint régen, csak tényleg furcsa egy ilyen műsort évekig szüneteltetni és azért elgondolkodik az ember a "miért"eken.

Előzmény: Lord Viktor (47104)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.11.07 0 0 47104

Nyilatkozat szintjén nincsen baj, Fischernek kifejezetten szívügye a műsor, csak el akarja kerülni, hogy idő előtt kifulladjon, ezért pihentetik.

 

Hogy a valóságban mi az oka, jó kérdés. A TV2 most majdnem mindennel veri főműsoridőben az RTL-t, lehet jolly jokernek tartogatják, ha esetleg fordul a kocka és ég a ház.

Előzmény: N3wnick (47103)
N3wnick Creative Commons License 2023.11.07 0 0 47103

Szerintem a 2. évadban voltak a legjobb pályák, mindaddig amíg a covid el nem cseszte azt is. Utána csak egy pár pályát vettek igénybe és folyamatosan ugyanazok ismétlődtek. Jó volt az a pálya amit a tengerben kellett teljesíteni, vagy az olimpiai medence pálya ami kifingatta azt akinek nem volt kondija.

 

" szerintem veszít a varázsából a műsor "

 

Az nem kifejezés. Sajnos azt gyorsan elveszítette a műsor.

 

A tengeralattjáró pálya balesetveszélyes volt és láthatóan kínkeservesen ment rajta végig mindenki, végig azon aggódva, hogy el ne csússzanak. Janka is nem olyan régen tiktokon kitette "nosztalgiából" azt amikor a pálya elején magasról lezuhant és megsérült a csuklója. Persze elviccelte a dolgot (ahogy minden balesetét, esését elviccelte szegény mindig). Pedig nem valami vicces, mert akár a gerince is sérülhetett volna egy olyan eséstől.

 

Na meg az exatlon city pálya, ami tele volt értelmetlen feladatokkal.

 

Amúgy arra tényleg kíváncsi lennék, hogy miért nincs nálunk exatlon. Az utolsó évad nem hozott olyan jó nézettséget mint a többi. De nem is produkált olyan katasztrofális számokat, hogy csak úgy lehúzzák a wc-n az egész műsort. Pedig biztosan van valami indok.

Előzmény: Lord Viktor (47102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!