Keresés

Részletes keresés

Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 2018.03.09 0 0 4

Na, hát eddig bírta:)

Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 2017.10.28 0 0 3

Meg az is érdekelne, hogy hogyan valósítható meg nagyobb fájlok átvitele (mondjuk letöltött 3d film) egy laptop, és az androidos kütyü között, egy routeren lógnak.

Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 2017.10.24 0 0 2

Maga a tv egy 2012-es LG, eredetileg volt rajta youtube funkció, meg webböngésző, szóval okos tv volt a maga idejében, de már elmaradtak a frissítések, és végül megszűnt a youtube funkció is. Ezért vettem az androidos boxot, tök jól  működik. Ha 3d filmet nyitok meg rajta, hdmi-n tök jól működik, szóval ilyen kompatibilitási probléma nincsen. Én ajánlom másnak is, ebayen nem volt 20 rongy, szerintem nagyon megéri az árát.

Csak arra vagyok kíváncsi, hátha valaki használ ilyet, ismeri a fifikáit, meg ilyenek:)

Pl hogy lehet a kodit olyan klasszul beállítani, ahogy a tesztvideókban mutat?

Nem tudom, hogyha fixen lógna rajta egy hdd, akkor az automount mennyire működik? mindig felcsatolná a rendszer, vagy minden egyes bekapcsolás után nekem kell megadni, hogy a kodi hol találja a filmeket, melyik eszköz melyik mappájában?

Előzmény: nyman (1)
nyman Creative Commons License 2017.10.23 0 0 1

Beleneztem egy teszt videoba, meg megneztem a specifikaciot.

Jonak tunik. 

1-2 eve nezegettem, hogy mivel lehetne a nem okos TV-t feljebb tuningolni. Igazabol amire nekem kellett az a youtube videok es a filmek. A TV-m USB-rol DLNA szerverrol is le tud jatszani, de a Plex funcioit nem kezelte a DLNA kivetlevel. 

Akkor a Chromecastra "szavaztam" es a fentiekrol egeszen jol mukodik. Geprol, telefonrol kikuldheto a tartalom.

Az Androidos egyseg azert szelesebb lehetosegeket ad, a kerdes, hogy kihasznalod-e.

Az okosTV-t hasznalo ismeroseim is jellemzoen csak a youtube-ot hasznaljak. Probaltam okosTV-ket itt ott, de ezek lehet az olcsobbak voltak, mert kinszenvedes barmit is csinalni. Lehet ilyenhez is jobb, mert a gyartok kisporoljat a ram-ot, normalis processzort stb.

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (-)
nyman Creative Commons License 2017.10.23 0 0 0

Mennyi lesz tole a TV IQ-ja? "0"-a?

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (-)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 2017.10.23 0 0 topiknyitó

Egy H96Pro+ került a birtokomba, de bármilyen más androidos okosítót meg tudunk itt beszélni. Ha valakinek van ilyen, s már jól kiismerte a kütyük csínját-bínját, írhat jó tanácsokat, engem speciel a kodi érdekel elsősorban. Terveztem, hogy az egész cuccot beleapplikálom egy kiszuperált dvd játszóba, hogy jól mutasson a hifitorony tetején, tehát az egyik usb portot le is foglalnám egy 1Tb-os 2.5"-ös merevlemezzel. Ha fésőbb a sorozatok, képek, miegymás miatt hízna az adatmennyiség, láttam 4Tb-os merevlemezt is ilyen méretben. Vajon azt is kezelné a rendszer?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!