Keresés

Részletes keresés

johnhank1109 Creative Commons License 2023.09.15 0 0 22

Hey there, fellow website owners! 👋 I've been working on my website recently, and I've realized the importance of optimizing it for SEO. Check out my website at:  Donysterling.co.uk, Glitzstorm.com, Donysterling.com

 

 and let's share tips and tricks on how to boost our SEO game. Together, we can climb the search engine rankings and reach a wider audience! 💪 #SEO #WebsiteOptimization

seoelemzés Creative Commons License 2023.03.24 0 0 21

Ez a legújabb ingyenes SEO elemő platform magyarországon. Végre egy magyar nyelvű weblap elemző. https://seoelemzes.com/

hwellkft1 Creative Commons License 2023.01.27 0 0 20

Amennyiben keresőoptimalizálásban kellene segíteni szívesen segítünk keressetek meg minket. 

Sok esetben egy-egy ingyenes tanács is hatalmas segítség, hiszen aki nincs nap mint nap benne a folyamatokban elakadhat könnyen.

crawlingaround Creative Commons License 2022.11.04 0 0 19

Ha online anyagok, akkor a fórumokon kívül Neil Patel vagy Avinash Kaushik anyagait ajánlom, igazán hasznosak. Viszont azt gondolom, hogy egy megbízható SEO ügynökség bevonása is szükséges az ilyen problémák esetén. 

Borembukkk Creative Commons License 2022.02.11 0 0 18

A hiba világ jelenség és elég általános. Különböző trükkökkel lehet rajta segíteni, de itt a labda a google-nél van. 

Előzmény: tiborsas (17)
tiborsas Creative Commons License 2021.11.19 0 0 17

Sziasztok! Ilyen még nem fordult elő velem az elmúlt 15 évben Van egy oldal, amivel semmi komoly hiba nincs, és mégsem jelenik meg a Google indexek között. A googletől kértem az oldal indexelését már több mint egy hete, (bár van sitemap.xml is), és mindent rendben talált, indexelhetőnek találta - és még sincs indexelve. A site-ról egyik oldal sincs indexelve! Tudnátok segíteni megtalálni az okát? A robots.txt engedi a feltérképezést. Az oldal: okosora.online   Előre is kösz a segítségért. Tibor

 

Borembukkk Creative Commons License 2021.09.20 0 0 16

Az a gond, hogy egy ilyen kulcsszóra első helyre kerülni iszonyat sok munka, idő és pénz. Tehát nem feltétlenül azt látod itt, aki a legjobb, hanem azt, aki a legtöbbet áldozta rá. Ebből kifolyólag valószínűleg a legdrágább szolgáltatást fogod igénybe venni. Ráadásul, ha ezt úgy érték el, hogy "megvették a világ összes linkjét", akkor nem is lesz sikeres a projekt rövidtávon, mert ehhez évek kellenek. Rengeteg nagyon jó szakembert ismerek, akik nem hirdetik magukat, nem seózzák a saját oldalukat, mert ajánlás alapján vállalnak munkát. 

 

Előzmény: molnaristvanmoli (4)
Bencuc Creative Commons License 2020.09.22 0 0 15

Valakinek van arról tudomása, hogy ha szolgáltatói szinten blokkolva van egy weboldal, akkor ha csinálok arról egy másolatot és megjelentetem másik domain-en, úgy, hogy canonical tag-gel jelzem a Google-nek hogy annak a bizonyos blokkolt oldalnak a másolata, akkor a szolgáltató rendszere ezt azonnal kiszúrja a tag alapján, vagy nem, és elérhető lesz a másolt oldal? Tudom nem 100% SEO kérdés, bocs...

antikaotika Creative Commons License 2019.08.19 -1 0 8

Sok minden döntheti el, hogy ki a jó SEO szakértő. Van, aki saját magát építi, van, aki mások projektjeit. Érdemes referenciát kérni keresőoptimalizálásról. Az enyém: SEO szövegírás referencia

molnaristvanmoli Creative Commons License 2019.02.04 0 0 4

Szia!

 

Én személy szerint több blogot is olvasok, nemzetközit és magyart is.

 

Nekem van egy olyan "módszerem", hogy rákeresek Google-ben, hogy keresőoptimalizálás (vagy SEO), és amelyiket először adja ki a Google Keresés a találatok között, ő valószínűleg érti a dolgát, hiszen ez egy nagyon-nagyon kompetitív kulcsszó, amire tényleg csak a legjobbak képesek az első helyek egyikére jutni.

 

Így lényegében már bizonyítottan látod - tehát nem kell fórumokat bújnod, hogy akit találtál, vajon tényleg jó-e :)

bonsaifacska Creative Commons License 2018.10.09 0 0 2

Ha szeretnél többet megtudni a keresőoptimalizálásról az alábbi blogot ajánlanám:

 

https://seomagus.hu/blog/

Borembukkk Creative Commons License 2017.12.06 -1 0 1

Gondolom több top 1 helyezésed van mint nekem, ha már így ki tudsz oktatni. :)

 

Elsüllyedt topikkal nem akartam foglalkozni, ennyi az egész. Valamiért az nagyon félre ment és így tűnt egyszerűbbnek. Nem tudom, azt ki milyen szándékkal hozta lére, nekem ezzel az a szándékom, hogy lehessen akár kezdőknek is kérdezni és ne legyen benne "magasan ülök a lovon használd a keresőt" típusú hozzászólás. 

 

De hogy legyen valami érdemi infó is, keresek vendégblogoláshoz partnereket a következő kategóriákban:

 

Fitness, életmód, egészség, divat, sport, diéta, fogyókúra edzés tippek, wellness programok. Nálam egyelőre ingyenes a megjelenés, csak viszont linket kérek, ha te is akarsz bele linket. Alapvetően ezt tudom felajánlani: Fitness Fiesta Magazin de ha érdekes, van több weboldal, ahol van lehetőség vendégblogolásra a témakörben. 

 

Vannak még blogjaim online marketing, weboldal készítés, linképítés, munkaerő piac, lakberendezés, építkezés témakörben. Itt is lehet ingyen írni, de kérek viszont publikációs lehetőséget. szerintem win-win szituáció.

 

Ha kérdezni akarsz, vagy értelmes együttműködés miatt felvenni velem a kapcsolatot, itt tudsz elérni: Seo tanácsadás, keresőoptimalizálás

És mielőtt nekiállnánk egymás weboldalait minősíteni, megjegyzem, nem vagyok megelégedve a sajátommal, de szerencsére van annyi munkám, hogy ne érjek rá vele túl sokat foglalkozni. A cél az, hgy találjunk együttműködő partnereket, azaz legyen win-win a végeredmény.

 

Előzmény: Wim Wendorf (0)
Wim Wendorf Creative Commons License 2017.10.17 0 1 0

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9102047&la=142665180

 

Még keresni se tudsz, de SE0-val akarsz foglakozni?

Borembukkk Creative Commons License 2017.10.17 0 0 topiknyitó

Rögtön ki is nullázom. :)

 

Nem láttam itt ilyen fórumot, pedig szerintem van rá igény. Jómagam SEO tanácsadással is foglalkozom, ha tudok válaszolok a kérdésekre. Lehet itt szakmázni is, hiszen a seo empirikus úton tanulható csak. Legalábbis én még hivatalos tanfolyamot nem láttam, amit a google ajánlott volna. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!