Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2017.06.20 0 0 12
Gasparius Creative Commons License 2017.06.15 0 0 11

Ma este Tiszafüred, Tisza híd, néhány darab volt...

Gasparius Creative Commons License 2017.06.13 0 0 10

Megjöttünk, a tiszafüredi Tisza hídnál semmi, Poroszlónál a tavon semmi....

Előzmény: Gasparius (9)
Gasparius Creative Commons License 2017.06.13 0 0 9

Na mindegy, lehet, hogy mindjárt elindulunk Tiszafüredre, majd megírom, mi a helyzet...  

Előzmény: Degeczi (8)
Degeczi Creative Commons License 2017.06.12 0 0 8

Az látod elképzelhető: Szegeden zajlott le a múlt héten, mostanra itt már nemigen maradtak.

Előzmény: Gasparius (1)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.06.12 0 0 7
Előzmény: Gasparius (5)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.06.12 0 0 6

Mi van ott titkolva...?? Lehet regisztrálni, minden infó nyilvános. :-DDD

 

 

Előzmény: Gasparius (5)
Gasparius Creative Commons License 2017.06.12 0 0 5

Igen, értem én, hogy akik rászerveznek szolgáltatást, azok féltékenyek az információkra.

Pár napja kutakodok a neten, ezeket én is láttam.

Én arra gondoltam, hogy akik maguktól, saját elképzelések szerint szeretnék látni, azok hová induljanak el, ehhez kellene a fórum segítsége.

Előzmény: ásítósmacska (4)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.06.12 0 0 4

bónusz:

 

Kérészéletű kenutúra

 

 

Programterv2017. június 16 péntek

A túra napján 18.00-kor gyülekezünk. A megérkezést követően, gyors ismerkedés és terepszemle következik, majd kisétálunk a vízpartra és a rövid balesetvédelmi oktatást, valamint az evezés alapjainak elsajátítását követően nekivágunk a vízi rengetegnek.

A tiszavirágzás fő rajzása naplementekor figyelhető meg, így túránk előreláthatólag este 9-ig fog tartani.

Előzmény: ásítósmacska (3)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.06.12 0 0 3

Hát lehet, hogy neked nem pontos inf0, mindenesetre a g00gle első találatként kidobta.. :)))

 

http://www.hnp.hu/hu/szervezeti-egyseg/turizmus/tiszaviragzas/845/megjelentek-az-elso-tiszaviragok-a-tisza-to-tersegeben

 

Akik regisztráltak a tiszavirág híradó felületén, az elkövetkezendő napokban figyeljék az e-mail fiókjukat, mert hírleveleket fogunk küldeni a tiszavirágzás fejleményeiről, a túrák várható időpontjáról.

A túrákkal kapcsolatos bővebb információért keresse honlapunkat http://www.hnp.hu/hu/szervezeti-egyseg/turizmus/tiszaviragzas, valamint facebook oldalunkat facebook.com/HortobagyiNemzetiParkIgazgatosag.

Előzmény: Gasparius (-)
Gasparius Creative Commons License 2017.06.12 0 0 2

vaklóban = valóban

 

:-))

Előzmény: Gasparius (1)
Gasparius Creative Commons License 2017.06.12 0 0 1

Lehet, hogy vaklóban késtem vele, de amennyit tudok erről, nem egyszerre történik az országban, hanem a déli Tisza-részen korábban, északon később, engem a Tisza-tó környéke érdekelne.....

Előzmény: Degeczi (0)
Degeczi Creative Commons License 2017.06.12 0 0 0

Jó reggelt, pont egy hetet késtél vele, múlt héten zajlott.

Előzmény: Gasparius (-)
Gasparius Creative Commons License 2017.06.11 0 0 topiknyitó

Azok kedvéért nyitottam a topikot, akik nem látták még, vagy akik újra szeretnék látni a tiszavirágzást, mert nem is olyan egyszerű erről pontos infót szerezni, hogy ne induljon el hiába az ember.

Aki tudja, kérem írja meg, éppen hol és milyen stádiumban van a természeti jelenség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!