Keresés

Részletes keresés

Szeszi50 Creative Commons License 2017.08.09 0 0 3

Szívesen, ha esetleg elmentek hozzá írd meg majd a tapasztalatokat. Jobbulást edesapadnak.

Előzmény: Xider00 (2)
Xider00 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 2

Kösszi megpróbáljuk azt :)

Előzmény: Szeszi50 (1)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 1

Javaslom www.medjanikzoja.hu oldalra menj fel. Ez egy orosz doktornő Veszprémben hatalmas tudású, nemzetközileg elismert. Ilyen típusú problemaval kezel sikerrel betegeket. 

Lehet műtét sem kell ha ő helyrerakja a csontot, izuletet, idegeket. Csak jót olvasni róla.

 

Előzmény: Xider00 (0)
Xider00 Creative Commons License 2017.08.04 0 0 0

Szóval édes apámnak szeretnénk segíteni jelenleg 47 éves és munka nélküli ahol dolgozott 8 évet megszünt a munka helye és ott történt a baleset is tehát röviden összefoglalva kb-é már 4-5 éve történt a baleset, munkatársával gerendát vittek munka társa elöbb ejtette le és igy rántott egyet a vállán akkor elkezdett neki fájni de  nem volt vészes azt mondta tud ugyan ugy dolgozni aztán egyre jobban fájt neki igy elment orsvoshoz aki tovább küldte neurológiára ott pedig csináltak röntgen felvételeket azt hiszem pontosan nem tudom már a lényeg az hogy azt állapitották meg neki izületi gyulladása van és porckopás de az volt rá irva a papira, mütéti beavatkozásra nincs szükség, tehát igy elküldték gyógytornára aztán 2 hetes medence oktatásra, aztán injekciokat kapott a vállába pontosan nem tudom mi volt az de azt mondta hogy a gyulladást levitte neki és eggyre jobban kezdett lenni tehát ez 1 év alatt igy ment le, mikor már nem érezte annyira a fájdalmat azt mondta a doki vissza térhet dolgozni is otthon pár kisebb munkát csinált is amitöl megint egyböl elkezdett neki iszonyatósan fájni, igy kezdödött megin minden elölröl viszont injekciokat már nem adtak neki csak kenöcsöket irtak aztán gyógytorna és medence 2 hét és ennyi letelt megint 1 év igy, és látták nem segít igy elküldték más városba ahol azt mondta neki a doki hogy gerincéböl szeretne egy mintát kivenni nem tudom pontosan milyen eljárásnak hivják de sok ismerös azt ajánlotta inkább ne vállalja be mert rizikos tehát igy maradt minden ugyan abba,  ujabb 1-2 év telt igy és nem mondott nekem semmit,és már gyogytornára se akart járni azt mondta elege van belöle mert nem segít, mütétet meg valamiért nem akarnak csinálni nála most ebben az évben még rosszab lett a helyzet, emelni egyáltalán nem tud már mindkét karja fáj vállnál és az  izomig lement a fájdalom nem tudja fölemelni a kezeit, éjszakánként hajnali 2 kor arra kell fel hogy nagyon fáj neki,nem tud elaludni se a bal oldalán se a jobb oldalán,csak háttal  tud aludni, igy felébreszt és segitek neki megmaszirozni megnyomkodni azt mondja az szokott neki használni és nagy nehezen vissza alszik de az mondta nem szeretne mindig felébreszteni hajnali 2 kor igy sokszor fen szokott maradni reggel 5-6-ig,utána nagy nehezen elalszik mert nem aludt eleget, tehát nagyon nehéz a helyzet én azt látom nagyon szenved nap mint nap,és elmentem vele orvoshoz és megint csak neurologiára küldtek ott meg már megint csak elküldték másik városba csináltak felvételt a válláról is ahol látszik hogy összenött a csont,sajnos akkor már nem tudtam elkisérni mert dolgoztam,de doki megint csak azt mondta kenöcs és 3 4 hónap múlva térjen vissza azt ennyi, és mindig csak kenöcsöket irogatnak,vagy gyógytornára küldik,vagy csak vizsgálatokra de megmüteni nem akarják ezért szeretném a segitségeteket kérni hogy hol találnék olyan orvost aki hajlandó lenne megmüteni mindkét vállát és remélem segít rajta,vagy alaposan megvizsgálni hogy most akkor mi is a baja, azt mondta már nem birja ezt.... nagyon vissza szeretne menni dolgozni.És ez az egész zala megyébe van tehát biztosra vesszem itt nincs értelme eröltetni...ebbe a megyében.Kösszönöm előre a segitségeteket! 

Xider00 Creative Commons License 2017.08.04 0 0 topiknyitó

Sziasztok nem tudom hogy jó helyre irok-e de nyitottam egy topicot hát ha valaki tud segíteni, és másnak is hátha segít ez a topic.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!