Keresés

Részletes keresés

Niti83 Creative Commons License 2020.06.06 0 0 11

Sziasztok!

Mostanában találtam rá erre a fórumra, mert a Bosnyák.8-ban gondolkodunk lakásvásárláson. Szeretném felvenni a kapcsolatot valakivel, aki elmondaná, hogy pontosan, mi történt a Kék Lagúna házzal, és miért nem ajánlja a bosnyák 8-at. Nemsokára átadják, és jónak tűnik. Ide írjon ha kérhetem. rachele@freemail.hu

GiroGabo Creative Commons License 2019.08.29 0 0 12

IGAZ!!!

Jellemtelen banda! Azt hiszik, hogy ha odébb költözik az iroda akkor már nem ismerjük fel ugyanazokat a lopósokat...

Előzmény: 1321 (10)
GiroGabo Creative Commons License 2019.08.29 0 0 11

Az a "kedves" hölgy Kovács Pányi Tímea.
Egy simulékony és behízelgő stílusú ribanc, aki a Szugló 66. alatti beruházásnál Varga Zsolttal és Fekete Zoltánnal együtt hazudoztak a vásárlóknak. Sétálj át oda és kérdezz meg bárkit, hogy mi a véleménye a ribancról. Köpni fognak egy nagyot. Ha velem futsz össze, akkor én hányok is.
Szóba ne álj vele. Amíg köze van a projekthez, addíg kerüljed el.

Előzmény: Z5522 (9)
1321 Creative Commons License 2019.08.22 0 1 10

 

mar regen nem jelentkeztem, de kedves Z5522 a te erdekedben (az esetleges vasarlas esetén a pénzed eluszik, elveszik) jelentkezem.

 

jol teszed ha a bosnyak utca 8 épitkezést az életedböl kitörlöd és màshol vasarolsz. a tarsasag ugyanaz mint a szuglo 66-nal. természetesen a "nagyon kedves hölgy" is ugyanaz mint  a szuglo 66-nal.  

Előzmény: Z5522 (9)
Z5522 Creative Commons License 2019.06.17 0 0 9

Üdv!

 

Nagyon jó helyen van a bosnyák utcai projekt, már érdeklődtünk is és egy nagyon kedves hölggyel fel is vettük a kapcsolatot. Ezután találtam az oldalatokra, nagyon köszönöm a hozzászólásokat! Elgondolkodtunk, hogy belekezdünk, mert hát itt egy beindult építkezés, bár kicsit döcögősnek tűnik...de ez a legtöbbre igaz ami nem nagy lakópark. Olvastam itt a Szugló utca fórumról is. Esetleg nem tudjátok, volt tulajdonos váltás, vagy ez a hölgy, még az hölgy?

 

Nagyon sajnálom ami veletek történt, ilyennek nem lenne szabad megtörténni. Sajnos van a családban aki szintén rosszul járt és ebben a kerületben van az a beruházás is... Egyszerűen nem értem hogyan maradhatnak egy ilyen eset után továbbra is  a szakmába? Nincs aki ezt kivizsgálja?A hatóság nem csap le az ilyen beruházóra???

 

Az előzményeket olvasva úgy látom, hogy a Bosnyák téren a Rózsavölgyi térnél épülő társasház nem az ő hatáskörük ez szerintetek is így van?

 

Próbáltam nem írni konkrét neveket, cégeket, remélem azért még érthető!

 

 

 

 

dagibogi-malacka Creative Commons License 2018.10.15 0 1 8

Mi is ebbe a projektbe terveztünk beszállni, de másként alakultak a dolgok. Egy másik építkezés kapcsán jobban utána néztünk a beruházónak, az a mögötti személyeknek és úgy ítéltük meg, hogy jobb, ha másfelé nézegetünk. Néhány hete az utcában sétáltam. Az óriási hirdetést kikezdte az idő vasfoga, de azon kivül semmi említésre méltó nem történt a telken. Felveri a gaz, munkának nyoma sincs. 
Nagyon nagy szerencse, hogy nem szerződtünk, pedig remek ajánlatokkal kecsegtettek. Plusz kedvezény, ingyen garázs, ami óvatoságra intett. 

