Sziasztok!
Teraszunkat szeretnénk WPC burkolattal lefedni. Véleményeket szeretnék hallani, akinek ilyen van. Megbízható forgalmazót, kivitelezőt is ajánlhattok. Köszönöm előre is!
Köszönöm szépen a választ. Hát most elbizonytalanodtam "színügyileg". :) Tölgyfa színűt szeretnénk, vagy hasonlót. De, hogy kifakulhat rózsaszínűre, erre nem is gondoltam. Mindenféleképp jobb minőségűt kell választanunk. Esetleg ötlet? Megbízható kivitelezőt tudtok?
Van, amelyik nagyon veszti a színét. Ezekre nem vállalnak garanciát. Úgy van a legtöbb forgalmazónál, hogy 10 vagy akár 20 év garanciát adnak, de kizárhatják a színgaranciát. Ahol vállalják, ott is egy-két árnyalat halványodást kikötnek, de nagyon nem mindegy, hogy rózsaszínűvé fakul, vagy megtartja közben a színét.
A másik sarkalatos kérdés az alátámasztás. 30-35 centinként kell, kötelezően. Az anyag kibírna fél méter áthidalást is, de akkor is ugrik a garancia, tönkre is mehet (állítólag).