Keresés

Részletes keresés

Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.26 -1 0 216

Szerinted az az Isten aki kiirtotta egy hiján az egész emberiséget az hagyna lélegezni egy olyan fiktív Jézust?

 

Montam má, hogy a karácsony a kocsonyáról szól meg az üdítőkről azé gyütt L Jézus

Előzmény: Törölt nick (215)
Törölt nick Creative Commons License 2022.08.26 0 0 215

Mi van akkor, ha Jézus egymaga volt az író, rendező és főszereplő. 

Elérte az emberek szívét?  Feltétlenül.

Csak mi már távolodunk az időben, a fény végén már látni az alagutat

Nincs egy nagy maflás kilátásban sem. 

Jön-e még egy Jézus, akin szétszakad a mátrix. 

Előzmény: Alec Lightwood (214)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.26 -1 0 214

Egy dolog, hogy Jézus belement a játékba, egy másik dolog, hogy az Atya és a Szentlélek is szart rá. Pedig dobókockázhattak volna kettesben, hogy ki rendezze a vérfürdőt

Előzmény: Törölt nick (213)
Törölt nick Creative Commons License 2022.08.26 0 0 213

Érezhetően  depressziós ez a megközelítés.

Aki megitta a kelyhet, az akarta, hogy legyen meg ez. Még ha olyan fájdalmas is elmúlni ebben a testben.

Előzmény: Alec Lightwood (204)
híg ember Creative Commons License 2022.08.26 0 0 212

Ha öntudatánál van a mennyben, minek föltámadnia...?

Előzmény: Cleaning Cloths (209)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 211

Úgy értem nem tok wele mit kezdeni mit írtál. Ha csaj lennél, akkor mondanám próbáljuk ki és okosabbak leszünk, de én nem szeretek szakítani.

Előzmény: Alec Lightwood (210)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 210

A te világodban ez viccesféle, az én világomban pedig 1 rakás szar.

Előzmény: Cleaning Cloths (209)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 209

Miért kellene??? Havas John és Hófekérke is feltámad ... meg egy rakás más mese és kitalált figura is ... Szerinted most ők is a "mennyekben " vannak??? :-)  

 

SzűzMariska :-)   Van ilyesmi, ha kétes az apa kiléte és a fogantatás.  Sőt még az UFÓ-k is bejönnek ilyenkor gyakran magyarázatként. 

Előzmény: Alec Lightwood (208)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 208

Tehát te nem akarod kiszabadítani Jézust. 

 

De van mégegy érdekes karakter az ügyben: Mária. 1950-be mennybe ment, ő mér nem szabadította ki eddig? 1950 és 2022 között hetvenkét évben mit csinált? Főzőcskézett meg veteményezett?

 

Ez nem mese, hanem a véres valóság.

Előzmény: Cleaning Cloths (206)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.08.21 0 0 207

Ez jól dokumentált tény.... megszavazták annak. Az egyik zsinaton. olyan 300 körül...

Előzmény: Alec Lightwood (205)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.08.21 0 0 206

Ha te elhiszed ezt a mesét ... akkor magad is oda való vagy közéjük.... :-)

 

 

Előzmény: Alec Lightwood (204)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 205

A történet szerint Jézus csak azután lett Isten, hogy az Atya maga mellé emelte. Előtte ember volt

Előzmény: Cleaning Cloths (203)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 204

Az Atya és Jézus meg Szentlélek három különböző személy

Számomra sokkal érdekesebb ,. hogy kettő a harmadikat hagyta megkínoztatni és kinyírni........ pszichiátriai esetek és Jézus most a mennybe össze van zárva velük.

Talán pont nekünk kettőnknek kéne kiszabadítani Jézust a mennyből a két elmebeteg közül. Te hogy éreznéd magad, ha össze lennél zárva azokkal, akik a halálod okai és passzív résztvevői? Mér nem a Szentlélek vitte el a balhét? Neki úgysincs anyja

Előzmény: Cleaning Cloths (203)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 203

"MINDENHATÓ" -ként logikailag nem lehetséges semmit sem másra kenni !!!

 

Kinyírta magát ... CIRKUSZI MUTATVÁNY.... így a feltámadás is.

 

 

Előzmény: Alec Lightwood (202)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 202

A passzív öngyilkosság és öngyilkosság nem ugyanaz. 

Előzmény: Cleaning Cloths (200)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.21 -1 1 201

Lám nem érted.... de mennyivel szebb lett volna, ha más viszi el a balhét hazugságokkal, mint hogy Jézus vitte el. Krisztus önfeláldozó jó fiú volt, számára nem volt az én. Máté Evangéliuma:26:39 Rossz fiú szemmel nézve egy lúzer pöcs volt. Ezért kellett volna neki Ibiza sörrel és techno partyval, szenvedjenek mások

Miért? Mert egy lúzer pöcs csak a nihilben tanulja meg hogyan kell helyesen élni.

