Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.20 0 0 24

Egy négyessel küldte haza a Balmazújváros a Lokit

 

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-balmazujvaros-debreceni-vsc-2636359

 

Azért ez tényleg sokkoló! :( Sajnálom a Debrecent! Mindig is kedveltem azt a várost, mert szuper hely. Csak nagyon messze van tőlünk és már apám sem él, hogy elvigyen kocsival... Vonattal, meg busszal meg nehezebb! :P De a Lokit a szívembe zártam 2005 óta! Így Budapest a számomra reálisabb célpont! :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.20 0 0 21

Ez aztán nem semmi! A Debrecent így elintézni! A 4-0 nagyon durva eredmény! :O Minden játékelemben jobb volt a Balmaz, pedig a meccs a Debrecennek indult jobban...Horváth Ferenc nagyot alkotna ha bent maradna ez a szimpatikus kiscsapat! :) Agyondicsérem a Balmazújváros játékosait, nagyon nagy elánnal futottak neki a hazai meccsüknek és hát a Loki bánta a dolgot! Innentől kezdve szurkolok nekik, hogy jövőre is Nb1-esek legyenek!

 

És az edzői nyilatkozta is humoros! :D

 

BALMAZÚJVÁROS–DEBRECEN 4–0

HORVÁTH FERENC, a Balmazújváros vezetőedzője: – Verebes Józsefen nőttem fel, akinek volt egy mondása, miszerint egyszer majd nagyon beleszalad valaki a késbe. Valami hasonló történt ezúttal: kihasználtuk a helyzeteinket, minden sikerült a Debrecen ellen. Azért hozzáteszem, ezt a négy nullát szívesen elcserélném a bajnoki hajrában két kettő nullás győzelemre. A felhőtlen boldogságot az jelentette volna, ha a Diósgyőr nem nyer a Paks ellen. A közelmúltban egy szakállas nőimitátor, Conchita Wurst megnyerhette az Eurovíziós dalfesztivált, azaz minden elképzelhető.

zsolyika Creative Commons License 2018.03.20 0 0 20

Rus Adrián meghívót kapott a román u21-es válogatottba

 

http://liga2.prosport.ro/seria-1/diverse/primele-doua-clasate-din-liga-2-dau-fiecare-cate-un-jucator-la-nationala-de-tineret-a-romaniei-anglia-si-wolverhampton-adversarele-tricolorilor-17070691

 

portari: Cătălin Cabuz (AFC Hermannstadt), Arpad Tordai (FC Viitorul), Relu Stoian (Juventus Bucureşti);
fundaşi: Mihai Butean (Astra Giurgiu), Tiberiu Căpuşă (FC Viitorul), Virgil Ghiţă (FC Viitorul), Alexandru Paşcanu (Leicester City), Răzvan Popa (CS U Craiova), Adrian Rus (Balmazújváros), Andrei Radu (Aris Limassol), Vlad Olteanu (FC Dinamo Bucureşti);
mijlocaşi: Dragoş Nedelcu (FCSB), Răzvan Oaidă (FC Botoşani), Paul Iacob (Dunărea Călăraşi), Doru Dumitrescu (FC Viitorul), Mihai Dobre (Rochdale), Andrei Ciobanu (FC Viitorul), Ianis Hagi (FC Viitorul), Valentin Costache (CFR Cluj), Florinel Coman (FCSB), Andrei Burlacu (CS U Craiova)
atacanţi: Adrian Petre (Esbjerg), Andrei Ivan (FC Krasnodar).

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.28 0 0 19
Johnny Hunlish Creative Commons License 2017.07.29 0 0 18

Nincs itt egy Kamilla drukker sem?

Ennek a bironak nem ellenszenves a Honved! 

Johnny Hunlish Creative Commons License 2017.07.29 0 0 17

Mekkora budos nagy kapushiba. Miert nem jott ki a kapus????

bendeguz90 Creative Commons License 2017.06.24 0 0 16
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2017.06.13 0 0 15

Ferencnek ez a 6.!!! NB1-es csapata.

Vidi- ETO

Paks, Kecskemét, Diósgyőr és most a Balmaz.

Egyik csapatnál sem volt végig egy teljes szezonon keresztül.

