Keresés

Részletes keresés

m54-b Creative Commons License 2017.11.21 0 0 116

Előzmény: m54-b (115)
m54-b Creative Commons License 2017.11.21 0 0 115

"A piszoárhoz pedig technikai okok miatt úgyis csak a férfiak sorakoznak (plusz a takarítónő)."

 

Tévedsz!

 

 

LadyP pisitölcsér

Előzmény: bloody rain (106)
kiswakond Creative Commons License 2017.11.20 0 0 114

Mindig is előttünk jártak :)

Előzmény: BaSand (110)
baculum Creative Commons License 2017.11.09 -1 0 113

"politikust több melegjogi szervezet ünnepelt"

 

 

azért mert herma, még nem biztos, hogy homár:-))

Előzmény: F1 Hierro (112)
F1 Hierro Creative Commons License 2017.11.09 0 0 112
baculum Creative Commons License 2017.11.09 -1 0 111

A nukleáris meghajrású anyahajó forró vize nem elég nekik a zuhanyzáskor:-)

Előzmény: BaSand (110)
BaSand Creative Commons License 2017.11.09 0 0 110

Az Egyesült Államok hadserege most arra készíti fel a seregben szolgáló nőket, hogy ezentúl nyugodtan zuhanyozzanak együtt a férfiakkal. Mindezt a transzszexuálisokkal való együttéléshez kapcsolódó kiképzés részeként várja el katonáitól a hadsereg.

 

https://888.hu/article-a-gendersemlegesseg-jegyeben-kozosen-zuhanyozhatnak-a-ferfiak-es-nok-az-amerikai-hadseregben

baculum Creative Commons License 2017.11.09 0 1 109

mondom én hogy baj van, de nem hiszitek el :-)

itt olyan aknák vannak elhelyezve hogy csak na :)

Előzmény: ötmilliárdkevés (105)
Ha Jóska3 Creative Commons License 2017.11.09 0 1 108

Németország bevezetik a harmadik nemet

 

 

Szerencsére tudjuk, hogy ez a "harmadik nem" nem azonos a 2006-os népszavazáson elért 3,3 millió NEM (szavazat)

Kerepessy Jenő Creative Commons License 2017.11.08 0 1 107

Egy új nem Németországban vagy 1500 új NGO-t el tud tartani.

bloody rain Creative Commons License 2017.11.08 0 2 106

Nem tudom hol van az a "nálunk", de ez a történet Németországban játszódik amely egy szuverén állam aki annyiféle  klozettot épít amennyit akar. Ha No-ban élnék lehet hogy megzavarna a választék bősége, de talán háromféle között még bírnék dönteni. Nemrég érkeztem Magyarországra, Ferihegyen bementem hugyozni (a férfi wécébe!), erre a takarítónő rámszól a szomszéd piszoár mellől, hogy "ne oda hugyozzon mert el van dugulva ... bár ha már elkezdte..."  ... mire mondom, hogy hála az Úrnak még nem kezdtem el, és átléptem az általa ajánlott helyre.  Ebből is látszik a klozettok nemi alapon való felosztásának nevetséges kispolgári  kulturális háttere - tulajdonképpen jelentőségét vesztett megkövült szokás, hiszen mi történt? ... egy szakmában tapasztalt hölgytől kaptam gyakorlatias helyszíni útmutatást. Mert hát mit is érdekel engem ha a fülkébe egy nő megy be vagy mit ha egy férfi, ugyanazt teszik ott bent és a sorsomat egyik sem befolyásolja. A piszoárhoz pedig technikai okok miatt úgyis csak a férfiak sorakoznak (plusz a takarítónő).

A magam részérő akkor is boldog vagyok ha egyetlen féle wc van, de elérhető távolságban.

Még egy fontos megjegyzés Arto Paasilinna finn író tollából:  Egy nemzet kultúráltságát a közvécék állapota tükrözi a legjobban.  

Előzmény: kiswakond (100)
ötmilliárdkevés Creative Commons License 2017.11.08 0 1 105

Télleg waze. A rokkantakról egészen elfeledkeztünk.Azoknak külön budi kell. az eddig 2x53. Egyenlő 106. And counting...

Alakul ez. Érdekes lesz minden közintézményben kialakítani az infrastruktúrát...

Előzmény: baculum (103)
kiswakond Creative Commons License 2017.11.08 0 1 104

Szinte látom, te már nyalogatod a szádat :)

Előzmény: Aurelius Respectus (101)
baculum Creative Commons License 2017.11.08 -1 0 103

khm...

a negyediket... mivel az akadálymentesítettet is átnyomták :-)))

 

na várjatok vaze :-))

mijazhogy a ffi és a női rokkantak azonos WC-re kell járjanak?

:-)))

vagy mostantól a kerekesszékesek :-))) együtt lesznek kénytelenek a hermafroditákkal wc-zni?

