Keresés

Részletes keresés

sóhegy049 Creative Commons License 2022.03.30 0 0 32

Kihagytam, hogy van téli és nyári sorozata a Life below zero-nak, én úgy emlékszem nálatok valami mixnek ment le? 

Amúgy a rendes sorrendben nem rossz ez.

Előzmény: sóhegy049 (31)
sóhegy049 Creative Commons License 2022.03.30 0 0 31

Elindult a NatGeo-n (Asia and Pacific) az új téli évad, - 2021 - ott ki tudja ki adja, ha adja?

Van egy másik, ez valamiért egy évet beragadt, - 2020-as - NatGeo ez is:

Alasksa: The New Pioneers 

Discovery World meg tudtommal nincs nálatok?

sóhegy049 Creative Commons License 2021.05.29 0 0 30

Fél spoiler! :-)

 

A Covid alatt forgatottak már elég kockára sikerültek. Szerintem a BBC-n már ősszel ott is adják az újakat.

Diótörő Creative Commons License 2021.04.10 0 0 29

Nem emlékszem már rá, hogy miért ült, de vagy a hamis tanúskodás, vagy mintha valami kezességről volt szó, de ez nem biztos.

Az egésznek nagy a forgatókönyv szaga, sok az új cucc a kezükben.

Sue mama lapátolja a havat a tetőről és nicsak, vadi új a lapátja.Naná, a kellékes ezt nyomta a kezébe.

Aztán vesz valahol egy kis faházat, összekalapál egy ágyikót ágakból, majd visszamegy a sátrába meg a konténereibe.

Mindenhez ért, nehézgépet vezet, nyolckerekűn cserél lánctalpat, bobcatet vezet, generátort szerel stb.Univerzális csaj lehet.

De hát a nézők valamiért ezt szeretik, én is néztem és nézem az ismeretlennek tűnő ismétlő részeket.

sóhegy049 Creative Commons License 2021.04.01 0 0 28

Aki nézi, szintén spoiler lenne, egyik rész kitért rá a 2019-es évadból. Hamis vád hatósági személlyel szemben, 1 évet kapott, de a miért maradjon meg a nézőnek. 😎

Előzmény: PowerLift (26)
sóhegy049 Creative Commons License 2021.04.01 0 0 27

Meg van még Andy új barátnője, 31-én volt egy új rész, azt néztem. De nem spoilerelném el a sztorit. 😁

Nálatok a BBC Earth is 2 évet le van maradva ám, a Spektrum meg sokat, ahogy néztem a Porton. Igaz az Earth vehető itt is, de más a tartalom. 

Mennyi a valóság? Anno olvastam, hogy mindenük ott meg van tkp., persze beleszól a NatGeo a pénzéért, hogy mit és hogyan csináljanak. Nem kis aprót kerestek ám ezzel.

Mindemellett most a csapból is Alaszka folyik, már amennyit TV-zek, gondolom a Covid miatt ott tudtak forgatni? Érdekes, hogy itt jóval szélesebb tartományban ad kitekintést az összes tematikus csatorna, hozzátok konkrétan az "olcsó" tartalom jut. (vicc, hogy ugyanannyi a kábeltv, műholdas tv mint otthon)

Előzmény: Diótörő (25)
PowerLift Creative Commons License 2021.03.23 0 0 26

Köszi. Sejtettem, de jobb a bizonyosság. :)

Én nem igazán követem, apám szokta nézni, és néha én is vele.

Az még érdekelne, hogy Chip miért ült börtönben. Miután szabadult, nem foghatott fegyvert, ezért a neje és a lánya lőttek helyette.

Andy Bassich-csel kapcsolatban arra gondolsz, hogy veri a nőit? Mondjuk úgy emlékszem, az első asszonynak egyszer be volt kötözve keze, de hallgattak róla, miért...

Előzmény: Diótörő (25)
Diótörő Creative Commons License 2021.03.15 0 1 25

Időszerű a kérdésed, már vagy két éve is kérdezted :-)

Gyereket szült, de a papáról hallgat a sorozat.

Gondolom nem volt bent a forgatókönyvben, de eltitkolni sem akarták.

Mint ahogy Andy bácsi partnere is szép csöndben lecserélődött, mert az előző nem bírta tovább az öreg lelki és fizikai gyötrését.

Az újabb " szépség " egyelőre bírja, de meddig? Na azt már nem tudjuk meg soha sem.

Előzmény: PowerLift (24)
PowerLift Creative Commons License 2021.03.13 0 0 24

Szia!

 

Légyszi áruld már el, hogy mit jelent az, hogy "az egyiknek ráadásul be is akadt.." ?

Előzmény: Diótörő (23)
Diótörő Creative Commons License 2021.03.11 0 0 23

Szia!

Engem már csak az érdekelne, hogy mennyi az ilyen sorozatokban a spontaneitás és mennyi az előre megírt forgatókönyv.

