Keresés

Részletes keresés

hello26 Creative Commons License 4 órája 0 0 8994

Ma este láttam a Játékszín előadásában Rejtő Jenő Szőke ciklon c. regénye színpedi adaptációját.

Nem tudom, mennyi volt a humoros szitukban és szövegekben a rendező, Szente Vajk érdeme is, de a közönségnek jobban tetszett, mint nekem. Megint rájöttem, hogy nem az én világom.

De ízléseken nincs értelme vitatkozni.

hello26 Creative Commons License 4 órája 0 0 8993

Ilyen az, mikor az ember kutyafuttában futja át az előzményeket! SORRY!

Előzmény: Dömmm (8987)
hello26 Creative Commons License 4 órája 0 0 8992

Igaza van, mit cicózzon vele!

Előzmény: Dömmm (8990)
hello26 Creative Commons License 4 órája 0 0 8991

Egy Animal Planetes sozozatban egy hajléktalan elmondts, hogy az természetes, hogy vannak olyan szállások a számukra, ahová a kutyájukkal együtt fogadják be őket. Mármint amerikai nagyvárosokban. Mert ott tudják, hogy az esetek döntő többségében a kutyája az egyetlen hozzátartozója, barátja az utcára került embernek, és embertelenség  lenne elszakítani őket egymástól, akár átmeneti időre is. Az az állatot is nagyon megviselné. Ott ezt pontosan értik, és megoldják.

Előzmény: Dömmm (8989)
Dömmm Creative Commons License 12 órája 0 0 8990

Ügyes-okos kutyus... :-)))

https://darwin.reblog.hu/a-falank-kutya

Dömmm Creative Commons License 13 órája 0 0 8989
johnny37 Creative Commons License 13 órája 0 1 8988

Szia Dömmm! 

A többi se piskóta, amit a Városi Kurir felsorakoztat...

Előzmény: Dömmm (8987)
Dömmm Creative Commons License 13 órája 0 0 8987

Csaxólok: 8981. sz. hsz.

Előzmény: hello26 (8986)
hello26 Creative Commons License 14 órája 0 0 8986
hello26 Creative Commons License 14 órája 0 0 8985
hello26 Creative Commons License 14 órája 0 0 8984

Ez éééédes!

Az illatok vezették a nóziját. És megoldotta, hogy részesedjen legalább így a rácson sült ebédetekből!

Mondom, hogy jó fej macsek!

Előzmény: johnny37 (8982)
Dömmm Creative Commons License 14 órája 0 0 8983

Meghalt Sára Sándor:-(((

https://hirklikk.hu/kozelet/meghalt-sara-sandor/355075

johnny37 Creative Commons License 14 órája 0 1 8982

Ha egyszer Allah nem akar valamit, akkor mi esendő földi halandók nem sokat tehetünk...

Először a telómon jelent meg egy dühüngő figura, amiikor többszöri próbálkozásra sem sikerült a nehezen bepötyögött hosszú tartalmat elküldeni. Kértek ne menjek sehova, rövidesen visszajönnek. Tényleg visszajöttek, de a tartalomnak annyi...

Váltottam laptopra. Ott az AVG közölte szerényen, hogy újra kell indítani a gépet. Mondtam, shit! - mert én egy finom ember vagyok.

És akkor jöjjön, amit eredetileg mondani akartam.

Közigazgatásilag Szigetmonostor vagyunk, hivatalosan Szigetmonostor-Horány, egymás közt csak Horány.

A macskák az asztalról soha nem kapnak kaját, mert el tudnak kanászodni. Ezt már Jocinál megtapasztaltuk, és sürgősen leálltunk vele. Végérvényesen.

Ami történt, az Palcsika magánakciója volt. Beépített apró gázkromatográfja segítségével megszerezte a kihelyezett rost helykoordinátáit, és a tettek mezejére lépett. Nem fontolva haladván!

Dömmm Creative Commons License 14 órája 0 0 8981
hello26 Creative Commons License 15 órája 0 0 8980

A videó mellett Szigetmonostor olvasható, Te meg mindig Horányt emlegeted - akkor ez hogy van?

Előzmény: johnny37 (8976)
Dömmm Creative Commons License 15 órája 0 0 8979

Johnny, szia,

Palcsika igazán szorgalmas "segéderő".... :-))) 

hello26 Creative Commons License 16 órája 0 0 8978

Plusz mobilitási, autómentes hétvége-akció van, úgyhogy a bringázás abszolút ehhez a stílusosan alkalmazkodó akciójuknak is tekinthető!

