Keresés

Részletes keresés

ketni Creative Commons License 2025.09.25 0 0 52

"A miniszterelnök teljes természetességel tesz egyenlőségjelet az elnyomó szovjet megszállás az önként vállalt uniós tagság közé, és odáig hajlítja a valóságot, hogy Brüsszel folytat gyarmatosító háborút Ukrajnában, a megkérdezésünk nélkül. Már nyíltan beszél arról, hogy áprilisban leszámol ellenfeleivel, akikre szégyen, megvetés, sőt a pokol vár."

 

Örüljenek, hogy nem akarja a Dunába lökni őket, vagy felakasztani ahogy a tisza szeretne mindenkit, aki nem olyan hülye mint ők.

Orbánnak mindenben igaza van. Az EU az ellenségünk, tiszta sztálinista duhajkodást rendez Európában.

Áprilisban meg  megszégyenítő vereséget kell mérni az idegen érdekeket szolgáló tiszás zsoldosokra.

Előzmény: pici mici a pók (48)
pici mici a pók Creative Commons License 2025.09.25 0 0 51

Fogadjunk gyávák lesznek tiltakozni!

 

Mar gyalázzak az áldozataikat, es éppen az emlékhelyük kapcsán!

 

https://reformacio.mnl.gov.hu/orokseg/galyarabok_emlekoszlopa_debrecen

https://telex.hu/belfold/2025/09/24/kereszt-debreceni-reformatus-nagytemplom-alapjogokert-kozpont-kampanyvideo

Ez olyan mintha egy nemet szimbólumot raktak volna egy zsinagóga tetejére!

 

 

 

 

 

 

pici mici a pók Creative Commons License 2025.04.26 0 0 50

Kiveve ha szavazt kell, akkor eppen ajtatoskodik egyet a reformatus

  • A TV2 bejelentette, hogy élőben közvetíti Ferenc pápa utolsó útját; a szertartáson Orbán Viktor is részt vesz, és a helyszínen exkluzív interjút ad a csatornának.
  • Az elemző arra hívta fel a figyelmet, hogy a magyar állam képviselőitől eleve elvárható a részvétel a pápa temetésén – máskor is volt már erre példa. Vagyis a kormányfőnek vagy az államfőnek illik jelen lennie ilyen eseményen. Ráadásul Nagy Attila Tibor szerint „diplomáciai szempontból sem lebecsülendő lehetőség kínálkozik”: a világ számos országának vezetője, képviselője jelen lesz, akikkel akár informális megbeszéléseket is lehet folytatni.
  • Természetesen pártpolitikai megfontolás is van a háttérben: nem hagyható, hogy Magyar Péter legyen az egyetlen hazai vezető politikus, aki jelen van a temetésen – Orbánnak is be kell vetnie magát, hiszen szüksége van a katolikus hívők, templomba járók szavazataira

 

 

pici mici a pók Creative Commons License 2025.04.24 0 0 49

Nem szeretik papistakat egyesek...

 

  • Berontott Ferenc pápa gyászmiséjére, és üvöltözni kezdett Magyar Péterrel

 

https://www.atv.hu/belfold/20250424/ferenc-papa-magyar-peter-bede-zsolt/

pici mici a pók Creative Commons License 2025.03.15 0 0 48

 

 

 

nagyon igaz topik. Annyira kedveli hogy mar masolja is!

 

 

Orbán Viktor üzent az áttelelt poloskáknak

 

A legsötétebb uszítás a szabadság nevében

 

Fenyegető hangulatú beszédet mondott a magyar miniszterelnök 2025. március 15-én. Nem egyszerűen elrugaszkodott a valóságtól, helyenként szántszándékkal hajlította ketté azt. Orbán Viktor szerint egy világ figyeli, ahogy kormányával együtt eltakarítja az útjából a szabadság ellenségeit.

 

A miniszterelnök teljes természetességel tesz egyenlőségjelet az elnyomó szovjet megszállás az önként vállalt uniós tagság közé, és odáig hajlítja a valóságot, hogy Brüsszel folytat gyarmatosító háborút Ukrajnában, a megkérdezésünk nélkül. Már nyíltan beszél arról, hogy áprilisban leszámol ellenfeleivel, akikre szégyen, megvetés, sőt a pokol vár.

 

Féregként kezeli magyar ellenfeleit Tőkés püspök a flashjátékban

A játék a politikus EP-választási weboldalán található.  Isten csavaros eszű szolgája a játékban az RMDSZ-es ellenfeleivel küzd meg, akik csótányszerű bogár képében materializálódnak, de kegyeleti okokból cserebogárnak hívják őket.

pici mici a pók Creative Commons License 2025.02.08 0 0 47

nyihihihihi

 

„Puritán, amerikai, protestáns pestis”

 

Békés Márton szerint az Egyesült Államokban minden nagy szellemi felforgatás és forradalom vallási eredetű volt – és valószínű, hogy a woke is ebből indult ki. A woke-ról azt mondta:

az egy tipikus kvéker szemléletmódra épülő, egyenlősítő, haladáselvű, moralista és elitista felfogás.

