Keresés

Részletes keresés

hamisgalamb Creative Commons License 2018.09.01 0 0 16

Azóta már jobban vagy?

Előzmény: Miskolcipasi31 (-)
mormota50 Creative Commons License 2018.05.04 0 0 15

„Szerintem nem igaz, hogy az életben csak egy nagy szerelem van.”

 

Nagyon igaz! Tanúsíthatom!

 

Általános iskola 5. osztályába jártam, amikor először „szerelmes” lettem. A kislány elsős volt, szőke hosszú hajjal és kék szemekkel és ráadásul nagyon helyes arccal. Meglátni és beleszeretni egy pilllanat műve volt. Azután persze elmúlt. De hogy nem nyomtalanul arra bizonyság az, hogy még ma is emlékszem a nevére.

 

Azután elmúltak az általános iskolás évek és jött a középiskola. Végzős voltam, amikor beleszerettem egy osztálytársnőmbe. Ez februártól az érettségi vizsgákig tartott.

 

Érettségi után munka egy évig és utána újabb iskola. De közben történt valami ami miatt újra az iskolapadot választottam. És ez a valami a harmadik szerelem volt. Mert megismertem egy lányt, akiről úgy gondoltam, hogy nélküle nem tudom leélni az életemet. Még arra is hajlandó voltam, hogy újra iskolába járjak. Így azután egyszerre végeztünk. A kislány a gimiben én meg a szakmunkás suliban. A ballagása napján volt az eljegyzésünk és rá egy évre az esküvőnk.

 

Persze mind ez már nagyon régen történt, de mi azóta együtt vagyunk és bár sok fiatal azt hiszi, hogy csak fiatalon lehet szerelmes az ember, de én még ma is szerelmes vagyok a feleségembe! :)

Előzmény: la Bonita (11)
islamorada Creative Commons License 2018.05.04 0 0 14

Ez nagyon szep volt....kivanom hogy legyetek nagyon boldogok.

Előzmény: (.) (.) Gibson (13)
(.) (.) Gibson Creative Commons License 2018.05.03 0 0 13

40 évvel ezelőtt úttörőként táborban voltam .

Megláttam egy szöszke lányt, olyan volt, mint ha hasba rúgtak volna .

Szerelmet vallottam neki levélben pár nap múlva, mert nem mertem elé állni ,ő meg sírt, mert nem hitte el, hogy én őt .

Aztán elsodort az élet bennünket, pedig csak 80 km-re voltunk egymástól .

Nem találkoztunk, nem írtunk egymásnak .

Nagyon soxor voltunk egymás közelében, ő az én városomba járt a házamtól 100 méterre egy vendéglőbe megbeszélésekre, én is dolgoztam az ő városában vagy 2 éven át .

Nem futottunk össze soha .

Aztán  ő is elvált lett ,én is, válás után felmentem a facebookra, és felköszöntött a szülinapomon .

1 éven át minden nap órákat beszélgettünk, soxor hajnalig, és elmentem hozzá .

4 éve élünk boldogan, bár most megint távol egymástól .

36 év után megadta a sors azt, amit akkor nem .

 

la Bonita Creative Commons License 2018.04.25 0 0 11

Így átgondolva, az a benyomásom, hogy ez a szerelem az életed egyik nagy ajándéka volt. Te tényleg magadat adtad, és szeretted őt. Őszinte voltál, és szerelmes.

Most nyilván nagyon fáj még, hogy vége lett, és ennek feldogozásához idő kell.

Utána talán, egy kicsit már eltávolodva az esettől, le fogsz vonni néhány tanulságot a magad számára.

Tapasztalatot is nyertél.

Szerintem nem igaz, hogy az életben csak egy nagy szerelem van. Aki így tud szeretni, ahogyan te, az fog találni másik szerelmet, még ennél is szebbet, ahol mindketten tudni fogjátok, hogy egymást akarjátok szeretni, és nem mást.

Előzmény: Miskolcipasi31 (-)
islamorada Creative Commons License 2018.04.25 0 0 10

Hat a no az nem akart semmi komolyat csak szorakozni, olvasd megegyszer el a beszamolot. Szegeny pasas fazott ra igazabol mert o oszintenek hitte.

 

Előzmény: la Bonita (8)
la Bonita Creative Commons License 2018.04.25 0 0 9

Szerintem semmit nem rontottál el. Talán csak hiszékeny voltál, azt gondoltad, hogy a másik fél is hasonló érzelmekkel van jelen ebben a szerelemben, mint ahogy te. Ezt nem hibának mondanám, aki  szerelmes, annak a részéről ez a természetes.  A hölgy részéről láthatóan bonyolultabb volt ez a dolog. Talán volt néhány őszinte pillanata neki is, a fellángolás, de aztán nem tudott olyan kitartó lenni, mint te. Emiatt kezdett aránytalan lenni a kapcsolat, ami végül szét is feszítette köztetek a szerelmet.

