Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 -1 0 15

Háthmmm...

Az az 51-es vonalnak momentán a c-szennyezettebb fele.

Ám sajnos ez a jelenség nem vonal-specifikus.

Néha a 3-ason is összeszarja magát az ember, máskor meg, akár késő este, csak emberek utaznak rajta.

Nehéz trendet felállítani.

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.08 0 0 13

Abszolute.

Előzmény: gorex (12)
gorex Creative Commons License 2018.01.07 0 0 12

Amíg létezett a Dzsumbuj, addig veszélyes volt, de azt már évekkel ezelőtt ledózerolták.
Olyan volt ott négy ház, mint amilyenek a Hős utcában is vannak.

Előzmény: Törölt nick (6)
Macskaszemek Creative Commons License 2017.12.30 0 1 11

Köszi a választ! Azóta már mentem is párszor az 51-es villamossal, tényleg nem olyan vészes! :)

Előzmény: szega (10)
szega Creative Commons License 2017.12.17 0 1 10

Én akkor fotóztam sokat a villamost, amikor még 30-asnak hívták, és a Dzsumbuj még bőven állt. A Gubacsi nem épp szívderítő, de nem mondanám veszélyesnek, Erzsébet pedig érezhetően jobb.

Előzmény: Macskaszemek (9)
Macskaszemek Creative Commons License 2017.12.16 0 0 9

Az igaz, hogy már sok éve itt vagyok, de topikot még nem nyitottam. :D Viszont akinek még van tapasztalata az 51-es villamossal kapcsolatban, az bátran írja le. 

Előzmény: seven update sorbi (8)
seven update sorbi Creative Commons License 2017.12.16 0 0 8

"Nem értem, mi folyik itt"

 

:D

 

(Veterán létedre még sosem topikoltál? Minden topiknyitásnál ez megy, nyugi. :) )

Előzmény: Macskaszemek (4)
Macskaszemek Creative Commons License 2017.12.15 0 0 7

Köszi szépen a választ!

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.15 0 0 6

Üdv! Abszolut nem veszélyes. Igaz, hogy a Mester utcai szakaszon képesek utazni érdekes elemek, ennek oka főleg a ferencvárosi SZTK. De éppen a Külső Mester utcai részen totál nagy nyugi van, lévén, hogy pont nem lakik ott senki, csupa jól őrzött és egyre több jobban kinéző telep van arra. Az a környék pár éven belül takaros iroda-negyed lesz, persze valami ipar marad. Ezt keresztirányból, a Gubacsi útról is (54-55 busz) megerősíthetem. Na, amikor a vili a Határ útról ráfordul a Török Flóris utcára, onnantól megint lehet pár "vicces" arc, de továbbra sem vészes. Másrészt ne feledd, a villamoson sosem vagy egyedül! :)

Előzmény: Macskaszemek (-)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.12.15 0 0 5

:-D

 

A lényegi kérdésre: a 99-es busznál biztosan jobb. 

 

Ha fel mernek rá szállni az ellenőrök, akkor túl nagy baj nem lehet... :) 

 

 

Előzmény: norbee601 (1)
Macskaszemek Creative Commons License 2017.12.15 0 0 4

Nem értem, mi folyik itt, légyszi maradjunk a témánál. Köszi!

dave_dömper Creative Commons License 2017.12.15 0 0 3

Off

Amúgy a Hős utca környékéről is szokás azt mondani, hogy a város legfertőzöttebb - legveszélyesebb

helye rendőrségi szempontból. Én például rendszeresen utazom az 1-es villamossal arrafelé és éppen

a Hős utcai megállónál szoktam fel-, és leszállni. Egyetlen alkalommal sem tapasztaltam a villamoson

sem és a megálló környékén sem semmiféle "rendetlenséget - rendbontást.

On

dave_dömper Creative Commons License 2017.12.15 0 2 2

Csak "0" - zott, ha nem vetted volna észre. Errefelé ez helyi specialitás és majdnem kötelesség.

Előzmény: norbee601 (1)
norbee601 Creative Commons License 2017.12.15 0 0 1

Na jó, most lebuktál :D

 

Kinek a trollja vagy?

 

Az az ostoba vénasszony mit keresne a tömegközlekedés topicon? :D

Előzmény: püfffneki (0)
püfffneki Creative Commons License 2017.12.15 -1 0 0

Sajn0s, s0sem jártam arra.

 

Előzmény: Macskaszemek (-)
Macskaszemek Creative Commons License 2017.12.15 -1 0 topiknyitó

Sziasztok! 

 

 

 Az 51-es villamos tényleg olyan veszélyes, mint amilyennek mondják?

 

Ugyebár a budapesti 51-es villamosról van szó, Mester utca/Ferenc körút és Nagysándor József utca között jár, közben végigmegy a Gubacsi úton és olyan hírhedt utcákat érint, mint Illatos út, Kén utca, stb. Igaz, az elmúlt években lebontották az Illatos út sarkán álló Dzsumbujt. Viszont attól még mindig kihalt, lepusztult iparnegyed az egész környék és úgy hallottam, hogy nem veszélytelen ezen a járaton utazni, rengeteg a rosszarcú, kötekedő alak. Még valami... a Gubacsi úton leszállni villamost fotózni abszolút felejtős? Milyen a pesterzsébeti szakasza a villamosnak? Az biztonságosabb valamivel?

 

 

Van valakinek valami tapasztalata az 51-es villamossal kapcsolatban?

 

 

Előre is köszi a válaszokat!

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!