Mindig minden kéznél van. Szó sincs itt mindennapi életről, meg van ez írva jó előre.

Előzmény: sóhegy049 (22)
sóhegy049 Creative Commons License 2021.03.05 0 0 22

Üdv!

Jelenleg is fut ez a sorozat, csak nálatok nem a NatGeo adja, ott a Spektrumon néztem még decemberig, de össze-vissza ment?! Érthetetlen.

Itt Szingapúrban van az eredeti NatGeo és a BBC Earth is mást ad. Itt időrendben megy ugyan, csak időm nincs nézni. :-( 

Annyit róla, hogy a 16. évadnál tart, ami már a 9. naptári év! Új névvel megy az új folytatás:

"Life below zero°: Next Generation"

Aki többet akar tudni a szereplőkről itt bogarászhat, elvben nekem VPN-el, magyar IP mellett is nyílik az oldalak zöme.

Esetleg ennyit hozzá tudtam tenni. :-)

Diótörő Creative Commons License 2020.10.12 0 1 21

Ez már a sokadik ismétlés a sokadik csatornán.

Régebben a Sue hangja elfogadható volt.

Manapság egymás után két részt is adnak, de nem értem, hogy milyen megfontolásból, de össze-vissza vannak az évfolyamok.

Ha figyelmesen nézi az ember, bizony sokszor feltűnik számomra a forgatókönyv jelenléte. vagyis itt a dolgok nem véletlen szerűen vannak.

 Pl. a Villeneuve kipróbálja az új puskáját ( belövi ), a kis viskójából előhúz egy befogó szerkentyűt, amibe a puskát rögzíteni lehet ( mint egy satu ), érdekes módon akad céltáblára való lőlap is, de a lényeget a végére hagyom !! Elővesz egy klamnizó ( iratkapcsoló ) gépet és felklamnizza a lőlapot egy fatáblára. Mi minden nincs abban a kis viskóban :-)

 Más: neki kezd ásni és na milyen ásója van? Egy vadiúj, még a gyártó cég cetlije is rajta van, semmi rozsda.

 Na szóval innentől kezdve az egésznek megrendezett szaga van, ami persze nem baj, elég komoly stáb lehet mögöttük.

Előzmény: dr!! (20)
dr!! Creative Commons License 2020.09.22 0 0 20

Látom, mást nem nagyon érdekel a fórumozás, de még utoljára kifejezem a nemtetszésem a magyar szinkronjára Sue-nak, hát a hideg kiráz tőle, mintha debil lenne a  hölgy, pedig nem ilyen stílusban beszél. Na, cső, ha nincs mondanivalótok, hát nincs, magamnak meg minek írjak! további jó szórakozást! 

Előzmény: dr!! (19)
dr!! Creative Commons License 2020.08.26 -1 0 19

Szuper az Öreglány (!) , de eccerűen a sapkái megőrjítenek- de vagány, az biztos! Sokat vadkempingeztem, még a 3 éves fiamat is vittem Délegyházára éjszakára,- na, nem pucérkodni - jöttek a zsaruk, a gyerek aludt, de végülis csak tisztelegtek és jó éjszakát kívántak, a kölyök meg horkolt, ott vigyorogtunk a sátor előtt , vizitúráztunk, sokat utánfutóztunk, lakókocsiztunk - aztán megöregedtem, már nem vonzanak a nagy kihívások - de azért írígylem ezeket az embereket, nem cseszegeti senki őket!!!

Előzmény: dr!! (17)
dr!! Creative Commons License 2020.08.26 0 0 18

Ma este itt egy róka - nevét nem tudom!

Előzmény: lilumináj (13)
dr!! Creative Commons License 2020.08.25 0 0 17

Most éppen a Fagypont alatt-ot nézem és megüt a guta, az a nyavalyás Sue ippeg "agyonveri" a hójárót, amiről a saját hibája miatt lerepült - amúgy, igenszép vetődés volt. Olcsón megúszta....Ez a tipikus esete a rossz zenésznek......a hegedűt dobja ki!

dr!! Creative Commons License 2020.08.25 0 0 16

Na, azért én is zörgök, bár nem a sorozat miatt, hanem a magyar szinkron - na, azt a szegény Sue-t szinkronizálja egy hölgy, hát attól sajnos kiráz a hideg, a hangja is kényelmetlen, meg a tonizálása is, nem igazán tudja visszaadni azt  a mély hangot - szóval, amúgy érdekes a sokféle történés. Olyan a sorozat nekem, mint az Attenborough-féle!

 

dr!! Creative Commons License 2020.08.19 0 0 15

Próbáltad már guglizni?

Előzmény: lilumináj (13)
dr!! Creative Commons License 2020.08.19 -1 0 14

Hi! 