Előzmény: Miskolcipasi31 (-)
la Bonita Creative Commons License 2018.04.25 0 0 8

Aki szerelmes, azt nem mindig az ésszerűség vagy következetesség vezeti. Lehet, hogy szerelmes volt, csak olykor maga sem tudta, hogy mit akar, és főleg, hogy kit akar.

Előzmény: islamorada (6)
islamorada Creative Commons License 2018.04.25 0 0 7

Egyebkent ne gondold hogy egyedul van ezzel,  jonehany not ismerek akik ezt csinaljak, mind dilis egy kicsit vagy nem is olyan kicsit. Ismerem a forditottjat is, az 50 valahany eves no behizelegte magat ilyen filmes stilusban es panaszkodva a ferjere hogy mennyire nem erti meg, lelkizo leveleket irt a ki tudja mar hogy hanyadik, joval fiatalabb aldozatnak aki csak barati kezet akart nyujtani, mit is akarhatott egy 30 ev alatti fiatalember, orvosi diplomaval, / le nem irom az egesz tortenetet mert nem hianyzik hogy rajuk ismerjenek/. Az elso talalkozas utan a ferfi fejveszetten menekult, o nem is almodta hogy a no mit akar...., hehehe....

Hidd el, nem dolgozo, otthon unatkozo foleg idosodo nok filmes jateka akik jol allnak anyagilag es ferjhezmenni nem akarnak csak mimelik a szerelmet, es remekul szorakoznak, szereploi egy  filmenek akit megalmodtak.

Hogy ferfiaknal van-e ilyesmi azt nem tudom, azok inkabb hulyek es beugranak  ezeknek a noknek, nekik nem igazan van ilyen romancuk, nincs hozza fantaziajuk vagy csak nagyon kevesnek....

 

Előzmény: latin temperamentum (5)
islamorada Creative Commons License 2018.04.25 0 0 6

Nem, a viselkedese alapjan ez nagyon messze volt a szerelemtol...

Előzmény: latin temperamentum (5)
latin temperamentum Creative Commons License 2018.04.25 0 0 5

Nem biztos, hogy a nő ennyire negatív szereplője ennek a történetnek. Lehet, hogy ő is szerelmes volt. 

Előzmény: islamorada (4)
islamorada Creative Commons License 2018.04.11 0 1 4

Ez a no egy kis bolond hiszterika illetve a mai foleg amerikai filmek hatasara ugy dontott hogy o is eljatsza az eletet, a mozis szetelmeket, vannak sorozatok a teveben amik ilyesmirol szolnak, Szex es a City meg ilyesmik, onnan kopiroz, egy kis hulye K aki atveri a ferjet es a baratokat, egyik pasastol a masikig vandorol, mondom neked, benne el a filmekben mert tetszik neki, igy kell csinalni, ugy is viselkedik, semmi oszinteseg, te is egy aldozat vagy a sok kozul. Kar vele foglalkozni, maskor ne ulj fel az ilyen ferjjel kis rendelkezo hiszterikanak, kulonben is veled ugyanezt csinalta volna ha elveszed.

Bamulatos hogy mennyit rontanak ezek a filmek a nokon, a pasasok meg beveszik a maszlagot.

Mar ne is haragudj de en egy olyan not nem tudnek komolyan venni akinek odahaza ferje van de ott log a chat-en mint egy pok es varja az aldozatokat.

A korkulonbseg is fontods neki hogy milyen fiatal pasast is fel tud szedni aztan a baratnoivel rajtad rohog...

Ebredj fel, at lettel verve...En no vagyok, inkabb noparti  ugyan es szerelmi dolgokban megerto de en akkora pofont lekevernek neki hogy mig el emlekezzen ra hogy ezt igy nem lehet csinalni masokkal...

 

Előzmény: Miskolcipasi31 (-)
Kód 001 Creative Commons License 2018.04.11 -2 0 3

 

"Mit rontottam el ha mindet megadtam, sőt még többet is mint amit lehetett volna."

 

"Feltettem mindent erre a nőre."

 

ezt így, an block

Előzmény: Miskolcipasi31 (-)
seymour_ Creative Commons License 2018.04.10 0 0 2

Jaj, már megint nyomatod a hülyeséget.

Előzmény: Miskolcipasi31 (-)
tuktikka Creative Commons License 2018.04.10 0 0 0

Nem semmi beírás.

Van 1 mondás hogy amit pár mondatban nem lehet leírni azt nem is érdemes.

 

Még lehet másik. Akár jobb is. Ritka, hogy az első az utolsó is.

Előzmény: Miskolcipasi31 (-)
Miskolcipasi31 Creative Commons License 2018.04.10 0 0 topiknyitó

Mit rontottam el ha mindet megadtam, sőt még többet is mint amit lehetett volna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!