Keresés

Részletes keresés

Zeki_ Creative Commons License 2017.04.02 0 0 12

Olyan továbbra sincs, sem rejtett, sem nem rejtett, sem külföldi szám esetén, hogy minket hívnak, felvesszük, és az nekünk pénzbe kerül.

De ez csak akkor igaz, hogy itthon vagyunk, és nem külföldön. Akkor pénzbe kerülhet.

Előzmény: Vajk (5)
forgione1 Creative Commons License 2017.04.01 0 0 11

Az ilyen lüke ismerőst lekell tagadni, ha tiltja saját számát! :-)

Leginkább olyan dinkáknál fordul elő aki nem tud különbséget tenni a hívószám kijelzés tiltása és az adatainak nyilvánossága közt.

 

Olyan viszont már volt, hogy szerelő hívogatott, akit vártam.

Ekkor visszakapcsoltam, hogy tudjam fogadni a rejtett számot, aztán ismét tiltottam.

Ennyi :-)

Előzmény: Törölt nick (7)
Backupper6 Creative Commons License 2017.04.01 0 0 10

Okostelefonon 3 másodperc beállítani a rejtett számos hívások automatikus dobását. Az egész családom így használja, engem is hívogattak, meg a feleségemet is, tökéletesen bevált.

schlumberger Creative Commons License 2017.04.01 0 0 9

Úgy látszik, megkezdődött a választási kampány. Ha megvárod a zene végét, utána jön az agymosás.

Előzmény: StakkaBoo (-)
Pitbull_vagyok Creative Commons License 2017.03.31 0 1 8

mi a telefonszámod??

 

még nem írtad ide, hogy utána nézzünk

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.31 0 0 7

Vagy vonalasról valós ismerős, olyan is lehet.

Előzmény: forgione1 (6)
forgione1 Creative Commons License 2017.03.31 0 0 6

Egyszerűbb lett volna alapból tiltani telefonodon a rejtett számú hívásokat, mint topikot nyitni!

 

Rejtett számról úgyis csak valami "csodás" ajánlattal zaklatnak biztosítótól, banktól vagy éppen párt propagandából.

 

Szóval tilts le a rejtett számú hívásokat!

Vajk Creative Commons License 2017.03.30 0 0 5

Szerintem ha téged hívnak, nem tudják lecsapolni a kártyádat....

Hiszen akkor már minden szélhámos ezt csinálná.

Előzmény: StakkaBoo (4)
StakkaBoo Creative Commons License 2017.03.30 0 0 4

Szerencsére céges számom van és nagyon régi,és szerencsére problémás hitelem sincs...

Régen is hivogattak és amikor felvettem jött a vonalbontás hang.

Most vagy süket vagy zenél de gyorsan letettem nehogy vki megfejje a számlámat.

 

Volt már telefonos csaló annó a telefonkátrya feltöltős trükkel de amikor bemondtam neki hogy nyomozó vagyok rámcsapta a telefont...:)

 

Lehet hogy végigvárom a zenét és ha beleszól vmi ügyintéző megmondom ha azonnal nem törölnek az adatbázosból akkor feljelentem őket zaklatásért.

Előzmény: Zeki_ (3)
Zeki_ Creative Commons License 2017.03.30 0 0 3

Rendőrség, feljelentés zaklatás miatt, akkor  a szolgáltató kiadja nekik a rejtett számú hívót.

 

Amúgy a biztosítók, bankok, hitelkártya cégek előszeretettel használják ezt a zene bulit, aztán egyszer csak előkerül egy ügyintéző...

 

Új sim kártyát venni a legnagyobb rizikó, mert lehet előtte olyané volt a szám, aki  nem fizetett valamit, és mennek rá a felszólító sms-ek, esetleg ilyen hívások. Vagy valami prostit keresnek rajta...

B.GY Creative Commons License 2017.03.30 0 0 2

A párom telefonját is hívogatja valaki hónapok óta szám nélkül.Nem veszi fel,sőt nem is hordja azt a telefonját.Szerintem csak elunja egyszer az a valaki a vonal túlsó végén:)

Vajk Creative Commons License 2017.03.30 0 0 1

VAgy el akarmak adni valamit vagy ha van hiteled és nem fizetted, akkor a bank vagy a behajtócég hívogat.

Előzmény: StakkaBoo (-)
Degeczi Creative Commons License 2017.03.30 0 0 0

Mégis, milyen pénzlerántás lenne hívószám nélkül? Azok pont azon alapulnak, h sokan gondolkodás nélkül visszahívják a nem fogadott hívásokat - de hívószám nélkül az értelemszerűen kizárt.

 

Mégis, hogy járna utána bárki is, téged épp ki zaklat? Hiszen pont a hívószám hiánya miatt lehet bárki, vagy bármilyen cég.

 

Tiltsd le a szám nélküli hívások fogadását a telefonon, ha alapban tud ilyet, ha meg nem, keress rá alkalmazást.

Előzmény: StakkaBoo (-)
StakkaBoo Creative Commons License 2017.03.30 0 0 topiknyitó

Vki utánájárt már ennek a rejtett számos hívásoknak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!