Keresés

Részletes keresés

panthera nera Creative Commons License 2019.01.16 0 1 531

Miért ne lehetne? 

Előzmény: SchiSa (530)
SchiSa Creative Commons License 2019.01.16 0 1 530

A topiknyitó mint a ballibant hazugsággyár része?

Biztos örülni fog a minősítésednek.

Előzmény: kilógó lóláb (529)
kilógó lóláb Creative Commons License 2019.01.16 -1 0 529

Nem. Csak a ballibant hazugsággyár akar állandóan huxit-et.  :P

Előzmény: martinaxe7 (525)
panthera nera Creative Commons License 2019.01.16 -1 0 528

jut is eszembe, most akkor megállapodás nélkül léptek ki? Mi volt a tegnapi (?) döntés? halasztotok? 

Előzmény: martinaxe7 (527)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.01.16 0 0 527

Brexit

 

:)

panthera nera Creative Commons License 2019.01.16 0 0 526

miért lenne aktuális? 

Előzmény: martinaxe7 (525)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.01.16 0 0 525

Nem aktuális ??

díplómáss Creative Commons License 2018.09.12 0 0 524

hát azt biztos nem jósoltam volna meg hogy bárkit is felelősségre vonnak Mo-on, főleg politikust :D

 

bulvárviktornak teljhatalma van, mégse számoltatott el senkit és nem is fog :D

Előzmény: Hesperia 2 (522)
Mr. L. Q. Creative Commons License 2018.09.12 0 0 523

Vak tyúk-alapon egyszer már végre bejöhetne a jóslatod!

Előzmény: díplómáss (519)
Hesperia 2 Creative Commons License 2018.09.12 0 2 522

Te az a típus vagy, ugye, aki idén márciusban megjósolta, hogy a "demokratikus erők" összefogása megdönti végre a gonosz Orbán uralmát, méghozzá kétharmaddal, így nem csak a NER-nek lesz vége, hanem elég hatalmuk lesz ahhoz is, hogy az egész Fidesz-vezérkar ellen mindjárt bűnvádi eljárást is indíttassanak? Ugye?

Előzmény: díplómáss (519)
panthera nera Creative Commons License 2018.09.12 -1 0 521

ha 22-töl lofaszt nem kaptok, jo esélye van rá...

 

Előzmény: díplómáss (519)
Traubi Creative Commons License 2018.09.12 -3 3 520

Bámi kitelik tőle, bár ennyi erővel inkább elhúzhatna nagy elődje, Rákosi Mátyás nyomán Nyizsnyij Novgorodba.

Előzmény: díplómáss (519)
díplómáss Creative Commons License 2018.09.11 -2 0 519

jóslatom: kb 1 év múlva már teljesen átviszi a magyar köztudatba a bulvárviktor a huxitet.

a közhangulatot még jobban fel kell korbácsolni, a választási migrizés nudli volt.

2 év és orbán elfogadtatja a magyarokkal hogy huxit kell.

orbán megvédi a "kereszténységet" :)

F1 Hierro Creative Commons License 2018.07.17 -1 1 518

Putyinnak sem sokat érne egy EU-n kívüli Magyarország.

Előzmény: ooloo (517)
ooloo Creative Commons License 2018.07.12 -1 0 517

0rbán ha megtenné ... elapadna a mani ... a csókosai pedig kiherélnék.

Előzmény: igaz cipó (515)
Never Man Creative Commons License 2018.07.12 0 0 516

Még közel egy évig, május 26-ig, oszt lehet másra szavazni.

Előzmény: igaz cipó (513)
igaz cipó Creative Commons License 2018.07.12 0 1 515

Felesleges. Elég kilépni ebből a szarból, aztán úgyis felzabálják a pátyolgatottjaitok.

Előzmény: ooloo (514)
ooloo Creative Commons License 2018.07.12 0 0 514

Üzenj hadat... :o)

Előzmény: igaz cipó (513)
igaz cipó Creative Commons License 2018.07.12 -1 1 513

https://888.hu/article-nemhogy-jarni-de-a-ket-laban-alig-tudott-megallni-juncker

 

Európai Unió. Kvóták. Parancsolgatás. Zsarolás.

Ettől a részeges állattól? Meddig tűrjük még?

Előzmény: igaz cipó (512)
igaz cipó Creative Commons License 2018.07.12 0 1 512

https://www.facebook.com/polsatnewspl/videos/2122985644619322/

Juncker seggrészegen a NATO-csúcson.

És mindenki félrenéz, a szoknyája csücskét gyűrögeti, mintha ott se lenne.

Szégyen!

 

És ez a részeges fasz, ezek a senkiháziak akarnak diktálni NEKÜNK!

Mr. L. Q. Creative Commons License 2018.07.07 -1 1 511

A szikhek egy olyan hindu eredetű szekta, ill. most már talán népcsoport, amely India muzulmán inváziója ellenében jött létre. Átvettek bizonyos muzulmán vallási elemeket és szokásokat és elvetettek lényeges hindu elemeket, pl. a kasztrendszert.

 

Azért emeltem ki őket a "pakinigger" kategóriából, mert a szikhek általában szorgos, becsületes, beilleszkedni akaró és tudó emberek. A pakiniggerek meg nem.

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (509)
Traubi Creative Commons License 2018.07.07 -1 2 510

Az akkor egyszerűen csak Aus!

 

És szerintem a nemzeti identitás szellemében a "Huxit"-ot is magyarítani kéne: Maki!

Előzmény: nagyanyo5:0 (508)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.07.07 -1 0 509

A szikhek pandzsábiak.

 

A szikh pandzsábiak India Pandzsáb nevű szövetségi államában élnek, a hindu vallású pandzsábiak India Haryana nevű szövetségi államában élnek, a szunnita moszlim pandzsábiak pedig Pakisztán Pandzsáb nevű szövetségi államában élnek. Csandígarh városa külön közigazgatási egység Indiában, közös szikh-hindu irányítással, de szintén pandzsábiak lakják.

Előzmény: Mr. L. Q. (505)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.07.07 -3 1 508

Axit!!!!! Semleges Ausztria

martinaxe7 Creative Commons License 2018.07.07 0 0 507

Oxit !

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.07.07 -2 1 506

Még várunk:)))) Kihozzuk belőle, amit csak lehet és a Ny. is jól jár!!!!!!

Mr. L. Q. Creative Commons License 2018.07.05 0 0 505

Singh nevű és turbánt visel. Szóval szikh. A szikheknek csak a bőrszíne pakinigger. 

Előzmény: igaz cipó (499)
Vevegyő Creative Commons License 2018.07.05 0 0 504

Ők kértek bocsánatot a Brexit után, hogy izé, nem mindig írtuk le a teljes igazságot?

Előzmény: Fzolee (503)
Fzolee Creative Commons License 2018.07.04 -2 0 503

Es amugy a UKIP kozeli Expressrol is siman el tudom hinni, h. csusztat. 

Előzmény: Fzolee (502)
Fzolee Creative Commons License 2018.07.04 0 0 502

El is olvastad amugy? A 888 szerint tobb levelet kapott, az express szerint csak egyet, a postasokkal es a Wetherspoonnal kapcsolatos reszek se teljesen azonosak, gondolom a nagyobb hatas vegett...

Előzmény: özuli bemdyna (501)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!