Keresés

Részletes keresés

pici mici a pók Creative Commons License 2021.06.03 0 0 68

Ráadásul az építkezésre bejelentkező Kínai Állami Építőmérnöki Vállalatot az elmúlt években a világ számos táján gyanúsították meg korrupcióval és kémkedéssel.

 

 

 

Alapítványba szervezik ki a Fudan magyarországi egyetemét is

 

 

2021.04.28 13:23

 

Ez az alapítvány kapja majd meg a kampuszhoz kapcsolódó épületet és infrastruktúrát. De úgy tűnik, részben az egyetem fenntartását is költségvetési forrásokból is finanszíroznák.

 Vagyonkezelő alapítványt hoz létre a kormány a Fudan Hungary Egyetem fenntartására.

pici mici a pók Creative Commons License 2021.06.03 0 0 67

https://index.hu/belfold/2021/05/27/belfodl-fudan-egyetem-kozgazdaszok-nyilatkozat-ervek-az-egyetem-ellen/

 

Úgy ítéljük meg, hogy kifejezetten káros lenne a magyar gazdaságot és a jövő társadalmát további, soha meg nem térülő, újabb, több száz milliárd forintra becsülhető kiadással megterhelni

A pupák pék pókja Creative Commons License 2020.05.30 -1 1 66

 

Megszűnik az ország, ha nem Orbán nyer

 

Végülis, 2009-10-ben államcsődbe vitték, és ha a Fidesz nem győz 2010-ben, akkor most alúlról szagolnánk a görögöket, meg a parlament épületét az osztrákoktól bérelnénk, a Balaton valamelyik IMF sekuláns tulajdona lenne, Soros meg jelképes 1 dollárért megvette volna a Nemzeti Bankot.

Előzmény: Break Break béka (58)
nagyanyo5:1 Creative Commons License 2020.05.30 0 0 65

Puccs, csattant a lengő ajtó!!!! Az ellenzékieknek akkoron nagy máj adatott vala_DDDDDD Get up ellenzéki!!!!

 

Előzmény: Bokrétás (59)
vizus Creative Commons License 2020.05.30 0 0 64

Értelmes vélemény.

Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.21 0 0 63

értelmes ember távol tartja magát a fidkánytól. és persze a libkánytól is.

Előzmény: Bokrétás (59)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.21 0 0 62

Igen, például itt van a viruspárti DK-s minapi elköpése

Előzmény: Posidonia (60)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.21 0 0 61

legyenek ügyesek!

Előzmény: Anakin a sith (-)
Posidonia Creative Commons License 2020.05.21 0 0 60

Úgy látszik folyik a következő rettegnivaló kiválasztása miután a vírus kifutni látszik, a legutolsó migránstámadás meg általános röhögésbe fulladt, úgyhogy kell valami a nyájnak amitől retteghet.

Előzmény: Bokrétás (59)
Bokrétás Creative Commons License 2020.05.21 -1 0 59

Friss! Talpra magyar, ezek sunyiban egyeztetnek egy liberális Brüsszel-barát kormányról, amely választások nélkül

buktatja meg a Fideszt, hangzott el a Pesti Srácok kávézójában, ahol ezekkel a mondatokkal figyelmeztette arra

a kormányt Bayer Zsolt , hogy az ellenzék puccsra készül!

Break Break béka Creative Commons License 2020.05.21 0 0 58

https://index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/03/15/orban_viktor_beszede_marcius_15-en_hazakuldjuk_gyuri_bacsit/

 

 

igen, ezeknek ez van

 

 

2. Megszűnik az ország, ha nem Orbán nyer

 

A választások előtt bő három héttel egyáltalán nem meglepő, hogy Orbán a választás tétjéről beszélt, ám a választás tétjének nem a győzelmet, a kormányzás folytatását nevezte, hanem az ország további létezését.

"El akarják venni az országunkat, nem egy tollvonással, mint száz éve Trianonban, most azt akarják, hogy néhány évtized alatt önként adjuk át másoknak, más földrészről érkező idegeneknek, akik nem beszélik a nyelvünket, nem tisztelik a kultúránkat, törvényeinket és életformánkat" - mondta Orbán, aki csak később tért ki arra, kik is akarják az országot elvenni.

Előtte kijelentette, hogy alig több mint három hét múlva "ismét Magyarország sorsáról döntünk. És ezen a választáson nem négy év lesz a tét".

Magyarország volt is, van is, a kérdés most az, hogy lesz-e? Nem csupán egy választást akarunk megnyerni, hanem a jövőnket.

 

Vagyis a miniszterelnök ezzel a retorikai fordulattal lényegében azt állította, hogy Magyarország megszűnik, ha nem ő győz a választásokon.

Előzmény: Törölt nick (0)
Break Break béka Creative Commons License 2020.05.21 0 0 57

Miért a Fidesz és KDNP mit csinal?

Előzmény: Anakin a sith (-)
MrJones512 Creative Commons License 2018.03.23 0 0 56

"Mindenki legyen esznel..."

