Keresés

Részletes keresés

Búzavirág80 Creative Commons License 2023.04.21 -1 0 146

Elado marveles matricak, filmes poszterek. Ha erdekel, irj: d_scully@freemail.hu

ka_TARZI_s Creative Commons License 2022.11.12 0 0 145

Jobb volt mint a híre, de mindent egy bevéve egy átlagos Marvel film színvonal.

Előzmény: dd20120519 (144)
dd20120519 Creative Commons License 2021.11.07 0 0 144

Nah kinek mi a véleménye az Örökkévalókról?
https://port.hu/adatlap/film/mozi/orokkevalok-eternals/movie-212412


ka_TARZI_s Creative Commons License 2021.05.30 0 0 143

Ha jól olvasom, a Sony saját Pókverzumot jelentett be.

Rokakoma Creative Commons License 2021.03.24 0 0 142

Egyetértek veled, nagyon jó film volt.

Előzmény: ka_TARZI_s (139)
Vinny az 1ügyü Creative Commons License 2021.03.23 0 0 141

Eccerű, homokosból van a legtöbb nagyobb zsét szakítanak vele. 

Előzmény: Manic Miner (140)
Manic Miner Creative Commons License 2021.03.21 0 0 140

muhaha ime, megérkezett a homokekszuális amerika kapitány. de miért pont homó? miért nem biszex vagy szexmániás vagy aszexuális? vagy miért nem valami nem-szexuálisan MÁS?

csak nem azért, mert ez az egész homoszex-dolog egy marha nagy átverés?

 

https://24.hu/kultura/2021/03/21/amerika-kapitany-meleg-tinedzser-marvel-kepregeny-80-eves-amerika-kapitany/

 

 

ka_TARZI_s Creative Commons License 2021.03.18 0 1 139

Snyder cut (Justice League)

 

 

Hát ez tényleg sokkal jobb lett, mint az eredeti, ez most így egy kb. rendesen elmesélt történet.

 

Persze kellett is hozzá idő, moziba ez hosszú lett volna.

 

Szép mentés Snyder-től, valami ilyesmi kéne a Star Wars-nak is.

 

Kíváncsi vagyok feléleszti-e a DC EU-t, vagy maradnak a szóló filmeknél, és ha feléleszti, Shazam-al (és csapatával)mi lesz ill. az itt érintőlegesen bevezetett új karakterekkel (Atom és Marsi fejvadász)

 

 

Nem hibátlan film, de kétségtelenül a DCEU legjobb mozija. Az első két Avangers-t veri, a harmadikat nem.

 

Nem emlékszem mennyit adtam a mozis verzióra (6?), de ez ahhoz képest minimum +2, talán 3. 

 

A vége gondolom a Flashpont filmnek ágyaz meg.

Bogyo001 Creative Commons License 2021.02.20 0 0 137

Sziasztok! Különleges Marvel és DC Comics mozis ajándékok közül válogathatsz itt: https://www.mozishop.hu

ka_TARZI_s Creative Commons License 2021.02.12 0 0 136

No, elvileg hamarosan jön a Snyder vágás...

Törölt nick Creative Commons License 2020.10.16 0 0 134
ka_TARZI_s Creative Commons License 2020.10.11 0 0 133

Ez engem is érdekelne.

Előzmény: Törölt nick (132)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.27 0 0 132

Úgy döntöttem, harmadik nekifutásra végignézem az Arrow-t. Eddig azért nem sikerült végigvinnem, mert nem volt jó az úgymond "sorozatnéző politikám". Vagyis ledaráltam egyben az első három évadot, majd a negyedik évadba belekezdtem, de már csömöröm volt a sok Arrow-nézéstől, és elment tőle a kedvem. :D Viszont most úgy csinálom, ahogy azóta más sorozatoknál: megnézek egy évadot, tartok egy rövidebb-hosszabb szünetet, majd megnézem a következő évadot, és így tovább. 

