Keresés

Részletes keresés

elterito Creative Commons License 2023.09.14 -1 1 28

Ez nagyon jó hozzászólás volt!

Előzmény: Men-talista (26)
Men-talista Creative Commons License 2023.09.13 -1 2 27

Ha a definiciót nézem akkor bármi és annak ellentéte is lehet a világnézetének.

 

A pszichopata ember valódi kaméleon módjára olvad be a társadalomba: általában kellemes megjelenésű, jó modorú, intellektuális emberekről van szó, akik gyakran igen magasra jutnak a társadalmi ranglétrán, például vezető pozíciót töltenek be egy munkahelyen.

 

https://www.penzcentrum.hu/egeszseg/20220410/a-pszichopata-jelentese-hogyan-ismerheto-fel-a-pszichopata-ember-1123725#

 

én turbó asszociális vagyok.

 

Egyedül skinhead és neonáci közösségekbe tudok beilleszkedni666

Men-talista Creative Commons License 2023.09.13 -3 0 26

NS én vagyok és ne lázagy ellenem, vagy tesód is utálni fog.

 

Jézus előtt készültem, hogy mikor megfeszÍtik a fószert, akkor utána két ezer évvel tudjak palotát építeni tévtanítások gyártásával.

 

És igenis félek a konkurenciától. A jehova tanúi meg adventisták tuti ellenem szervezkednek.

Előzmény: szenny-lény vagyok (3)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.09.13 -1 0 25

Filozófiai kérdés: Mi a jobb nekünk, egy pszichopata állástalan tudós, vagy egy normális jó fizetett állással rendelkező áltudományos ? 

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.05 0 0 24

Inkább úgy mondanám, a hatalomban lévő pszichopaták szeretik ráerőltetni az emberekre az olyan dolgokat, mint a nihilizmus, véletlenszerűség stb. hogy így legyengítsék őket.

Előzmény: szenny-lény vagyok (22)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.05 0 0 23

Hát a nihilizmus meg a véletlen (tévesek vagy sem) már nem igazán pszichopata dolgok. A pszichopatákat nem érdekli a nihilizmus, mert akkor nem tudnak kihasználni másokat. A véletlenek se érdeklik őket, szeretnek biztosra menni.

Előzmény: szenny-lény vagyok (22)
szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.10.05 -1 0 22

mivel a materializmus egy tudományos köntösbe öltöztetett nihilizmus (mivel a materialista vallás egyik alapeleme az állítólagos véletlen), ezért a materializmus alapvetően pszichopataság

 

szerencsére a materialisták elég nagy része nem materialista hanem idealista :) csak a butábbak igazi materialisták :)

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.05 0 0 21

Lehet, ezért a materialista-kapitalista-fogyasztói társadalomban sokkal nagyobb eséllyel jutnak el a csúcsra a szociopaták, pszichopaták, meg a félig-meddig szociopaták stb.

Előzmény: szenny-lény vagyok (19)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.05 -1 0 20

Szerintem világnézeti szempontból lehetnek ugyanúgy vallásosak is, de mivel nem képesek érzelmi kapcsolatok létrehozására ezért ez meg is reked ezen a szinten, nem válhat személyes jellegűvé, nem jár komoly vallásos élményekkel.

 

Ugyanakkor tény, hogy jó pár hírhedt pszichopata kifejezetten vallási környezetben érvényesült, hogy a vallás maga vonzotta-e oda őket, vagy a lehetőség mások manipulálására az megint egy érdekes kérdés.

 

Egyébként a pszichopatizmus kimutatható az agy vizsgálatával (lásd lentebb) és a vallásosságra való hajlam is. Azt nem tudom, hogy a kettőt együtt vizsgálták-e, érdemes lenne utánakeresni..

Előzmény: szenny-lény vagyok (19)
szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.10.05 0 0 19

de ez akár lehet materialista világnézet is

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.05 0 0 18

Világnézethez érdemben kell használni az agy elülső, fejlettebb részét, nem csak afféle hozzácsatolt testrészként használni. Ezért a pszichopatáknak nincs világnézetük, nem is nagyon lehet.

