Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2022.01.01 0 0 31

Buék.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

vuella Creative Commons License 2020.11.01 0 0 30

hihi

Előzmény: NicoMattan (29)
NicoMattan Creative Commons License 2020.10.31 0 0 29

Kérlekszépen Roglára :-)

Előzmény: A. Armstrong (27)
vanda62 Creative Commons License 2019.06.12 0 0 28

Attika nem az az ember, akit a puszta tények bármiben megzavarnának. Ő most is a kenyaira dühöng. 

Előzmény: A. Armstrong (27)
A. Armstrong Creative Commons License 2019.06.12 0 0 27

Fehozom a topikot :).

 

Idén biztos nem Froomy nyeri a Tourt, vajon kire fog Attika dühöngeni??

vasgyári capriccio Creative Commons License 2017.09.10 0 0 26

Tartok tőle, hogy a mentalitásukban van a kulcs, ha csökkenne a bevételük 20-30%-al, akkor is kiváló csapatot csinálnának. (ez persze csak egy vélemény, de nekem ez jön le róluk)

Előzmény: sasa.s (24)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2017.09.10 0 0 25

Én sem tartozom egyik csoportba sem. Contadort ugyan valamiért nem kedvenceltem, de az nem azt jelenti, hogy fújok rá (talán egy epés hsz-m lehetett  a marhasülttel kapcsolatban)

Magyarán utálni nem tudom és nem is akarom egyiket sem. Quintana olyan kis faarc, szerintem nem egy szerethető pali, de tény hogy nagy hegyimanó.

 

Nekem Cipollini volt és jelenleg Sagan a nagy kedvenc:)) De Dumoulin és Froome is kedvencek meg Nibali is. Aztán szakaszonként is van egy-két arc, akinek szurkolok. Majka, Zakarin, stb.. nem is tudnám az összeset leírni.

 

Viszont, így nekem szinte minden szakasz élvezet:))

Előzmény: vanda62 (23)
sasa.s Creative Commons License 2017.09.10 0 0 24

Pont ezen gondolkodtam tegnap, meddig tart a Sky uralma? Ameddig van szponzor, van Froome? Vajon ki lesz az utódja, benne is látják azt, amit benne? Thomas át tudja-e venni a helyét? Engedik-e átvenni a helyét? Ez nem olyan LA szitu, hogy jön mögöttem AC és ő lesz az utódom vagy Popovyc. Onnan nem igazolt el senki, csak Landis. A Skyból pedig eligazolnak nevek. legalábbis idén.

 

Froome:nem sztárallűrös mint pl Sagan. Olyan, mint egy derék beosztott elfogadja a rá szabott dolgokat ,  mérnöki precizítással végrehajtja vagy véghezviszi a tudásához, erejéhez méltan.És igen van egy erős csapata,amivel senki sem tud lépést tartani.

Személy szerint  nem szerettem Froome-ot, mert a US re emlékeztettek.Aztán elkezdett szenvedni, küzdeni emberibb lenni. És nem szeretem, de sikerüljenek a céljai, még ha romboló is a stílus, amit képvisel(nek).

Előzmény: vanda62 (23)
vanda62 Creative Commons License 2017.09.10 0 0 23

Én nem tartozom közéjük, csak nem gondolom, hogy állandóan hápogni kell amiatt, hogy ma ő a legjobb. Amikor Contador volt a legjobb, rá hápogtak. Az is elgondolkodtató, hogy mindenki azon van fennakadva, hogy a Sky mennyire domináns csapat. Ez egy tökéletes igazság, de eddig csak akkor domináltak, amikor Wiggo pályája csúcsán volt és Froome segítette, és amióta Froome pályája zenitjén van. Kíváncsi vagyok mi marad az egyeduralomból, ha a derék gyarmati brit is elkezd öregedni. Ez pedig előbb-utóbb bekövetkezik, mert akármilyen jók a fizikai adottságai, jövőre ő is krisztusi korba lép. 