Azt is hozzátette, hogy ha megnézzük a nagy amerikai egyetemeket, akkor láthatjuk, hogy azok mind protestáns alapítású fellegvárak, utalva arra, hogy történelmileg is az előbb említett gondolkodásmódot közvetítik. A woke tehát nem katolikus jelenség, nem is lehet az, mert a katolikus gondolkodásmód egyszerűen nem képes ilyen típusú radikális társadalmi átalakításokra. Békés kijelentette, hogy a woke egy tipikus lecsupaszított, „puritán, amerikai, protestáns pestis”.

pici mici a pók Creative Commons License 2024.11.23 0 0 46

mert megerdemlik!

Előzmény: pici mici a pók (45)
pici mici a pók Creative Commons License 2024.11.23 0 0 45

https://444.hu/2024/02/29/k-endret-presbiterre-valaszthatta-a-szabadulasa-utan-a-bicskei-reformatus-egyhazkozseg

https://telex.hu/belfold/2024/03/02/balog-zoltan-reformatus-egyhaz-kegyelmi-ugy

 

  • Balog Zoltán, aki ezután úgy fogalmazott, hogy a „reformátusoknál a kutyából is lesz szalonna”. Szerinte a világias gondolkodással szemben pedig az
  • „a keresztény hit lényege, hogy ami piszkos, annak nem az okát kérdezzük, hogy miért piszkos. Azért piszkos, hogy megtisztuljon.”

 

 

„Egyházi tisztségviselők hamisítottak azért, hogy Balog Zoltánt mentsék” – miről szól a Református Egyházon belüli újabb súlyos vád?

 

  • Nagy Gergely Miklós 2024. 10. 29. 06:00 Koszticsák Szilárd / MTI
  •  
  • A korábbi tököli kántor szerint egyházi bírósági határozatot hamisítottak, hogy a Balog Zoltán elleni eljárást rövid úton lezárják. Állítja, több minden is alátámasztja a gyanúját, ezért feljelentést is tett már. Vargha Anikó szerint az ügy egyik kulcsszereplője is elismerte, hogy nem volt semmilyen hivatalos ülés és vizsgálat, amelyről a határozat valahogy mégis megszületett. Az ügy szálait a dokumentumok alapján próbáljuk felderíteni.
  • Okirat-hamisítás történt annak érdekében, hogy a Magyar Református Egyház házon belül tompítsa a Balog-ügyet – ezt állítja Vargha Anikó, aki a vélelmezett hamisítási ügyben már – ahogy arról a hvg.hu is beszámolt – feljelentést is tett a rendőrségen.
pici mici a pók Creative Commons License 2024.08.10 0 0 44

Most mar Bayer kardélre hányt buzik Zsolt is újra nagyon kedveli őket biztos

.

 

Középkori módszerekkel kínozná az olimpiai megnyitó szereplőit az erdélyi református esperes

Pataki István követés 2024.08.08. 20:18

 

  •  Vincze Minya István, az Erdélyi Református Egyházkerület esperese is megosztotta gondolatait a párizsi olimpia megnyitóünnepségének vitatott jeleneteiről. A református lelkipásztor élve kiherélné, megnyúzná és felnégyelné az ünnepség LMBTQ-szereplőit, de előtte még égő parazsat tenne a „lyukaikba”. A elöljáró szerint az olimpián istengyalázást követtek el, korábbi posztjaiban többször is uszított az LMBTQ ellen.

 

 

 

questt Creative Commons License 2024.04.11 0 0 43

A református egyház kifogásolja azt a hangvételt és stílust, ahogyan az elmúlt hetekben róluk beszélnek

 

24.hu 2024. 04. 10. 15:26

 

Megtettek érte mindent, hogy így legyen, sőt a püspök bújtatásával még többet!

pici mici a pók Creative Commons License 2024.03.03 0 0 42

nyugi, lesz itt meg belole NER-bol kiuzott kutyaszalonna, csak nem demokratikus koveri

Előzmény: nagyanyo5:0 (41)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2024.03.03 -1 0 41

Félrebeszélsz megint:DDDDD

Előzmény: pici mici a pók (40)
pici mici a pók Creative Commons License 2024.03.03 0 0 40

Mondod te aki a meg a legbuzosebb movcskost es fost is veded azonnal ha Orban redszeri csinalja?

 

Nyugi, amint Orban megadja a kilovetesi engedely Balogra, te leszel essy-vel az elso aki rajon hogy Orban lelkesze egy Soroslibsiateista ugynok valojaban....