Remek választás ! Bravó !

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2017.06.13 0 0 14

Horváth Ferenc lett Feczkó utódja.

A büdös picsába, abba!

metalwarrior Creative Commons License 2017.06.08 0 0 13

Dombóvári Munkás Sportegyesület-Samax-Mediterrán

FC Eger-Tedej-Egertej

r.tonyo4 Creative Commons License 2017.06.05 0 0 12

Körmend Pumtex Babati Hús

Előzmény: F1 Hierro (1)
ctvi Creative Commons License 2017.06.04 0 0 11

Régebbi szokatlan csapatnevek: Vasas Casino Vigadó ("Röhögve kiesünk") mottóval, ki is esett Kádár et. csapata..., DVSC-EPONA, DVSC-TEVA, FC Parmalat (Videoton), stb.

Előzmény: F1 Hierro (1)
F1 Hierro Creative Commons License 2017.06.04 0 0 10

Az a bizonyos Kevin pedig konkrétan Kapacina Kevin.

Nyíregyházán született, de apja révén moldáv származású. Ő is focizott, akkoriban még Valerij Capatina formában írták a nevét. A másik fia is labdarúgó lett, ő már Kapacina Valér néven.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (4)
ctvi Creative Commons License 2017.06.04 0 0 9

A DVSC-DEAC-nak lehet, hogy "vérfürdőt" jelentene Gyulán (is), mert simán kitömnék a Gyulaiak is őket, ja éppen meg most estek ki az NB-III-ból......

Előzmény: itepgolab (5)
ctvi Creative Commons License 2017.06.04 0 0 8

Mindkettőben erősíteni kell, ha bent akarnak maradni jövőre is, és a tulajdonosok is így gondolják..... A Lokinál lesz szerintem ezt nehezebben megoldani, mert ott jelenleg nagyobb gondok vannak..... 

Előzmény: A szerethető dózsás (-)
F1 Hierro Creative Commons License 2017.06.04 0 0 7

Zsiga Ervin - Szatmárnémeti
Rus Adrián - Szatmárnémeti
Belényesi Miklós - Margitta
Tamás László - Gyergyószentmiklós
Bódis István - Zilah

1 Kevin (ez csak a véletlen műve lehet), és NULLA Patrik vagy Dominik a csapatban !

 

Mi jelentősége annak, hogy utóbbi két latin eredetű név nem fordul elő a nevek között? Az Adrián pedig éppúgy latin, és kevésbé megszokott, mint a Patrik. A fentiek közül pedig az Ervin germán, a László szláv, a Miklós és az István görög eredetű.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (4)
skiss Creative Commons License 2017.06.04 0 0 6

Ha ezt Veres Péter és Soós Imre megérhette volna!

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (4)
itepgolab Creative Commons License 2017.06.04 0 0 5

Nekem a kedvencem a Gyulai Varfurdo, mert eleinte mindig Verfurdonek neztem...

Előzmény: F1 Hierro (1)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2017.06.04 0 0 4

Zsiga Ervin - Szatmárnémeti
Rus Adrián - Szatmárnémeti
Belényesi Miklós - Margitta
Tamás László - Gyergyószentmiklós
Bódis István - Zilah

1 Kevin (ez csak a véletlen műve lehet), és NULLA Patrik vagy Dominik a csapatban !

Isten hozott az NB1-ben BALMAZÚJVÁROS !

Reszkessetek zsúrpubik !

A szerethető dózsás Creative Commons License 2017.06.04 0 0 3

A szerethető dózsás Creative Commons License 2017.06.04 0 0 2

F1 Hierro Creative Commons License 2017.06.04 0 0 1

Majdnem olyan jó csapatnév, mint az FC Eger Tengely Közmű, a Büki TK Gyógyfürdő Rt. Hungest Hotels vagy a Balassagyarmati SE Nógrád Volán Goldex Anettka.

MrMundr Creative Commons License 2017.06.04 0 1 0

Jó, hogy írtad hol található, különben gugliznom kellett volna.

Előzmény: A szerethető dózsás (-)
A szerethető dózsás Creative Commons License 2017.06.04 -3 0 topiknyitó

Két NB1-es csapat Hajdú-Bihar megyében!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!