Arra vagyok kíváncsi, hogy érdemes-e a többi Arrowverse-sorozatot az Arrow-val párhuzamosan nézni, vagy önállóan is tökéletesen fogyaszthatók a sorozatok? Engem igazán csak A zöld íjász érdekelne, meg talán Flash. Másfelől nem igazán lenne türelmem, időm meg kapacitásom nyolcvanféle sorozatot egyszerre, összevissza nézni. :D

Hercule1 Creative Commons License 2020.05.30 0 0 131

Sziasztok, eladó Stan Lee: Fantasztikus életem c. életrajzi képregény. Képek és infó a linken:

 

https://www.jofogas.hu/budapest/Stan_Lee__Fantasztikus_eletem__Marvel__104792726.htm

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.24 0 2 130

Nagy Hulk rajongó vagyok. A avangers utolsó részében sajnos egy bohócot csináltak belőle, elszomorító : (

Hercule1 Creative Commons License 2020.04.18 0 0 129

Sziasztok! Eladó egy Marvel X-men: Rozsomák képregény, Adósság és becsület c. kötet. Képek és részletek a linken, érdeklődni: bertram1@citromail.hu

 

https://www.jofogas.hu/budapest/X_men__Rozsomak___Adossag_es_becsulet__Marvel_kepregeny__103229838.htm

bombahoppa Creative Commons License 2019.12.30 0 0 128

"Egyszercsak mellém ül Thor, eddig észre sem vettem, hogy ő is itt van. Ő Godzilla méltó párja. Beszélgetünk, pontosabban csak beszélgetnénk, de a tájfun miatt csak kiabálni tudunk egymással. Thor bombahoppa viccekkel ugrat, én meg a Valhallával cukkolom, azzal, hogy kicsi volt a gyerekszobája a zabigyereknek. Még jobb kedvre derít, ahogy kicsit később egymásnak dobálgatjuk a kalapácsainkat, próbálgatjuk, melyikünké kezesebb. Jó játék. A tegnap éjszakai szaporrói szaképarti után maradt még nálam némi szesz, abból szlopálunk a kalapácsvetés után, hagyjuk, hogy a tömény alkohol perzselje a gyomrunkat. Előrelátóan még hajnal előtt bevettem két pirula Paradoxont, hogy a várható hasogató fejfájás elkerüljön. Az alkohol gyógyszerrel ütős páros, mint Thor és bombahoppa. Instant jókedv. Együtt felidézzük a szaporrói szép emlékeket, például, hogy mekkora buli volt, amikor nyugatnémet színekben megnyertük a téli olimpiai bob páros futamot. bombahoppa ült elöl, Thor hátul, a kalapácsokat a futam alatt gondosan el kellett rejtenünk, cserébe bosszúból konfettivel és flitterrel hintettük be az egész pályát. Ki mint vet, úgy arat. Csak úgy csillogott a befutó! Az eredményhirdetés és az éremátadás után akkorát buliztunk, hogy még a földrengéseken edzett japánoknak is beleremegett  a lábuk. Ezután terjedt el a szólás a nagyobb japán földrengések alkalmával, hogy "Bonba hoppa to tōru ga odotte iru", vagyis "bombahoppa és Thor táncolnak". "

 

https://vote4bombahoppa.blogspot.com/2019/12/szelek-szarnyan-kontroll-nelkul.html

Hercule1 Creative Commons License 2019.08.28 -1 0 127
ka_TARZI_s Creative Commons License 2019.08.19 0 0 126

Rengeteget dobott a filmen az ő játéka, remekül hozta a kissé férfias női karaktert

 

Larsonnál ehhez nem kell színészkedni.

Előzmény: Törölt nick (124)
Hercule1 Creative Commons License 2019.08.15 -1 0 125
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.29 0 0 124

Captain Marvel

 

Annak idején sajnos nem tudtam ezt a filmet megtekinteni moziban, most tudtam csak bepótolni. Szerintem átlagos Marvel-film. Egyáltalán nem voltam tőle hasra esve, de azért kellő szórakozást nyújtott, és nem volt egyáltalán vészesen borzasztó.

Örülök, hogy végre megjelentek a Kree-k meg a Skrullok az MCU-ban. A képregényekben meg különböző rajzfilmsorozatokban már oly sokszor találkozam velük. Azt hittem, mozivásznon már nem is láthatjuk őket... Erre tessék! Nagyon jól működtek filmen is, akárcsak az Avengers-rajzfilmsorozatban vagy a képregényekben. 

Brie Larson zseniális volt. Rengeteget dobott a filmen az ő játéka, remekül hozta a kissé férfias női karaktert, nem mellesleg elképesztően dögös volt. S.L. Jacksonnal baromi jó párost alkottak. 

 

A negatív oldalra annyi, hogy a történet nekem eléggé kusza volt, meg olykor kissé lassúnak, unalmasnak és vontatottnak éreztem a filmet.

 

10/7

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.19 0 0 123

Spider-Man: Far From Home

 

Öregem, kellemeset csalódtam! De még mennyire! Az előző része számomra továbbra is az MCU leggyengébb láncszeme az Ant-Man első része mellett, de ezen hihetetlenül jót szórakoztam. 