Előzmény: nagyanyo5:0 (39)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2024.03.03 -1 0 39

Még hihetnénk is neked, ha nem mindig a FOS-ban turkálnál, hiteltelen, Soros által életben tartott zugfirkászok:((((

Előzmény: pici mici a pók (38)
pici mici a pók Creative Commons License 2024.03.03 0 0 38

Juj de ciki predikacio a presbiteri ugy utan!!! :-00

 

 

https://telex.hu/belfold/2024/03/02/balog-zoltan-reformatus-egyhaz-kegyelmi-ugy

 

Balog Zoltán, aki ezután úgy fogalmazott, hogy a „reformátusoknál a kutyából is lesz szalonna”. Szerinte a világias gondolkodással szemben pedig az

„a keresztény hit lényege, hogy ami piszkos, annak nem az okát kérdezzük, hogy miért piszkos. Azért piszkos, hogy megtisztuljon.”

pici mici a pók Creative Commons License 2024.02.29 0 0 37

K. Endrét presbiterré választhatta a szabadulása után a Bicskei Református Egyházközség

 

 

  1. https://index.hu/belfold/2024/02/29/k-endre-bicskei-gyermekotthon-reformatus-gyulekezet-presbiter-kegyelmi-ugy-pedofilbotrany/
  2. https://444.hu/2024/02/29/k-endret-presbiterre-valaszthatta-a-szabadulasa-utan-a-bicskei-reformatus-egyhazkozseg

 

Arról, hogy kik lehetnek presbiterek, Viczián Miklós, a Magyarországi Református Presbiteri Szövetség tiszteletbeli elnöke írt. Az Újszövetségből idéz egy erre vonatkozó felsorolást arról, milyennek kell lennie egy presbiternek:

  • feddhetetlennek,
  • megfontoltnak,
  • józannak,
  • tisztességesnek,
  • vendégszeretőnek,
  • tanításra alkalmasnak,
  • nem részegesnek,
  • nem kötekedőnek, hanem megértőnek,
  • a viszálykodást kerülőnek,
  • nem pénzsóvárnak.
pici mici a pók Creative Commons License 2024.02.14 -1 0 36

66 milliard forint kell nekik vagy Balog puspuk?

ibbalogh Creative Commons License 2018.01.26 0 0 33

Nincs mocskosabb állat mudi, mint aventinus, a majomsegg.

RucsacVerde Creative Commons License 2018.01.02 0 0 32

Ááá, csak járatja be a még le nem szedált fikanikkeket, ciki "ősfityeszesnek" mutatkozni 3 hozzászólással :-D

Előzmény: F1 Hierro (31)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.01.02 0 0 31

Sok volt az a szilveszteri pezsgő.

Előzmény: Hegyessy Pál (29)
RucsacVerde Creative Commons License 2018.01.02 -1 0 30

A sokszorosan átírt egyházügyi törvény ismeretében ezt azért gondold át még 1 csilliárdszor ;-)

Előzmény: Hegyessy Pál (29)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.01.02 0 0 28

Azért nemcsak a reformátusokra gondol a kormány. Most akkor mi is van a szektATV-vel?

 

https://index.hu/belfold/2017/12/28/758_milliot_ad_a_kormany_a_hit_gyulekezetenek/

Ludwyg von Czerpaakosschy Creative Commons License 2017.12.31 0 0 27

Volt egy másik, a mai Arcvonások c. műsor vezetőjéhez hasonlóan nagyon sírós hangú, igen vallásos idős műsorvezetőnő, aki az Arcvonásokhoz hasonló szellemiségű műsort vezetett. 2014-ben Prima Díjat és a vele járó 5 millió Ft-ot kapott. Szép honorárium a semmiért, mondhatom.

 

 

Előzmény: Ludwyg von Czerpaakosschy (11)
Ludwyg von Czerpaakosschy Creative Commons License 2017.12.31 0 0 26

Mégis: kíváncsi vagyok, hogy vajon éves szinten hány 10, vagy hány 100 millió Ft-ot kap a közmédiumnak beszállított műsoraiért a Mária Rádió és a Magyar Katolikus Rádió? Ha jól tudom, a zsidó hitéleti műsorokat meg a MAZSIHISZ készíti vagy szakfelügyeli - ugyan mennyiért?

 

 

Előzmény: F1 Hierro (25)
F1 Hierro Creative Commons License 2017.12.31 0 0 25

Nem kizárólag, de az arányokat nem teljesen tükrözik a lakosságon belüli arányukat.

Előzmény: Ludwyg von Czerpaakosschy (11)
F1 Hierro Creative Commons License 2017.12.31 0 0 24

Tudtommal különböző felekezetűre kereszteltette a gyerekeit, de tényleg van köztük olyan, akit Iványi keresztelt.

Előzmény: medve talp (21)
medve talp Creative Commons License 2017.12.31 0 0 23

mi bajod a katolikusokkal?

 

Epp most próbálnak kedveskedni :-))

Előzmény: ibbalogh (22)
ibbalogh Creative Commons License 2017.12.31 -1 0 22

inkább 10 millió református, mint egyetlen gyurcsányista

medve talp Creative Commons License 2017.12.31 0 0 21

Es a gyerekei eredeti vallása mikor kerül sorra?  Azokat (Iványiek) negyon üldözi Orban valamiert, pedig abba keresztelkedtek

 

 

Előzmény: Janulusz (19)
ooloo Creative Commons License 2017.12.31 0 0 20

Általában mindenkit néhány napos korában az akarata ellenére keresztelnek meg valamelyik vallás szertartása szerint. Mihályunknak a református jutott...

Előzmény: Janulusz (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!