 

Nna,

Ennél a résznél

Álltál te fődbe

Tüzes meteorként

Mint szellemi törpe. :)

Előzmény: Anakin a sith (-)
Anakin a sith Creative Commons License 2018.03.23 0 0 55

No panik!!!

Előzmény: Hesperia 2 (54)
Hesperia 2 Creative Commons License 2018.03.23 0 0 54

Na. Azér' ne fesd az ördögöt a falra. Persze, hogy sunyiznak. Viszont ha csak sunyiban, a sufniban egyeztetnek, még annyi esélyük sincs, hogy a szavazóikat rávegyék az átszavazásra, mint ha sikerült volna a nagy nyilvános összeborulás a "liberális demokrácia helyreállítása" érdekében.

Szóval: semmi pánik!

Előzmény: Anakin a sith (49)
Háti Zsák Creative Commons License 2018.03.23 -2 0 53

demokráciában egyeztetni, trágyalni szokás, fideszes.

 

nem ízlik látom.

Előzmény: Anakin a sith (-)
nazuna Creative Commons License 2018.03.23 -1 0 52

Ha másért nem is, de kíváncsiságból megnézném ezt a filmet is

Előzmény: Anakin a sith (49)
emp Creative Commons License 2018.03.23 -1 0 51

szerintem még a fidesznek sem annyi.

sajnos gorbánnak sem :(

Előzmény: Anakin a sith (49)
dave_dömper Creative Commons License 2018.03.22 0 3 50

Nyugtasd magad és ne aggódj érettem. Én is megbűnhődök majd minden egyes jó - cselekedetemért.

Akárcsak te. De lásd kivel van dolgod. Engem ez egyáltalában nem zavar. Amúgy meg mikor törődtem

én a te identitásoddal ? Nem kell a dolgokba többet belelátni, mint amennyit érnek. Ez az egész nem

több, mint egy kis pattanás a világ nagy - nagy fenekén, ha érted.

Előzmény: Harcsássy Tibor (47)
Anakin a sith Creative Commons License 2018.03.22 -5 2 49

Ha a Fidesz bukna, Magyarorszagnak annyi.....

Előzmény: The Lazy SwordFish (40)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.03.22 0 1 46

Megint kesztyűben nyomkodja! :)

Előzmény: pert2 (45)
pert2 Creative Commons License 2018.03.22 -1 1 45

Azert az slapvetoen didznodag, hogy meg s kozmedist se hivjak meg az egyeztetesekre. Honnan tudjak szegenyek hogy mit hszudjanak?

F1 Hierro Creative Commons License 2018.03.22 -1 0 44

2002-ben még úgy hangzott, "A tett első, a szó második". (amúgy Széchenyitől származó idézet)

Aztán lett belőle "A tett első, a Fidesz második".

Előzmény: seymour_ (43)
seymour_ Creative Commons License 2018.03.22 -1 0 43

" nem szabad bedolni az ellenzeki politikusoknak."

 

Igen, mert a Fidesz osztán tuggya a tutit!

 

"Ezeknek a hatalom fontosabb, mint Magyarorszag. "

 

Ja, Fityisz meg mondja, hogy nekik Magyarország az első, csak meg kéne tudni, hogy ki a második és még időben figyelmeztetni őket.

F1 Hierro Creative Commons License 2018.03.22 -1 1 42

Az együttműködés meghiúsulásán való kaján örömködés után ideje újra egy kicsit riogatni?

Előzmény: Anakin a sith (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.03.22 -1 1 41

Karácsony akkora az úgy nevezett nácikat a jobbikhoz akarja terelni? Hm.

Pedig Karácsony mondta, hogy inkabb a fidesz, mint a jobbik. Kinek kampányol Karácsonyi? :)

Előzmény: The Lazy SwordFish (40)
The Lazy SwordFish Creative Commons License 2018.03.22 -3 1 40

http://www.origo.hu/itthon/20180322-karacsony-szerint-a-jobbikban-vannak-nacik.html

 

 

Karácsony szerint a Jobbik náci, de nem náci helyi Jobbikosok hátán kormányba juttatná

a balliberálisokat Karácsony Gergely, aki szerint a Jobbik egy gyakorló náci párt,
és Simicska Lajos megvett pártja!

Törölt nick Creative Commons License 2018.03.22 -1 0 39

Ha itt valaki megmondja ki kicsoda, az ügyes. 

Jobbiknak valami gondja támadt ezért bratyizik a franciákkal. Lásd Lovas blog Gyönygyösiről.. (aki akarja miért utánanézhetne, nem tudom mi igaz abból: az arcvonal és a párizsi események között, volt egyaltalan ilyen találkozó?)

Fidesz a közel-kelet legnagyobb felforgatójával bratyizikl szaudi, usa lefejező kör, fidesznél is nagy lehet a ba,j ha már ezekre fantyalodtak.

díplómáss Creative Commons License 2018.03.22 -2 1 38

aki nem fideszes az nem magyar - sugallja sunyin bulvár viktor miniszterelnök úr...

halaloszto Creative Commons License 2018.03.22 -1 0 37

arról lehet megismerni a bérkommentelőket, hogy egymásnak sosem válaszolnak, nem reagálnak. mert azért nem jár fizu.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!