:-)

 

 

Előzmény: bloody rain (96)
kiswakond Creative Commons License 2017.11.08 0 1 102

:)

Előzmény: ötmilliárdkevés (99)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2017.11.08 -1 0 101

végén még komoly támogatása lenne az ötletnek :))

Előzmény: kiswakond (97)
kiswakond Creative Commons License 2017.11.08 0 2 100

Nálunk nem  szokás +épiteni magunknak klozettot+ hanem követeljük a kormánytól, az eégszségügyminisztertől, a területi képviselőtől, meg ki tudja még kitől. Nem ugy mennek a dolgok, ahogy te leirod

 

Előzmény: bloody rain (96)
ötmilliárdkevés Creative Commons License 2017.11.08 0 1 99

 

Igen, ezt én is hallottam, mi lenne, ha követelnék, hogy a benzinkutnál 54 féle mosdót állitsanak fel?

 

Fasza lenne. A lassabban mérlegelők nagyja behugyozna, mire kiválogatná a neki megfelelő budit.

 De ez még csak a demokrácia csírája.

Ki tudja hány gendersarjadék alussza még csipteróza álmát a benzinkutak budijaiban és álmodik egy szebb jövöt ,midőn aleges legkisebb genderkirályfi is megtalálja majd a neki passzoló budit, ahova végre felemelt fővel járhat majd üríteni.

Előzmény: kiswakond (67)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2017.11.08 0 1 98

Eleddig nem volt harmadik nem tudomásom szerint az anyakönyvezésnél, tehát ez egy új kezdeményezés. De abban egyetértünk, hogy hülyeség.

Előzmény: baculum (95)
kiswakond Creative Commons License 2017.11.08 0 1 97

Ja, hát ha ugy vesszük. Bár szerintem az is ártalmas. Az emberek vérszemet kapnak és egymás után felajánlják az anyósukat a kiváló cél érdekében, netán a feleségüket

 

Előzmény: Aurelius Respectus (94)
bloody rain Creative Commons License 2017.11.08 0 0 96

" de mi lesz, ha tényleg 52 féle verzió bontakozik ki"

 

 

Kétségtelenül érdekes elméleti kérdés az 52 (mhasonlóan hogy mi lenne ha két fütyim lenne), de gyakorlatias értelemben 3 verzió fog létezni. Ez nagyjából hasonló mint a mostani kétnemű klozett, ami tulajdonképpen gyakorlatiasan marhaság, de ha már így szoktuk meg ez van. Ugye az is egy megoldás, hogy követelik a harmadik klozettot de nem kapják meg, meg az is hogy építenek maguknak egyet és odajárnak.

Előzmény: kiswakond (89)
baculum Creative Commons License 2017.11.08 0 0 95

nevezheted úgy, ha új paragrafust kapott:-)

 

hogy egy beteg dolog, az bizonyos a nulladik pillanattól :-)))

 

Előzmény: fák, juh, madár2 (88)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2017.11.08 -1 0 94

hát, ha valaki önkéntesen ajánlja fel a testét erre a célra, elvileg egy liberális nem tiltakozhatna

Előzmény: kiswakond (91)
kiswakond Creative Commons License 2017.11.08 0 1 93

Lehet, hogy most még nem, de az okos ember előre gondol a jövőre, és nem engedi ki a kezéből azokat  a dolgokat, ami a jövőben megzavarhatják

Előzmény: bloody rain (90)
baculum Creative Commons License 2017.11.08 0 0 92

igen, mert nem olvastam el a cikket.

elismertem.

:-)

azt írtam, hogy az eredeti törvény kiterjesztése lehet

 

:-)

képzeld, nem tudod, és neked nyomja egy ilyen kolléganő a mellét:-))), te meg megmolesztálod :-)

 

Előzmény: fák, juh, madár2 (87)
kiswakond Creative Commons License 2017.11.08 0 1 91

Hát  azt nem hiszem, hogy a kanibalizmus nem árt. Majd akkor mondd ezt, ha a lábszárcsontodat ropogtatják

Előzmény: Aurelius Respectus (86)
bloody rain Creative Commons License 2017.11.08 0 0 90

Nem az engedélyezésről van szó, az már megtörtént. Arról van szó, hogy mit jelent ez az én számomra gyakorlatias értelemben. Mergváltoztatja az életemet vagy nem? 

Előzmény: Aurelius Respectus (86)
kiswakond Creative Commons License 2017.11.08 0 1 89

Ez nem ilyen egyszerü, kedves bloody rain, ahogy Mr.  Twelvetrees mondaná : Hopva vezetne ez? Ez  az egy tétel nem érdekes, de mi lesz, ha tényleg 52 féle verzió bontakozik ki, egységbe tömörülnek, követelik a jogaikat, a külön szobát a kórházakba, külön mosdót a repülőtéren , ötvenkettőt.  Nem az az egy bejegyzés az érdekes, hanem az elvek

 

Előzmény: bloody rain (83)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2017.11.08 0 0 88

Nem teljesen. Ugyanis nem egy meglévő törvény kiterjesztése, hanem egy új és más törvény.

Előzmény: baculum (85)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2017.11.08 0 0 87

Nem biztos, hogy minden hermafroditának üresen állt a nemi megjelölése. Most megváltoztathatja ha akarja.

Egyébként te arról beszéltél, hogy a születéskorira vonatkozik csak.

Egyébként a cikk arról szól, hogy most akarják bevezetni a harmadik nemet, tehát eddig nem volt ilyen.

Előzmény: baculum (84)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!