Keresés

Részletes keresés

Cavalcade Creative Commons License 2020.12.28 0 0 401

Hát akkor kotródj innét.

Előzmény: nagyanyo5:1 (400)
nagyanyo5:1 Creative Commons License 2020.12.28 0 0 400

Akkor jönne el végre a szabadság, az igazi:)))) Talán még vélemény- és szólásszapaccság is lenne!!!!

Cavalcade Creative Commons License 2020.12.25 -1 0 399

De azért a segíjkét addig is küldjék ugye?

Előzmény: Törölt nick (398)
martinaxe7 Creative Commons License 2020.12.13 0 0 397
újendi Creative Commons License 2020.12.13 0 0 396

az biztos hogy így lesz, aztán majd rossz lesz, és visszalépünk, aztán megint rossz lesz és kilépünk. az egész történelem erről szól.

Előzmény: bloody rain (395)
bloody rain Creative Commons License 2020.12.13 0 0 395

A legpontosabb kifejezés rá amit ki tudtam találni:  így lesz.    Kb 15 éve erre készülök.

Előzmény: újendi (394)
újendi Creative Commons License 2020.12.13 0 0 394

hány hónapra becsülitek az időt amennyi idő alatt a bulvárviktor meg tudja fordítani a magyar közvéleményt?

szerintem 1 év alatt kb 90%-ról 60%-ra le tudja vinni az eu-pártiságot

újendi Creative Commons License 2020.12.13 0 0 393

haha és íme, itt az új: "VISZLÁT BRÜSSZEL". ezzel habony azt sugallja bele a népbe, hogy kezdjenek elgondolkodni a huxit-en

 

Cavalcade Creative Commons License 2020.12.08 -1 1 392

Lépjetek.

Mi maradunk európában.

Előzmény: kalászos (390)
gccccci Creative Commons License 2020.12.08 0 0 391

Neki egyetlen népszavazás fontos. A 4 évenkénti. Arra azért mindig sikerül összeterelnie a nyáját. Kis hazudozással igaz.

Előzmény: bromboveri (388)
kalászos Creative Commons License 2020.12.08 -2 2 390

Lassan megdolgozik Brüsszel, hogy lelépjünk, ilyen társaságban nem szabad a magyarnak továbbra is  csicskáznia!

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.12.07 -2 0 389

Gondolod, hogy rászorul???????

Előzmény: bromboveri (388)
bromboveri Creative Commons License 2020.12.07 -1 1 388

Magyarország uniós tagságának megerősítésére vonatkozó népszavazást Orbán nem mer kiírni, mert csak azért is tömegek jönnének szavazni, hogy megismerje végre Orbán a magyarok Istenit.

Egyébként semmilyen lényeges témájú népszavazást nem mer kiírni.

Előzmény: nagyanyo5:0 (384)
Gázos_Gaz Creative Commons License 2020.12.07 -1 1 387

Mivel a magyar emberek nagy része csak az eu miatt érzi kis mértékben magát és vagyonkáját biztonságban, így bizony sorban fognak állni, hogy szavazhassanak.

Előzmény: nagyanyo5:0 (384)
Leonid Ász Creative Commons License 2020.12.07 -1 0 386

Népszavazási kérdés:

 

Akarja e ön hogy a fideszcsürhét úgy ba@sszuk ki az EU ból mint macskát szarni?

 

 

Előzmény: nagyanyo5:0 (384)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.12.07 -3 0 384

Gondolod???:

Népszavazási kérdés:

- Akarja ön, hogy Mo. az € tagja maradjon?

A szavazás érvénytelen a 40%os részvétel miatt és 2 év múlva:

- Diófán fütyül a rigó, kívül lenni jaj, de jó:DDDDD

Előzmény: dominico (383)
dominico Creative Commons License 2020.12.07 -1 0 383

Pici Viki ezt, népszavazáson elbukná.

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.12.07 -1 0 382

Annál is inkább, mert belőletek ott is van bőven, Temzét lehetne rekeszteni, a tengerár ellen!!!!

Előzmény: Moorenbrunn (381)
Moorenbrunn Creative Commons License 2020.12.07 0 0 381

Háromszög?

