Keresés

Részletes keresés

k9nultra Creative Commons License 2017.05.30 0 0 3

cpu vrm körön kondicserék megoldotta a gondot :)

kisbetu Creative Commons License 2017.05.27 0 0 2

dobjad

Előzmény: k9nultra (1)
k9nultra Creative Commons License 2017.05.27 0 0 1

Gondoltam rá én is vettem is hozzá egyet ugyan az :) kondik nem puposak szóval tanácstalan vagyok. Vetem.ilyen pc analyzer kártyát is az is azt irja minden rendben... lehet feladom és ki dobom...

Rumcice Creative Commons License 2017.05.26 0 0 0

Lehet, hogy a táp szar.

Előzmény: k9nultra (-)
k9nultra Creative Commons License 2017.05.26 0 0 topiknyitó

Sziasztok. Adott egy MSI K9N Ultra MS-7250 VER: 2.0 -ás alap lap amibe szeretnék életet lehelni.
A probléma az lenne vele hogy bekapcsol minden jó egyet csippan (utána néztem azt jelenti minden rendben) de rendszer telepítéskor csak úgy le kapcsol és villog a power led, táp le aztán vissza elindul megint. Hőmérséklet 38-40°C. Raktam be gyengébb processzort azzal le fut a telepítés több órán keresztűl megy is aztán ugyan az. Ameikkel szeretném le huztam annak is az órajelét ugyan ugy be tőlt minden csak ugye ez manapság már kevés. Amit észre vettem pcie csatlakozó alati hütö borda elég izmosan felmelegedik hirtelen utánna kapcsol le. Le het ezzel valamit kezdeni vagy kuka az alap lap?
Bios legújabbra frissítve .
Config: MSI K9N Ultra MS-7250 VER 2.0 Cpu AMD Athlon 64 x2 3 ghz RAM 8GB DDR2 video Geforce GT 220 512MB
Több cpu val próbáltam mindel úgyan ez, minél kisebb a teljesítmény annál tovább bírja ki kapcsolás nélkül. Ha valaki tud valamit kérem segítsen :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!