Gratula nekik!

hello26 Creative Commons License 16 órája 0 0 8977

Igazán akkurátusan teszi!

Nyilván kapott ő is az ebédből, a rács még őrizte az ízét és az illatát, logikus, hogy ez által még egy kicsit élvezhette!

Jó fej macsek!

johnny37 Creative Commons License 16 órája 0 1 8976

Sziasztok Mindenki!

Húsevő népség vagyunk. Így talán nem meglepő. hogy tarja és csirkecomb volt sopszka salátával. Ittunk hozzá ezt-azt-amazt... :-) Jól sikerült összejövetel volt, és az ifjak is baj nélkül hazaértek a sötétben. Nem először csinálták ezt a túrát, és nagyon élvezik.

Palcsika pedig itt "mosogat", miután könnyelműen egy fatörzsnek támasztottuk a rostot:

https://photos.app.goo.gl/1eH67sD7vqdtUwdh7

Előzmény: hello26 (8975)
hello26 Creative Commons License 17 órája 0 0 8975

Merthogy sokféle finomságot lehet grillezni, és köretnek is többféle kaja passzol.

Előzmény: hello26 (8974)
hello26 Creative Commons License 17 órája 0 0 8974

Jó reggelt, szép vasárnapot mindnyájatoknak!

Ugye meg is mutatod a videót?

Azt még nem mesélted el, milyen kajával vártátok a családot?!

Előzmény: johnny37 (8972)
Dömmm Creative Commons License 18 órája 0 0 8973
johnny37 Creative Commons License 29 órája 0 1 8972

Nincs olyan családtag amelyik ne imádná. Szedik szét őket, pedig nekik is van. És ezek a hitvány cenkek, meg tűrik. Mit tűrik, imádják! Fetrengenek a gyönyörtől, amikor nyúvasztják őket. A szégyentelenjei! 😡

Amúgy tényleg bringával jöttek, és grilleztünk a teraszon. Ajándék idő volt. Utána Palika önként besegített a mosogatásba anélkül, hogy kértük volna rá. Fel is vettem videóra. 😂

Előzmény: hello26 (8971)
hello26 Creative Commons License 1 napja 0 0 8971

Az unokád milyen viszonyban van a macskákkal?

Előzmény: johnny37 (8967)
hello26 Creative Commons License 1 napja 0 0 8970

Mi lesz a menü?

hello26 Creative Commons License 1 napja 0 0 8969

Gondolom,  hétvége és szép idő lévén kinn vagytok Horányban - akkor az szép sportteljesítmény lesz tőlük!

hello26 Creative Commons License 1 napja 0 1 8968

Kivétel nélkül minden macskaféle imád minél magasabbra felmászni, hogy onnan kiválóan belássa az egész terepet.

Előzmény: Dömmm (8966)
johnny37 Creative Commons License 1 napja 0 1 8967

Köszönöm a jókívánságokat a Család nevében.

Azért tudok írni, mert még nem értek ide. Valszeg bringával jönnek - Újbudáról...

Dömmm Creative Commons License 1 napja 0 0 8966

Hááááát, Gilesnél Maya leopárd már 1 hónapos korában prímán meg tudta harapni, meg karmolni Giles családját, mikor fürdették, vagy pl. az ürítésre próbálták rávenni.

Magyarán: az 1 hónapos cica is bőven tud mindenféléket művelni....

Anno-anno a pesti ZOO-ban egyszer tanúja voltam, hogy egy felnőtt fekete párduc lógott ki a ketrecéből a vigyázatlan gondozó miatt - villámgyorsan fent termett a ketrecsor tetején, aztán onnan szemlélte a világot, míg slaggal, erős vízsugárral le nem varázsolták onnan, vissza a ketrecébe.

Szerencsére egyrészt ez kora reggel volt, mikor még nem volt látogató, másrészt nem akart támadni, inkább meglepődött azon, hogyan is került a ketrec tetejére... :-))) 

Előzmény: hello26 (8961)
Dömmm Creative Commons License 1 napja 0 0 8965

Johnny, kedves,

akkor jóóóóóóóó nagy rumli várható Nálatok - szeretetteljes üdvözlet az egész Csapatnak! :-)))

Előzmény: johnny37 (8959)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!