Keresés

Részletes keresés

kiswakond Creative Commons License 2018.11.07 -1 0 7

Igen, én is tudom, de amíg még nincsenek nagy fájdalmai , hadd éljen, figyelek rá, és ha ugy látom, hogy már nincs jól, el fogom altatni szegényt.

Előzmény: cyr45 (6)
cyr45 Creative Commons License 2018.11.05 0 0 6

Nekem is van, mint sokaknak.  Sajnos, fiataloknak is!   Igen túlélhető, de nem egy örömteli állapot.

 

Esetemben ki szokott újulni, ha nem vigyázok eléggé, és túlterhelem magamat fizikailag.

De ehhez akár egy rossz mozdulat is elég, volt már ilyen is!  Akkor az ember a csillagokat látja.

 

Az én nickemben a születési évem szerepel.  Te hanyas vagy?...

 

A kutyusodra nem azt mondom, hogy most, rögtön altattasd el, csak azt, hogy az injekciók hatása

majd egyre rövidebb ideig fog tartani, és a szenvedése egyre gyakoribb, és erősebb lesz...:-((

No, majd akkor nem szabad erőltetned, hogy mindenáron veled maradjon tovább!

Mert ő nem tud maga dönteni, mint az ember, hogy akar e tovább élni ilyen állapotban, vagy sem.

 

 

Előzmény: kiswakond (5)
kiswakond Creative Commons License 2018.11.05 -1 0 5

Az enyém keverék, leginkább puli-pumi keverékre hasonlít. Az orvos véleménye volt, hogy kezdő porckorong sérvnél néha az injekció segit. Most gyógyszerezem. Persze nincsenek illuzióim, azt szerettem volna, ha szép csendben elalszik egyszer, mivel a szivével is van valami kis probléma. Tegnap (másodszorra) egy kisebb dózisu injekciót kapott, és nincs annyira rosszul, mint az injekciók előtt, de látom, hogy már nem olyan ugrándozós, jókedvü. Reménykedem, mert én is tuléltem egy porckorongsérvet.

cyr45 Creative Commons License 2018.11.05 0 1 4

A tied milyen fajtaju?...   

 

De barmilyen, mutettel, tovabb injekciozassal csak a szenvedese hosszabbodna meg!

 

Nem erdemes kinozni, kapja meg a szurit, es simogasd, amig elalszik!

Előzmény: cyr45 (3)
cyr45 Creative Commons License 2018.11.05 0 1 3

Sajnos, ez a "teljesen rendbejott" csak idoleges lesz. :-((

A 15 ev kutyanal magas eletkor, orulj, hogy eddig veled lehetett!

 

Ha ujra elojon, kimeletesebb elaltatni, mint ismet injekciozni, mert annak hatasa meg rovidebb lesz.

Kinlodni, szenvedni hagyni pedig onzes lenne reszedrol...

Bucsuzz majd el tole, es hagyd, hadd terjen meg az "orok vadaszmezokre" bekessegben!

 

A mi nemet juhaszunk (ennel a fajtanal ez tipusbetegseg) csak 13 evig elt.

Ugy a szivunkhoz nott, hogy azota sincs uj kutyank!

Igaz, mi sem vagyunk mar fiatalok.

Előzmény: kiswakond (2)
kiswakond Creative Commons License 2018.11.04 -1 0 2

Közben a tegnapi injekciótól teljesen rendbejött, most jöttem az orvostól, kapott egy bucsuinjekcióit és tablettát 2 hétre. Azt mondja az orvos, hogy ilyen kezdeti stádiumban még elképzelhető, hogy igy rendbejön. A váróban egy hölgy azt mondta az ő kutyája 4 gerincsérvet hordott ki "lábon" , egyszer megröntgenezték, akkor vették észre az orvosok

kiswakond Creative Commons License 2018.11.04 -1 0 1

Köszönöm a válaszodat, én is erre gondoltam, csak nem mertem magam meghozni a döntést

 

Előzmény: XNC (0)
XNC Creative Commons License 2018.11.04 -1 1 0

ALTATÁS.

kiswakond Creative Commons License 2018.11.04 -1 0 topiknyitó

Sziasztok, tegnap diagnosztizáltak a kutyámnál gerincsérvet, összeesik, vizetetét sem tudja tartani. Elég öreg már, 15 éves. Ma kell visszamenni. Szeretném tudni ti megmüttetnétek, vagy engednétek elaltani?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!