Előzmény: vasgyári capriccio (22)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2017.09.09 0 0 22

Azért sokan kedvelik:) Eleve a többszörös győzteseket sokan utálják (szerintem)

Stílusban tényleg más, mint pl Contador, de van szíve és tud tekerni.

 

Leginkább azokat nem értem, de nem csak vele kapcsolatban, akik képesek kimenni egy szakaszra, hogy leköpdössék a versenyzőt.

 

Előre"megmondom", hogy Dumoulin is így fog járni, ha így halad tovább. Jó időfutamos, jó a hegyen, de leginkább saját tempós és így lehet utálni:)

Előzmény: vanda62 (21)
vanda62 Creative Commons License 2017.09.09 0 0 21

Sose értettem igazán, mi baja a népeknek szerencsétlen Froomme-mal. Tényleg van benne valami nem emberi és gépszerű, amilyen hatékony és konzisztens, kicsit olyan, mint Angyalszem, bármi történik, mindig megcsinálja, amiért megfizetik. Ezzel együtt nem egy arrogáns farok, nincsenek nagyzási hóbortjai, sztárallűrjei. Nem bandázik film-, és popsztárokkal, nem fényképezték le egyetlen politikussal sem, amint a sárga virágos mezőben kerékpározik. Egyetlen kínos szokása volt, hogy erkölcsi kinyilatkoztatásokat mondott a sajtótájékoztatókon, de amióta megteheti, hogy visszautasítsa ezeket a felkéréseket, leszokott róla. A másik kínos az volt, hogy a menedzsere-felesége időnként akkor is kivont karddal védelmezte a közösségi médiában, ha a kutya se támadta. Amióta megszületett a kisfiúk, az asszonyka leszokott erről. Annyira nincsenek sztárallűrjei, hogy még kedvenc kabala embere sincs. Minden nagy sztár ragaszkodik hozzá, hogy a testvérét, gyerekkori barátját, reménybeni sógorát szerződtesse a csapat, sőt indítsa ezen vagy azon a versenyen, különben a sztár nem érzi jól magát. Froome elfogadja, akit a csapat vezetői besorolnak mellé, a sporttudomány nevében. Mindenki hápog, hogy micsoda igazságtalanság ez. A Sky sokkal inkább sport médiapiaci vállalkozás, mint kerékpárcsapat. Nem egy kiérdemesült biciklista, vagy egy sportkedvelő gazdag fantaszta vágyálma, hanem médiavállalkozás, ahol hihetetlen ipari kultúrával és fegyelmezettséggel médiatartalmat gyártanak. Romantika, és vágyálmok nélkül. A Sky annyiban hasonlít az US Postalra, hogy behozta a nagy észak-amerikai profi ligák szellemét a kerékpársportba, amit ez a hagyománytisztelő sportág nem akar elfogadni, mintha valami szégyenteljes dolog volna egy kerékpárcsapattal komoly profitot termelni. 

vanda62 Creative Commons License 2017.09.09 0 0 20

én kellőképpen el is képedtem tőle, tényleg szépen versenyzett, igazán izgalmasra sikerült a búcsúfellépése. 

Előzmény: somliv (17)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.09 0 0 19

A riporterek is elég gázok voltak...ha a sky nem támad az a baj....ha támad miêrt támad.Gacszakasz akar nyerni akkor mindenki utálja..ha nem akkor csak védekezik.

Azt ismétlés megy most ....erre most figyeltem fel jobban.

Valaki csinál egy tour vuelta duplát és semmibe veszik.

vasgyári capriccio Creative Commons License 2017.09.09 0 0 18

Elfogultság? :))

 

Mindenki azon agyalgat, hogy Froome mennyit ment szélárnyékban, de akkor már azt is érdemes lenne kielemezni, hogy Nibali mennyit ment, nem?Közöttük nem évek vannak.

 

Egyébként az egész téma uncsy.