Azt gondoltad, az angolok hozzád hasonló népségre kíváncsiak?

Előzmény: nagyanyo5:0 (380)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.12.07 -1 0 380

Anglia-Lengyelo.-Magyaro. 3szög!!!! Ha derékszögű, akkor a2+b2=c2

bloody rain Creative Commons License 2020.12.04 0 0 379

Ezzel semmi gond nincs, derék és zömében indiai munkavállalót ismerek akinek ez zökkenőmentesen működött, ráadásul aki már ott van és dolgozik annak mindez egyszerűbb, ha pedig a családban van EU állampolgár mert például megszerezte azt, a többi családtagja az EU szabályok miatt feltétel nélkül tartózkodhat az EU területén - az én családomban is van így nem EU állampolgár. 

A probléma nem az hogy  másokkal mi lesz, hanem veled, velem mi lesz, azaz mindig személyesen merül fel - ebből a nézőpontból nem az a probléma hogy Magyarország EU tag-e, hanem hogy mi magunk EU tagok vagyunk-e személyesen. Volt rá 16 évünk hogy ezt személyesen bebiztosítsuk magunknak.

Előzmény: Leonid Ász (376)
Leonid Ász Creative Commons License 2020.12.04 -2 0 378

Tehát mégegyszer: mihez is kezdenél a munka nélkül maradt milliónyi magyarral?

Előzmény: Polmen (377)
Polmen Creative Commons License 2020.12.04 0 0 377

Hamar lángra kapna a Parlament.

 

 

 

A teljes ellenzék a parlamentben Gyetyalángra gondoltál?!

Előzmény: Leonid Ász (367)
Leonid Ász Creative Commons License 2020.12.04 0 0 376

Nem fogják fel hogy szabad munkavállalás csak az EU-s tagok állampolgárainak jár.

Ha nem vagy EU-s polgár együtt kezelnek a paki, török, afrikai munkát keresőkkel mikor a munkavállalási engedélyt megkéred.

Előzmény: bloody rain (370)
panthera nera Creative Commons License 2020.12.04 0 0 375

tutti hogy nem a csuti dönti el

 

magyaroknak nem szabad kilépni, mert egy kereskedelmi embargot kockáztatnának

 

de az EU pár éven belül szét fog esni és szabadok lesztek.

Előzmény: Leonid Ász (356)
Flower2000 Creative Commons License 2020.12.04 0 0 374

Csak azt felejti el, hogy Nagy-Britanniának az USA a szövetségese, azért kapnak vakcinát hamar, minket meg utál Biden miután oly módon viselkedtek politikusaink vele mint egy kutyával.

Előzmény: Leonid Ász (349)
Leonid Ász Creative Commons License 2020.12.04 -1 0 373

Nyugati multik magyarországi beruházásai.

Szerinted melyik multi vállalná be az EU 16%-os vámját ha pl. szlovákiában vám nélkül legyártathatja?

Előzmény: Polmen (369)
_fagyis_ Creative Commons License 2020.12.04 0 0 372

Igen,ezt nem élné most túl a Fidesz. 

Előzmény: Leonid Ász (367)
_fagyis_ Creative Commons License 2020.12.04 0 0 371

Ilyen népszavazáson 60 % feletti részvétel lenne, 80+% igen szavazattal rohamnyugdíjas.

Előzmény: nagyanyo5:0 (352)
bloody rain Creative Commons License 2020.12.04 0 0 370

Egyszerűnek egyszerű lenne, kibaszás is lenne Orbánnal is meg a küldött emberekkel is, de semmi érdekük, hiszen azért dolgoznak ott mert van mit csinálni, adót fizetnek, építik az országot ...stb. Az élősködő semittevőket van érdekük elzavarni, akik kizárólag a jobb szociális rendszer miatt települtek oda.  Dolgozni ma is lehet nem EU államokban is, nem feltétel hogy egy nyájba tartozzon Magyarországgal, meg fordítva is ahogy temérdek indiai, kínai és török is él és dolgozik az EU-ban. Tehát amire visszaküldésre lehetne számítani, az a társadalom alja, a zömében semmire nem képes emberek.

Előzmény: Leonid Ász (363)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!