Akkor megfogadtam, hogy csak olyan lakást veszünk, ami valójában is létezik, és nem csak valakinek a fejében, vagy a tervezőasztalon. 

dagibogi-malacka Creative Commons License 2018.10.15 0 0 7

aaaaa

GiroGabo Creative Commons License 2018.07.27 0 0 6

Ott van minden nap a varga ribije, aki asszisztált a Szugló 66 vevőinek becsapásában.

Mindegyik alkalmazott tudta, hogy mi folyik, de a szemünkbe hazudtak.

Persze, mert kellett nekik a pénzünk. De jön a kutyákra (kurvákra) úthenger.
Szép kis banda!!! 

GiroGabo Creative Commons License 2018.05.03 0 0 5

Sajnos jogos!
Ugyanaz a banda, csak pepitában. Naponta bukkannak fel az újabb Kéklagúnás elkövetők.
Persze, most is ugyanazt a jópofát vágják.
Hogy is hívták a varga jobbkezét, azt a kis nyomi csajt?
Megint ott futkos naponta.

Előzmény: 1321 (3)
garazsadmin (X) 2018.04.03 0 0 4

Hirdesse meg garázsát, tárolóját nálunk a) értékesítésre a regisztrációt követő 30 napig, b) bérbeadásra pedig folyamatosan, időkorlát nélkül INGYENESEN! Folyamatosan bővülő kínálat és ezzel párhuzamosan emelkedő látogatói szám!

Garázsát, tárolóját oldalunkon befektetőként is keresik! 

www.garazs.com!

1321 Creative Commons License 2018.03.13 0 0 3

Jol beletalaltal,

ha a bosnyak 8 –ban is ugy dolgoznak mint a szuglo 66 -ban, akkor ebböl olyan haz lesz mint amilyen repa a fagyos földben

 

soha , es megegyszer soha !

majd ha Creative Commons License 2018.03.10 0 0 2

ugy igaz jol irtad, én is küldök valami hasonlot

 

 

"majd ha fagy, hó lesz nagy, répa terem, vastag, nagy"

 

A szólás egy régi gyerekmondóka eleje. Válaszként használjuk a mikor kérdésre, ha azt akarjuk mondani: soha. A teljes szöveg – majd ha fagy, hó lesz nagy, répa terem, vastag, nagy –  ugyanis lehetetlent állít. Fagyos földben, nagy hó alatt semmiféle répa nem terem.

 

a B8 projekt vagy Bosnyák utca 8 Index Forum  -a már volt csak letörülték, a 2018 02.20- án irtakat sikerült megmentenem, 

érdeklödök, vásárlo szándékkal jároknak tanácsolom: járjatok ovatosan nyitott szemmel

üdv. mindenkinek

 

 

B8 projekt - Index Fórum

forum.index.hu › Életmód › Társasházak, lakóparkok › B8 projekt

2018 02.20.

Üdvözlet. Üzenem minden bosnyák8 projekt érdeklődőnek, hogy alaposan járta körbe a dolgokat, gyüjtsön be sok információt, olvasson bele a kék lagúna ház fórumba, vagy személyesen győződjön meg a Szugló u. 66 kivitelezésével kapcsolatban . Ne járjon úgy mint mi 70 vevő. Se pénz se ház.

 

index.hu | Fórum

Fórum »  Életmód »  Társasházak, lakóparkok » 

B8 projekt

A kért topikot töröltük fórumunkról!

 

 

Előzmény: Rashestcoyote (1)
Rashestcoyote Creative Commons License 2018.03.10 0 0 1

vigyázat, nem minden arany, ami fénylik!

Nebáncs!virág Creative Commons License 2018.03.09 0 0 0

Kérek ide h0zzászólásban egy p0nt0s leírást. Mi ez, melyik város, melyik kerület. Épül., létezik, stb. 

 

Cz.atti Creative Commons License 2018.03.09 0 0 topiknyitó

Üdvözlet mindenkinek. Várom a kommenteket a Bosnyák utca 8. Telekkel kapcsolatban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!