Pazar látványvilág, szerethető figurák (még Peter dagi ázsiai spanját is sikerült megkedvelnem), mellesleg abszolút nem vitték túlzásba a humort - pont annyi volt benne, amennyi kell. 

A főgonoszt illetően roppantmód örülök, hogy a mozivásznon egy eddig még nem látott antihőst mutattak be (nem úgy mint a The Amazing Spider-Man 2-ban...), aki mellesleg rendkívül egyedi és érdekes figura volt. Nála jobban csak Kravennek örültem volna. Arról meg ne is beszéljünk, hogy Jake Gyllenhaal mennyire illett a szerepbe, és hogy mennyire fantasztikusan alakított. Rengeteget emelt a film színvonalán az ő karaktere, megjelenése.

A stáblista utáni jelenetek meg olyanok voltak, hogy csak néztem... Főleg az elsőnél! Roppant kíváncsi vagyok, ezt hogy folytatják majd.

 

Én 10-es skálán 7-est adok rá, és azt a három pontot amiatt vonom le, ami már az előző részben is aggasztott: Tom Holland az én szememben nem annyira jó Spider-Man (bár itt most egész jól alakított), illetve Mary Jane Watsonnál abszolút nem éreztem azt, hogy ő Mary Jane Watson, ahogy Flashnél se, hogy ő Flash. Zendaya nagyon aranyos lány, szerethető figurát alakított, de nekem ő egy percig sem volt Mary Jane. Ahogyan Flash Thompson se volt nekem Flash Thompson. 

Hercule1 Creative Commons License 2019.07.16 -1 0 122
ka_TARZI_s Creative Commons License 2019.04.13 0 0 121

Shazam

 

Hát ez tényleg jó volt. Simán a legjobb Nolan utáni DC film és szerintem veri a Marvel-es párjait (Marvel kapitány ill. Dr. Strange).

 

Az előzetesek csalókák voltak, valójában jóval komoylabb film mint gondoltam, és kisebb gyerekek számára sok helyen kifejezetten ilyesztő lehet pár rész.

 

A CGI-al nem volt komolyabb gondom, szerintem a pradémonok sokkal gázabbak voltak +

 

A poénok közül némelyik igazán jó volt, és volt benne olyan fordulat, amire nem számítottam. Dr. Sivana sem volt rossz főgonosz., ill .a többi karakter is működött, a casting is jó lett.

 

Szóval egy nagyon jó kis filmélmény volt, és még biztosan meg fogom nézni a mozit.

 

8,5/10

 

Atombomb Creative Commons License 2019.03.26 0 0 120

Sajnos a mai kritikák színvonala kritikán aluli. Abból kár kiindulni. Viszont az előzetes alapján ez csak egy szokásos tini vígjáték. 

Előzmény: ka_TARZI_s (119)
ka_TARZI_s Creative Commons License 2019.03.25 0 0 119

Eredetileg ő volt Marvel kapitány:

 

Shazam! - az első kritikák alapján az egyik legjobb DC-film lett

 

https://www.gamestar.hu/masvilag/shazam-dc-kritikak-261139.html

Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.19 0 0 118

Kövezzetek meg, de nekem bejött a Marvel Kapitány. Brie Larson jó csaj. Nálam a Thor 2 is nagy kedvenc, de hát nem vagyunk egyformák! Mindenesetre az biztos, hogy nem ez a legjobb képregényfilm.

Előzmény: ka_TARZI_s (111)
vörösvári Creative Commons License 2019.03.17 0 0 117

Amúgy nem veszít semmit, aki csak a Zöld íjászt nézi ezek közül, a többi sorozat sokkal gyengébb, a szereplők és a sztorik terén is.

Előzmény: vörösvári (113)
vörösvári Creative Commons License 2019.03.17 0 0 116

Az ilyen beugrós sztorik ismerte nem szükséges az eredeti sorozat megértéséhez, ha például Zöld íjász beugrik segíteni Flashnek, az gyakorlatilag semmit nem módosít a Zöld íjász sorozaton, tehát a Flash adott epizódja nélkül is teljes a Zöld íjász sorozat és érthető.

Előzmény: vörösvári (115)
vörösvári Creative Commons License 2019.03.17 0 0 115

tehát nem az összes szereplő ment át ilyenkor, hanem kevés, általában egy-kettő 

Előzmény: vörösvári (114)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!