 

Csak fogyasztanak, amit tudnak, tárgyakat, embereket, bármit. A "világot" meg mindig úgy variálják át a fejükben, ahogy az éppen a legmegfelelőbb nekik. A női pszichopaták a legrosszabbak, ők sokszor nem is tudják, hogy állandóan átvariálják a valóságot a fejükben.

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.05 0 1 17

Mi a világnézete azoknak, akik szeretik a sült hurkát csípős mustárral és finom fehér kenyérrel?

Előzmény: Törölt nick (14)
szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.10.05 0 0 16

gondolom neked azzal is problémád van ha kijelentem, hogy egy náci nem lehet keresztény vagy hogy egy inkvizítor sem lehet keresztény, mert szerinted lehet XD

 

mert ügye nácik között is volt aki kereszténynek mondta magát, az inkvizítorok meg mind. tehát szerinted akkor ezek lehet hogy keresztények XD

 

 

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.05 0 1 15

világnézet

A világ egészére és különösen az embernek a világban elfoglalt helyére vonatkozó tudatos, fogalmi és értékelő jellegű nézetek rendszere, amely összefügg, de nem azonos az életérzéssel


Read more: http://www.kislexikon.hu/vilagnezet.html#ixzz4uZzQ2Sq5

 

 

Világnézet:

 

https://hu.wikipedia.org/wiki/Vil%C3%A1gn%C3%A9zet

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.04 0 2 14

Jesszus...

 

Mi a világnézete egy pszichopatának?

 

Ez a Topik címe és kérdése.  NINCS konkrét személy megnevezve kiről is lenne szó, így a kérdés a PSZICHOPATA csoporthoz tartozó személyiséghez csatolható világnézetre irányul. Általánosan.

 

 

Mi a világnézete egy agyvérzésesnek?

Mi a világnézete egy autistának?

Mi a világnézete egy skizofrénnek?

 

 

 

 

Előzmény: szenny-lény vagyok (13)
szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.10.04 0 0 13

"Nem mondtam, hogy a pszichopátia az világnézet."

 

nem, de azt állítottad hogy én meg igen.

nagyon zavaros amiket írkálsz... nem érted más mit ír, aztán ráfogod hogy ő nem érti...

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.04 0 0 11

:-) 

_______________________________________________________________________

 

Egy gyors teszttel beljebb lehetsz:

 

https://kozosseg.bura.hu/

 

_______________________________________________________________________

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.04 0 1 10

Ez egy maximálisan értelmetlen topik.

 

A topik kérdése maga is egy ZAVAR. Zavaros kérdés zavaros módon áll össze.

 

Csak nem? 

 

Nem mondtam, hogy a pszichopátia az világnézet.

 

Az egy agyi működési zavar, amihez társulhat bármely világnézet, nyilván érzelmileg nem úgy, mint egy normális lelki világú embernél.

 

MIT NEM ÉRTESZ EZEN?????

Előzmény: szenny-lény vagyok (8)
szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.10.04 0 0 8

ki a fene állította hogy a pszichopatizmus világnézet?

 

jól megvan bármelyik világnézettel? hülyeségeket beszélsz.

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.04 0 3 5

                                                           ?

 

 A pszichopata egyének AGYA működik másként, s emiatt az érzelmeik zavarosak, maguk felé irányulnak, maguk körül forognak, együttérzés másokkal nuku, a többi ember eszköz. Ez a szó egyébként ma már eléggé megbélyegző, és így nem is használják. Személyiségzavar ez, abból meg van többféle.

 A vezető pozíciót könnyebben elérik, mint az érzelmi gátakkal rendelkezőátlag (normális) emberek. Nincs olyan, hogy pszichopata világnézet, az egy állapot,

ami jól megvan bármely világnézettel, bármelyiket átformálja úgy, hogy neki jó legyen.

szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.10.04 0 0 3

de, ez rólad szól. rád gondoltam amikor írtam. te vagy palvin barbara is. meg én is te vagy. meg te is te vagy. NS is te vagy.

remélem egy kombinációt se hagytam ki.

Előzmény: Törölt nick (1)
ahtara Creative Commons License 2017.10.04 0 0 0

szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.10.04 -1 0 topiknyitó

Mi a világnézete egy pszichopatának?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!