Igen, ez a fikázás érdekes, tényleg nem értem én se, minek nézi az, akinek nem tetszik!? talán a kisebbségi érzését rejti a piszkálódásába! Na.... De az engem is érdekelne, hogy a Bassich-fiú miből él, miből tudott annyi épületet, gépet összeszedni? De, hogy ügyes, az biztos - és talán elismerést kellene érezni......

Előzmény: zuzuzizi (12)
lilumináj Creative Commons License 2020.02.15 0 0 13

Sziasztok Slinky róka melyik évad/rész(ek)ben látható?

 

 

Köszi!

zuzuzizi Creative Commons License 2019.01.12 -2 2 12

Szerintem meg aki nyafog, nyavalyog az inkább Te vagy..... hogy "ezt hogy unod, meg az milyen unalmas, meg ez ilyen, az olyan"... na ez a nettó hiszti....

ha ennyire unod, nem tetszik, minek nézed....

 

Amúgy meg a sátras fickónak nem az az állandó lakóhelye, szálláshelye, van máshol is, csak figyelni kellene.... a gyereke, felesége, meg nem is ott él, hanem egy úgymond normál településen ott Alaszkában, csak ideiglenesen szoktak ott lenni vele a vadonban...

 

Az idősebb nő meg hát miért ne morfondírozna.... Te mit csinálnál egyedül, ennyire elszigetelten élve??? 

 

Én maximálisan tisztelem mindegyik szereplőt és bizonyos szempontból "irigylem" is őket, hogy ennyire szívósak és ilyen zord körülmények között is "vígan" megélnek.... azt hiszem bármelyik tv nézőt oda kiraknák, nem sokáig maradna életben.... 

 

 

Előzmény: Diótörő (9)
PowerLift Creative Commons License 2018.12.29 0 0 11

Ez engem is eérdekeln. :)

Előzmény: bakibaby (10)
bakibaby Creative Commons License 2018.12.13 0 1 10

Mit jelent az, hogy "az egyiknek ráadásul be is akadt.." ?

Előzmény: Diótörő (9)
Diótörő Creative Commons License 2018.12.13 0 0 9

Nem sokan járnak ide, de az új sorozat tényleg eléggé unalmas már.

Az örökös csapda állítás, vadászat, Sue nyavalygása, most egy új tagot is meg kellene szokni, de csak a havat lapátolgatja.

Szóval ez a téma eléggé ki van vesézve. Talán az eszkimó gyerekek felnövése érdekes, az egyiknek ráadásul be is akadt..

A BBC Earth-ön megy esténként, ha valaki ráfanyalodik.

 

Diótörő Creative Commons License 2018.11.13 0 1 8

Össze-vissza adják, érdemes nézni a dátumot a végén, az RTV újságban 2012-esnek mondták, de a végén 2016-os dátum volt.

Most valamelyik nap elkezdtek egy új sorozatot, de mellette adják a régit is. Az újban a Glenn Villeneuve-nek kijön a felesége is egy kisbabával, ami teljességgel hihetetlenné teszi az egészet, mert abban a kis sátorban -40 fokban na már nehogy egy csecsemő meglegyen.

 A többi ismétléskor néha tél van és a Sue havat lapátol, másnap meg a füves tundrán vadászik. Na de ezzel együtt én is minden részét megnézem, főleg a vadász gyerek nejét, a Marthat csípem :-) Kemény kis csaj, nem egy itteni műkörmös kis nyafis.

Péter Ernő Rónyai Creative Commons License 2018.11.10 0 0 7

Sziasztk én is Nézem és Függője vagyok! BBC  worldwide-on nézem! Kár hogy csak 6 évad van!

püfffneki Creative Commons License 2017.12.27 0 0 6

Abszolut egyetértek veled. Épp kezdtem megtanulni a neveket és abbamaradt. Most reménykedem, hátha majd januárban.

Előzmény: subbee84 (5)
subbee84 Creative Commons License 2017.12.25 0 0 5

Az egyik legnézhetőbb dokureality a BBC Earth-ön. 

 

Elkezdték az elejétől ismételni, kár, hogy az első évad után a többit egyenlőre nem adják. 

püfffneki Creative Commons License 2017.12.07 0 0 4

Én a nevekkel még hadilábon állok.

Van Erik a 31 éves pasi, aki motoros szánnal jár lövöldözni.

Andy aki a kutyás szánnal ment vmi folyón kutyakajáért, asszonya otthon várta.

Egy idősebb nő aki bokaműtét után tért vissza lerabolt otthonába. Ő van sátorba, ami elég képtelenség tényleg.

És van egy pár aki akik családdal halásztak eddig, ma pedig rénszarvast lőttek.

püfffneki Creative Commons License 2017.12.06 0 0 3

Bevallom minden új topikba be szoktam kukkantani, és akkor felkeltetted a figyelmemet a műsor iránt. Sajnos már nagyon sokadik évad ment ezért nem akartam bekapcsolódni.

Most elejétől adják ma van a harmadik rész.

 

Te hol tartasz?

Előzmény: Diótörő (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!