Keresés

Részletes keresés

minerale Creative Commons License 2023.12.15 0 0 3

Van valakinek tapasztalata a Komoder Nova Duo fotelról?

 

Előzmény: minerale (1)
paulinerauw Creative Commons License 2023.12.13 0 0 2

cool

Előzmény: minerale (1)
minerale Creative Commons License 2023.12.08 0 0 1

Élesszük fel a fórumot mert aktuális. A Komoder Nova Duo tablet kezelőszerve nem igazán látható. Valakinek ötlete?

Dalee Sándor Creative Commons License 2018.03.14 0 0 0

 

Illetve egy konkrét kérdés: 

 

Melyik a jobb, az L-pályás masszázsfotelek amelyek masszázs görgői nem csak a hátat, masszírozzák görgővel, hanem lemennek egészen combközépig, vagy jobb a fenéknél a légpárnás masszírozás?

 

Dalee Sándor Creative Commons License 2018.03.14 0 0 topiknyitó

Sziasztok,

 

Nem találtam masszázsfotelekről szóló fórumot, ezért gondoltam ideje nyitni egyet, ahol mindenki leírhatja véleményét, tapasztalatait a már meglévő foteljéről, illetve kérdezhet, érdeklődhet egy konkrét típusról, illetve csak úgy beszélni akar a masszázsfotelekről.

 

Alapvetően én karácsonykor egy pláza folyosóján próbáltam ki egy, pontosabban két széket és rögtön beleszerettem. Elkezdtem nézelődni a neten és szembe találtam magam a masszázsfotelek hatalmas nagy választékával a pár százezer forintostól a kétmillió forintosig. Nézelődve, illetve érdeklődve arra jutottam, hogy igazán nem sok gyártó lehet a piacon a minőségi fotelekből, csak más név, logó alatt árulják sokszor ugyanazt a széket, eltérő árkategóriában.  

 

 

Én 600.000 - 1.000.000 Ft-os kategóriában gondolkozom, van ebben a kategóriában valakinek konkrét tapasztalata?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!