Előzmény: Cleaning Cloths (200)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 200

... de hát a mese, azaz ókori sci-fi szerint nem a fia volt, hanem mai szóhasználattal az AVATÁRJA ... tehát önmaga megtestesülése ... Tehát a logika szabályai szerint ÖNMAGÁT VÉGEZTETTE ki... ÖNGYILKOS volt... 

Előzmény: Alec Lightwood (198)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 199

De még én is beöltöztem volna Jézusnak, csak az igazi túlélje az össznépi elmebajt. És utána én maradok a föld alatt, míg az igazit megdicsőíti. Állítólag szar a mennyország és én nem akarok úgy érezni mint az angyalok akik a Földre menekültek házasodni. Mózes I. könyve:6:2 Jobb az örök végleges megszünés, mint a mennybe meg pokolba szenvedni, hogy egyik helyen sincs vízparti nyaralóm.

Előzmény: Alec Lightwood (198)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.21 -1 0 198

De még az sem tiltott, hogy valaki olyan mondatokat szerkesszen, mint te démonokat idézve és velük táncolva. Éééés igen, én  Isten helyében hazudtam volna, csak hogy mencsem a fiam. Kisminkeltem és beöltöztettem volna Iván Gábort Jézusnak és akkor az igazi Jézus mehetett volna Ibizára.

Előzmény: Cleaning Cloths (197)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.08.21 0 0 197

Jézus nem létezett, a Biblia hazugság.

 

Tehát hazugságokat te is írhatsz, senki sem tiltja meg még itt sem.

 

Még hinni sem tilos hazugságokban és a mesékben.

 

 

Előzmény: Alec Lightwood (137)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.20 -1 0 138

helyett=helyében akármi

Előzmény: Alec Lightwood (137)
Alec Lightwood Creative Commons License 2022.08.20 -1 1 137

Nem értek egyet 666 hanem Isten helyében vérfürdőt rendeztem volna Jeruzsálemben. Hülye Isten hagyta, hogy egy érték meghaljon tömeg értéktelen miatt, értéktelenért. És igen, önmagam is inkább hagytam volna veszni, mint hogy Jézust megöljék. Én csak egy mugli fia vagyok, Jézus nem egy polcon említendő velem. Én Isten helyett Iván Gábort beöltöztettem volna a fiamnak és őt nyuvasztottam volna ki.

Előzmény: ferrreee (-)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.08.20 0 0 136

1. Ez egy mese... valóságban nem történt meg.

 

2 A logika szerint egy csak egy mártíromságban beállított öngyilkosság volt. Hiszen ZombiJézuska csak JahveZsidóSátánIsten avatárja.

Előzmény: ferrreee (-)
kitadimanta Creative Commons License 2019.09.17 0 0 193

"mondjuk sosincs ilyesmi nálam, szóval direkt ki kellene készítenem, hogy ne felejtsem el otthagyni..."

Akkor miért gyúrsz arra, hogy kilépj a számszárából:

Előzmény: Törölt nick (190)
kitadimanta Creative Commons License 2019.09.17 0 0 192

"szóval nem értem rá..."

Látod, ez a baj... Amúgy ez csak kifogás...

Az nem tölt el Téged jó érzéssel (nota bene boldogsággal), hogy tyúkjaid számára kellemessé tetted az ólat, rend és tisztaság veszi őket körül, egészségesen, számukra is jó körülmények közt élhetnek?

 

Mert ugye, Te az éremnek csak a sz@ros oldalát nézted, holott van egy másik, fényesebb oldala is ...

 

A guruk ezt miért nem tanították meg Veled?

Előzmény: Törölt nick (191)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.17 0 0 191

Majd figyelem... mondjuk ma tyúkot ganyéztam, szóval nem értem rá...

Előzmény: kitadimanta (188)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.17 0 0 190

Legalább tudom, ha dágványba lépnék, ne vigyek magammal mézes madzagot... mondjuk sosincs ilyesmi nálam, szóval direkt ki kellene készítenem, hogy ne felejtsem el otthagyni...

Előzmény: kitadimanta (187)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.17 0 0 189

Pedig sajnos így van. A boldogság keresése, és a tudás folyamatos kutatása megköt.

Előzmény: Paleokrites (186)
kitadimanta Creative Commons License 2019.09.17 0 0 188

"Akkor teljesen mindegy, is, hogy keresed a boldogságot vagy nem,"

A boldogságot nem keresni kell, hanem megélni. Ott van minden pillanatban, csak észre kell venni.

Előzmény: Törölt nick (185)
kitadimanta Creative Commons License 2019.09.17 0 0 187

"A hinduk ősi írásai azt tartják, sem a boldogság keresése, sem a tudás művelése nem elég ahhoz, hogy az ember a szamszárából kilépjen."

Amennyiben létezik szamszára, akkor így se, úgy se tudsz belőle kilépni... Teljesen fölösleges ezt a mézesmadzagot szopogatni...

Előzmény: Törölt nick (183)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!