 

Engem vihetnének a sky segítői, nem bírnám a tempót. Túl van kissé tolva a téma. Kétségtelen, hogy legjobban összefogott csapat, ez a dolguk. Tessék utánuk csinálni.

Előzmény: Törölt nick (13)
somliv Creative Commons License 2017.09.09 0 0 17

Szia Vanda! Contadorhoz mit szólsz ? Szerintem elképesztő volt ma, meg az egész versenyen...

Előzmény: vanda62 (14)
vanda62 Creative Commons License 2017.09.09 0 0 16

ez lehetett a hiba oka:-)

Előzmény: A. Armstrong (15)
A. Armstrong Creative Commons License 2017.09.09 0 0 15

Betett a vízhűtés a készüléknek :D.

Előzmény: vanda62 (14)
vanda62 Creative Commons License 2017.09.09 0 0 14

a Landis esetnél biztos kifogyott az elem :-)

Előzmény: A. Armstrong (10)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.09 0 0 13

Mert tolták végig a kerekén voltak hátulról :)

Előzmény: vasgyári capriccio (11)
somliv Creative Commons License 2017.09.09 0 0 12

És tudja!  Hatalmas vagy! :D 

 

 

Nyomjátok Vagányan! 

Előzmény: sasa.s (5)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2017.09.09 0 0 11

A mai szakaszon Froome segítői akkor is segítették, amikor mögötte voltak...

 

(ezt a kommentátoroknak:)))

A. Armstrong Creative Commons License 2017.09.06 0 0 10

Nekik leadták a drótot, hogy ma soron kívüli ellenőrzések lesznek, így most nem céklalé volt a reggelihez és még a megtáltosodott középszert is visszafogták.

 

A  30 millió fontból nyilván informátorokra is jut. Samu Sanchez viszont megbukott, tehát a BMC-nek már nem futja erre, pedig nekik Phonak korukban még hallókészülékük is volt ehhez.

Előzmény: Rex Powercolt (9)
Rex Powercolt Creative Commons License 2017.09.06 0 2 9

De volt Nieve mentális baráti kerék!  Szinte egy ezotérikus szívóhatást fejt ki Nieve hátsó kereke,mögötte menni a 28%-on gyerekjáték...Erőnléti sportágakban ilyenekre is figyelni kell...A Sky már meg is próbálta kalkuttai Szent Teréz leigazolását a következő évre hegyi segítőnek,de az UCI nem hagyta jóvá azzal az indoklással,hogy már nem él...Amúgy az,hogy van,hogy a doppingos csapatot a fél Vuelta otthagyja a hegyen? Akkor ők...?

Előzmény: A. Armstrong (8)
A. Armstrong Creative Commons License 2017.09.06 0 1 8

Most nem számítottak a segítők, tudhatnád. Nem fújt ma a baráti szél :D.

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.06 0 1 7

Azt mondta hogy most leszáll a sky és Froomei ekézéséről:)

Ez 6 percig tartott,mert észrevette,hogy a segitők segitenek.

Ez mint tudjuk a kerékpár sportban felháboritó.

Viszont ma nem volt dopping téma mert a sky kapott időt.

 

:D

fmsteve Creative Commons License 2017.09.06 0 0 6

Hát ezzel jól indítottátok a napomat :D

sasa.s Creative Commons License 2017.09.06 0 1 5

Régi idők Vilijére emlékeztet ez a dolog: "Gyerünk főnök!!" "A FŐNÖK a legnagyobb!!" "Majd meglátjátok mit csinál a FŐNÖK!!" stb.

A. Armstrong Creative Commons License 2017.09.05 0 0 4

Egy kicsit dühíteném még a névadót:

 

Froomey a legjobb!!!!!

forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9222740&la=144302967

vasgyári capriccio Creative Commons License 2017.09.05 0 0 3

Természetesen bárkit:)

Előzmény: Törölt nick (0)
kancenzonga Creative Commons License 2017.09.05 0 0 2

Gyerünk Attika,ne tökölj:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!