Keresés

Részletes keresés

nick75. Creative Commons License 2019.01.14 0 0 7

A Gyöngyház 2. társasház (Bp. XIII. ker. Csata-Kartács utca sarka) leendő lakói részére létrehozott facebook csoport:

https://m.facebook.com/groups/360651434484082?group_view_referrer=profile_browser

Bonyi3 Creative Commons License 2018.09.19 0 0 6

Csak engem aggaszt hogy a gyöngy ház 1 mint referencia épület még nincs átadva?

Nem úgy volt, hogy tavaly év vége? Mi történt?

És hogy áll a gyöngy 2? Valaki megoszthatna valami infót!

editablepoly Creative Commons License 2018.09.17 0 0 5

Szia

Ezt mikor kezdik átadni? Látom a födémzárás még nem történt meg.

Előzmény: PD168 (4)
PD168 Creative Commons License 2018.09.15 0 0 4

ma reggeli állapot:

Bonyi3 Creative Commons License 2018.09.06 0 0 3

Sziasztok!
Van más is aki a Gyöngy 2-ben vett lakást? Érdekelne, hogy másoknak milyen készre jelentési határidőt adtak az előszerződésben/végleges adásvételiben, illetve, hogy a beruházó mennyire kommunikáció kész?

editablepoly Creative Commons License 2018.08.29 0 0 2

Engem is érdekelne, hogy milyen tapasztalatod volt az előző építkezésnél. Kérlek írd meg.

Előzmény: Nagy504 (0)
Faust32 Creative Commons License 2018.08.27 0 0 1

Sziasztok!

Gondolkozom, hogy vennék egy lakást ingatlanos javaslatára a Gyöngyház 2 projektben. Nagy504 mit értesz az alatt, hogy sokadjára nem adják át a lakásokat? Úgy tudom, ha sokat csúszik az átadás, elállhatsz a szerződéstől. Vagy ez nem így van? A kötbért rendesen fizetik? Mik a tapasztalataid a céggel és az építkezéssel kapcsolatban? Használatbavételi engedélyt megkaptátok már? 

Előzmény: Nagy504 (0)
Nagy504 Creative Commons License 2018.08.26 0 0 0

Szuper ötlet!Nagyon érdekelne engem is-aki a Gyöngyház1 projectbe voltam olyan bátor és "beszálltam-,hogy a Gyöngyház 2.leendő tulajdonosai nem aggódnak,ha látják a Gyöngyház 1.ún. "Referencia ház" sokadik át nem adását??

editablepoly Creative Commons License 2018.08.26 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy az Gyöngyház 2 (XIII. ker) leendő lakóit összehozzuk vélemény és tapasztalat csere céljából. Amennyiben Te is érdeklődsz a lakások iránt, esetleg már leszerződtél, kérlek oszd meg a tapasztalataidat, így segítve egymást.

Továbbá várjuk a Gyöngyház (1) tulajdonosait is véleménycserére, mivel az ő beruházójuk is az Imperial Home Ingatlanfejlesztő Kft.

Milyen volt a burkolatok kiválasztása, egyedi kéréseket mennyire könnyen teljesítettek és a talán a legfontosabb volt-e csúszás a projektben vagy időben átadásra került.

Jó beszélgetést és hasznos információ cserét kívánok mindenkinek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!